Agencja Tłumaczeń i Copywritingu Inter Verbum

Zielona Góra

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Agencja Tłumaczeń i Copywritingu Inter Verbum
Agencja Tłumaczeń i Copywritingu Inter Verbum
Telefon:
884XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasze biuro tłumaczeń oferuje Państwu szeroki zakres usług. Żadne zlecenie nie jest dla nas wyzwaniem. Zajmujemy się tłumaczeniami każdego rodzaju, dzięki czemu z pewnością wykonamy dla Państwa profesjonalne tłumaczenie na miarę Państwa potrzeb.

Doświadczenie oraz wiedza z różnych branż pozwala naszym tłumaczom podejmować się zleceń praktycznie z każdej dziedziny.

-Tłumaczenia specjalistyczne
-Copywriting
-Korekta i redakcja

Słowa kluczowe: Tłumaczenia tekstów, tłumaczenia tekstu, tłumaczenie dla biznesu, tłumaczenie dokumentów, tłumacz przysięgły
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (5)
 • TŁUMACZ JĘZ. NIEMIECKIEGO do stałej współpracy poszukiwany

  Dzień dobry, Chętnie nawiąże z Panem współpracę. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniach z branży budowlanej, metalurgii, prawa i medycyny. Zapraszam do kontaktu mailowego; ewelina@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • TŁUMACZENIE - KAMPANIA MARKETINGOWA - NIEMIECKI -> POLSKI

  Dzień dobry, Jestem doświadczoną tłumaczką języka niemieckiego. Moje specjalizacje to: marketing oraz tłumaczenia techniczne. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu mailowego, w celu wysłania pliku do wyceny: ewelina@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • Opisy w Sklepie e-commerce

  Dzień dobry, Jestem copywriterką oraz tłumaczką języka niemieckiego. Posiadam doświadczenie w tworzeniu tekstów w języku polskim oraz niemieckim. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu mailowego: ewelina@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • Stworzenie opisów produktów do sklepu internetowego ok 400 sztuk

  Dzień dobry, jestem copywriterką z wieloletnim doświadczeniem. Tworzę teksty w języku polskim oraz niemiecki. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu mailowego: ewelina@etranslate24.pl. Z poważaniem, Ewelina Chmielarz

  Do negocjacji
 • Zlecę przetłumaczenie z języka polskiego na niemiecki

  Dzień dobry. Chętnie podejmę się realizacji tłumaczeń z języka polskiego na niemiecki. Jestem tłumaczką języka niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem. Proszę o przesłanie tektów do wyceny na email kontakt@etranslate24.pl. Wszelkie dodatkowe informacje pomogą mi w wycenie oraz określeniu terminu realizacji, np.: przeznaczenie tekstów oraz termin realizacji. Wystawiam faktury VAT. Z poważaniem, Ewelina Chmielarz

  Do negocjacji