Agencja Reklamowa Welez

Gdynia

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Agencja Reklamowa Welez
Agencja Reklamowa Welez
Telefon:
791XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma Welez zajmuje się głównie kampaniami Google AdWords i innymi formami reklamy online. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google. Działamy w całej Polsce. Naszym domem jest Gdynia, więc jeśli jesteś z Trójmiasta to możemy spotkać się przy dobrej kawie i porozmawiać na temat Twojego biznesu i w jaki sposób najlepiej pozyskiwać w Twoim przypadku klientów. Obsługujemy klientów z małymi, średnimi i dużymi budżetami. Pomimo tego, że nasza firma istnieje od niedawna to dysponujemy 10-letnim doświadczeniem zdobywanym w różnych agencjach SEM w całej Polsce.

Nie jesteśmy dużą Agencją, jednak uważamy to za zaletę, a nie wadę. Dlaczego?
Dlatego, że mamy więcej czasu, aby zająć się Klientami, co wpływa na jakość świadczonych przez nas usług. Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim kreatywne myślenie i partnerskie podejście do klienta. Zadowolony Klient to dla nas największa satysfakcja.

Opis, opisem, ale lepiej zweryfikować wszystko w rzeczywistości. Wyślij zapytanie i sprawdź co możemy zrobić dla Twojego biznesu :)

Słowa kluczowe: Kampanie reklamowe, kampanie w internecie, kampanie online, kampanie AdWords, Kampanie Google, reklama internetowa
Zakres działania
  • Agencje e-marketingowe  z Gdyni

    Email marketing, marketing internetowy, marketing w wyszukiwarkach internetowych, emarketing, e-marketing

  • Kampanie reklamowe  z Gdyni

    Kampanie w prasie, kampanie reklamowe, kampanie telewizyjne, systemy lojalnościowe, kampanie w internecie, kampanie w radio

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()