Agencja Tłumaczeń i Copywritingu Inter Verbum

Zielona Góra

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Agencja Tłumaczeń i Copywritingu Inter Verbum
Agencja Tłumaczeń i Copywritingu Inter Verbum
Telefon:
884XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasze biuro tłumaczeń oferuje Państwu szeroki zakres usług. Żadne zlecenie nie jest dla nas wyzwaniem. Zajmujemy się tłumaczeniami każdego rodzaju, dzięki czemu z pewnością wykonamy dla Państwa profesjonalne tłumaczenie na miarę Państwa potrzeb.

Doświadczenie oraz wiedza z różnych branż pozwala naszym tłumaczom podejmować się zleceń praktycznie z każdej dziedziny.

-Tłumaczenia specjalistyczne
-Copywriting
-Korekta i redakcja

Słowa kluczowe: Tłumaczenia tekstów, tłumaczenia tekstu, tłumaczenie dla biznesu, tłumaczenie dokumentów, tłumacz przysięgły
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (13)
 • Copywriter do strony internetowej firmowej

  Dzień dobry, Jestem właścicielką agencji tłumaczeń i copywritingu, tłumaczką języka niemieckiego oraz copywriterką. Tworzę teksty w języku polskim i niemieckim. Zapraszam do kontakt: kontakt@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie na j.niemiecki - techniczne - lampa wisząca - dokumentacja

  Dzień dobry, Jestem właścicielką Agencji Tłumaczeń i Copywritingu oraz tłumaczką techniczną języka niemieckiego. Chętnie podejmę się realizacji tłumaczenia instrukcji. Zapraszam do kontaktu: kontakt@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • Opisy kategorii w sklepie internetowym

  Dzień dobry, Jestem właścicielką Agencji Tłumaczeń i Copywritingu oraz copywriterką. Tworzę teksty w języku polskim i niemieckim. Zapraszam do współpracy: kontakt@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie opisów na stronę

  Dzień dobry, Jestem właścicielką agencji tłumaczeń i copywritingu, tłumaczką języka niemieckiego oraz copywriterką. Zapraszam do kontaktu: kontakt@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie strony internetowej na język niemiecki

  Dzień dobry, Jestem właścicielką agencji tłumaczeń i copywritingu, tłumaczką języka niemieckiego raz copywriterką. Specjalizuję się w tłumaczeniach technicznych, stron www, sklepów internetowych. Zapraszam do kontaktu: kontakt@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • copywriter

  Dzień dobry, Jestem właścicielką agencji tłumaczeń i copywritingu, tłumaczką języka niemieckiego oraz copywriterką. Chętnie nawiąże z Panem współpracę. Zapraszam do kontaktu: kontakt@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie z niemieckiego na angielski

  Dzień dobry, Jestem właścicielką Agencji Tłumaczeń i Copywritingu. Mój zespół składa się z doświadczonych tłumaczy. Zapraszam do kontaktu: kontakt@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • Tłumacz na j. niemiecki

  Dzień dobry, Jestem właścicielką Agencji Tłumaczeń i Copywritingu oraz tłumaczką techniczną języka niemieckiego. Chętnie nawiąże z Państwem współpracę. Zapraszam do kontaktu: kontakt@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • Zlecę pisanie opisów produktów na stronę www

  Dzień dobry, Jestem właścicielką Agencji Tłumaczeń i Copywritingu, tłumaczką języka niemieckiego oraz copywriterką. Chętnie wykonam dla Państwa opisy produktów. Zapraszam do kontaktu: kontakt@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • TŁUMACZ JĘZ. NIEMIECKIEGO poszukiwany - większe zlecenie

  Dzień dobry, Jestem właścicielką Agencji Tłumaczeń i Copywritingu oraz tłumaczką języka niemieckiego. Chętnie podejmę z Panem współpracę. Zapraszam do kontaktu: kontakt@etranslate24.

  Do negocjacji
 • tlumaczenie na niemiecki dokumentacji medycznej (25 dokumentow)

  Dzień dobry, Jestem właścicielką Agencji Tłumaczeń i Copywritingu oraz tłumaczką języka niemieckiego. Zapraszam do kontaktu mailowego w celu uzyskania wyceny: kontakt@etranslate24.pl.

  Do negocjacji
 • Pisanie tekstów różnego typu w j.niemieckim- SEO

  Dzień dobry, Jestem właścicielką Agencji Tłumaczeń i Copywritingu, tłumaczką języka niemieckiego oraz copywriterką. Chętnie podejmę z Panem współpracę. Zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@etranslate24.pl.

  60 zł
  za 1000 znaków
 • Krótkie teksty na stronę www

  Dzień dobry, Jestem właścicielką Agencji Tłumaczeń i Copywritingu, tłumaczką języka niemieckiego oraz copywriterką. Zapraszam do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów zlecenia i otrzymania pełnej wyceny. E-mail: kontakt@etranslate24.pl.

  Do negocjacji