Masz moje słowo! - Agata Hajda

(1)

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Agata Hajda
Agata Hajda
Telefon:
667XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Oferuję Państwu profesjonalne usługi w zakresie copywritingu, korekty oraz redakcji tekstów.

Jestem doktorem nauk humanistycznych, autorką powieści dla młodzieży, opowiadań, tekstów naukowych i popularnonaukowych, opisów produktów, artykułów na blogi, wywiadów i recenzji. Posiadam doświadczenie w pracy redaktora - copywritera, korektora oraz nauczyciela języka polskiego.

Zapraszam serdecznie - chętnie (się) popiszę ;)

Słowa kluczowe: Artykuły, redagowanie artykułów, artykuły redagowanie, pisanie artykułów, pomoc w pisaniu artykułów
Realizacje
Dokumenty i arkusze (3)
Umiejętności
 • tworzenie opisów produktów

  Zaawansowany (5 lat)

 • pisanie tekstów o charakterze naukowym i popularnonaukowym

  Zaawansowany (7 lat)

 • redakcja i korekta tekstów

  Średniozaawansowany (2 lata)

 • pisanie tekstów na blogi

  Zaawansowany (6 lat)

Doświadczenie
 • Korekto.pl (styczeń 2018 - obecnie)

  redaktor: Redakcja i korekta tekstów.

 • DMG Group (wrzesień 2013 - obecnie)

  redaktor: Redakcja tekstów poświęconych aranżacji wnętrz (opisy produktów, artykuły na blogi) i prowadzenie firmowego fanpage.

Edukacja
 • Uniwersytet Śląski (październik 2009 - czerwiec 2013)

  literaturoznawstwo - doktorat

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (11)
 • Przeredagowywanie tekstów nt. video, stała współpraca

  Doktor nauk humanistycznych, nauczycielka języka polskiego na różnych szczeblach edukacji, autorka powieści dla młodzieży. Dodatkowo zajmuję się redakcją i korektą tekstów. Możliwość wystawienia faktury, podana cena jest kwotą netto.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Osoba do współpracy przy redagowaniu tekstów

  Doktor nauk humanistycznych, autorka powieści dla młodzieży, copywriterka, korektorka. Pozytywnie opiniowana w serwisie. Zapraszam do kontaktu.

  Do negocjacji
 • pisanie teksów - artykuły na blog - tematyka psy i koty

  Dzień dobry. Doktor nauk humanistycznych (bezbłędne i merytoryczne teksty), właścicielka kota. Teksty, które nie wymagają pogłębionego researchu oferuje w kwocie 20 złotych netto za 1000 zzs. Wystawiam faktury przez useme.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Korekta tekstów

  Doktor nauk humanistycznych, na koncie współpraca z wydawnictwami i wiele wykonanych korekt dla klientów indywidualnych oraz firm. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, bardzo proszę o wiadomość prywatną. Pozdrawiam.

  Do negocjacji
 • Korekta tektów w j. polskim

  Doktor nauk humanistycznych, korektorka z kilkuletnim stażem, pozytywnie opiniowana w serwisie Oferia i Useme. Serdecznie zapraszam do współpracy, respektuję obydwie formy płatności (najchętniej faktura przez useme).

  Do negocjacji
 • Opracowywanie aktualności prasowych - branża turystyczna

  Dzień dobry. Zapraszam do współpracy. Doktor nauk humanistycznych (gwarancja merytorycznych i bezbłędnych tekstów), autorka powieści dla młodzieży, korektorka, copywriterka. Wyłącznie pozytywne opinie w sieci, terminowość, dociekliwość, zaangażowanie. Wystawiam faktury przez useme

  Do negocjacji
 • Spisywanie tekstu z audio i redakcja

  Dzień dobry. Zapraszam do współpracy. Doktor nauk humanistycznych (gwarancja merytorycznych i bezbłędnych tekstów), autorka powieści dla młodzieży, korektorka, dziennikarka UŚ, autorka wywiadów z kadrą akademicką. Wyłącznie pozytywne opinie w sieci, terminowość, dociekliwość, zaangażowanie, Oferta cenowa: 12 złotych netto za 1000 znaków. Wystawiam faktury przez useme

  12 zł
  za 1000 znaków
 • Poszukuję copywriterów różne obszary

  Dzień dobry. Zapraszam do współpracy. Doktor nauk humanistycznych (gwarancja merytorycznych i bezbłędnych tekstów), autorka powieści dla młodzieży, korektorka, copywriterka. Wyłącznie pozytywne opinie w sieci, terminowość, dociekliwość, zaangażowanie, Oferta cenowa: 20 złotych netto za 1000 znaków, w przypadku tekstów, które wymagają niewielkiego researchu. Wystawiam faktury przez useme

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Napisanie Ebooka / Poradników - stała współpraca

  Dzień dobry. Zapraszam do współpracy. Doktor nauk humanistycznych (gwarancja merytorycznych i bezbłędnych tekstów), autorka powieści dla młodzieży, korektorka, copywriterka. Wyłącznie pozytywne opinie w sieci, terminowość, dociekliwość, zaangażowanie. Wystawiam faktury przez useme, otrzymanie materiału wyłącznie po uprzednim opłaceniu zlecenia (suma trafia na moje konto dopiero po Państwa akceptacji).

  Do negocjacji
 • Pszukiwani korektorzy

  Dzień dobry. Zapraszam do współpracy. Doktor nauk humanistycznych, autorka powieści dla młodzieży, korektorka, copywriterka. Wyłącznie pozytywne opinie w sieci, terminowość, dociekliwość, zaangażowanie. Wystawiam faktury przez useme

  Do negocjacji
 • Poszukuje do dłuższej współpracy copywritera - tematyka dzieci, wychow

  Dzień dobry. Zapraszam do współpracy. Doktor nauk humanistycznych (gwarancja merytorycznych i bezbłędnych tekstów), autorka powieści dla młodzieży, korektorka, copywriterka. Wyłącznie pozytywne opinie w sieci, terminowość, dociekliwość, zaangażowanie, Oferta cenowa: 20 złotych netto za 1000 znaków. Wystawiam faktury przez useme.

  Do negocjacji

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2019.12.10
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
czytelny styl wypowiedzi:
konsekwencja w stylu i formie:
krótki termin realizacji:
oryginalne przedstawienie tematu:
poprawność gramatyczna:
poprawność stylistyczna:

Komentarz:

Zdecydowanie polecam. Pracujemy nad kolejnymi tekstami. Elementy, które bardzo doceniam we współpracy to: dobry kontakt, prawdziwe, nie powierzchowne zaangażowanie w teksty (w treść, nie tylko formę). Pani Agata wychodzi też z sugestiami i propozycjami, wyjaśnia dlczego wprowadziła niektóre zmiany, trzyma się ustaleń. Teksty (strona www i blog) czyta się bardzo dobrze- w opinii i mojej i innych osób. Dla mnie ta współpraca to duża pomoc i ułatwienie, dziękuję.