Agata Bijak

Szczecinek

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Agata Bijak
Agata Bijak
Telefon:
501XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

copywriting, tłumaczenia, transkrypcja

Słowa kluczowe: Copywriting, teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, redagowanie tekstu,
Warunki współpracy
 • - Wystawiam faktury VAT.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (4)
 • Opis produktów / teksty produktowe

  Dzień dobry, chętnie podejmę się współpracy. Wystawiam faktury VAT, działam bez pośredników. Mogę zaoferować wykonanie darmowego opisu próbnego, do podanego przez państwa przykładu produktu. Do pełnej wyceny i czasu realizacji potrzebne mi będą dodatkowe informacje (zapraszam do kontaktu: agatabij@gmail.com). Orientacyjnie w tydzień roboczy jestem w stanie zrobić 100-200 opisów (zależy m. in. od długości, branży itp.). Orientacyjna cena przy tak dużej ilości opisów to zwykle ok. 5 zł netto za sztukę (zależy od wielu czynników). Zapraszam do kontaktu, po poznaniu szczegółów przygotuję próbkę umiejętności i dokładną ofertę współpracy - niezobowiązująco. PS: jeżeli zależy państwu na czasie - mam zaufanych podwykonawców, których mogę zaangażować, dzięki czemu ilość dostarczanych tekstów tygodniowo może być dużo większa (np. 500 opisów)

  5 zł
  za 1000 znaków
 • Redakcja książki beletrystycznej

  Dzień dobry, zapraszam do kontaktu na agatabij@gmail.com (chętnie odpowiem na pytania i opowiem o moim doświadczeniu). Czas realizacji: 1 miesiąc. Budżet ok, wystawiam faktury VAT.

  400 zł
  za całość
 • Seria e-booków/ kursów do przygotowania

  Dzień dobry, chętnie podejmę się kompleksowo przygotowania e-booka wraz z ilustracjami. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu agatabij@gmail.com, chętnie odpowiem na pytania (wycena orientacyjna za 1 e-book, ostateczna zależy od szczegółów i ilości zleconych tematów).

  1000 zł
  za całość
 • Opisanie skojarzeń językowych - ciekawe zlecenie :)

  Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia. Znam język angielski bardzo dobrze. Wystawiam FV, pracuję sprawnie i dotrzymuję terminów. Cena 1 zł netto/skojarzenie. Czas realizacji: tydzień. Proszę o kontakt agatabij@gmail.com, chętnie wykonam 3 darmowe skojarzenia w ramach próbki umiejętności.

  1 zł
  za całość