Agata Bijak

Szczecinek

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Agata Bijak
Agata Bijak
Telefon:
501XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

copywriting, tłumaczenia, transkrypcja

Słowa kluczowe: Copywriting, teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, redagowanie tekstu,
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (14)
 • Redaktor książek

  Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania zlecenia. Mam doświadczenie, jestem rzetelna i pracę wykonuję terminowo. Stawka mi odpowiada, czas wykonania zlecenia to 3 tygodnie. Rozliczenie: umowa o dzieło. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu agatabij@gmail.com

  800 zł
  za całość
 • Lektor

  Proszę o kontakt: agatabij@gmail.com, podeślę próbki głosu (głos damski oraz głos męski). Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, plik końcowy jest gotowy do użycia (brak szumów itp.) Cena i szczegółowe warunki podlegają dyskusji po zapoznaniu się Państwa z podesłanymi próbkami.

  Do negocjacji
 • Montowanie prostych filmów

  Zapraszam do kontaktu agatabij@gmail.com. Zaproponowana cena dotyczy minuty materiału (brutto). Mam doświadczenie w tworzeniu filmów (chętnie podeślę swoje realizacje).

  40 zł
  za sztuka
 • Nagranie filmów (z pulpitu komputera) na temat kryptowalut

  Dzień dobry, mam doświadczenie w tego typu filmach - proszę o kontakt (chętnie podeślę moje realizacje). Cena zależy oczywiście od szczegółów (długość, treść itp). Posiadam profesjonalny mikrofon studyjny. Zapraszam do kontaktu agatabij@gmail.com

  Do negocjacji
 • Transkrypcja tekstu: z nagrania video do notatnika

  Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia. Cena za 10 minut: 8 zł. Cena za całość (30h): negocjowalne, ok. 1400 zł. Czas realizacji: ok. 2 tygodnie.

  8 zł
  za sztuka
 • Copywriter - Teksty na www i katalog

  Dzień dobry, proszę o kontakt mailowy. Po przejrzeniu strony i zapoznaniu się z branżą i potrzebami wystawię konkretną ofertę cenową wraz z terminem realizacji.

  Do negocjacji
 • Research 50-100 najlepszych stron + przygotowanie opisów

  Dzień dobry, chętnie wykonam zlecenie. Kontakt: agatabij@gmail.com. Umowa o dzieło. Cena brutto, dot. 1000 zzs opisu (czyli opisy 4 wybranych stron w niszy).

  15 zł
  za całość
 • Baza mailingowa kancelarii prawnych

  Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia. Kontakt: agatabij@gmail.com. Umowa zlecenie/dzieło. Cena za 1000 rekordów brutto. Pozdrawiam, Agata Bijak.

  470 zł
  za całość
 • ZLECĘ LEKTORKA + LEKTOR CZYTANIE BAŚNI JAPOŃSKIEJ NA SMARFONA

  Dzień dobry, proszę o kontakt na agatabij@gmail.com, prześlę próbki zarówno głosu męskiego, jak i damskiego. Gotowe nagrania będą profesjonalnie oczyszczone i przygotowane, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie studyjnym. Chętni również na dalszą współpracę.

  500 zł
  za całość
 • Kontrakty rządowe USA - copywriting, SEO, tekst na stronę

  Dzień dobry, proszę o kontakt - wykonałam zadanie rekrutacyjne. Z chęcią zapoznam się z Państwa opinią i odpowiem na wszelkie pytania.

  Do negocjacji
 • Szukam 'ghostwriter’a' , pisanie książki

  Dzień dobry, jestem copywriterem z doświadczeniem w ghostwritingu. Proszę o kontakt na maila agatabij@gmail.com, chętnie odpowiem na wszystkie pytania i poznam szczegóły projektu.

  Do negocjacji
 • Obróbka nagrania Audio

  Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia, proszę o przesłanie pliku lub jego fragmentu na agatabij@gmail.com w celu wyceny i przedstawienia oferty.

  Do negocjacji
 • Napisane poradnika na podstawie VIDEO

  Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania zlecenia. Mam doświadczenie zarówno w pisaniu tekstów ogółem, jak i w pisaniu w tematyce kryptowalut. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem poprzez e-mail agatabij@gmail.com. Mogę napisać darmową próbkę tekstu celem zaprezentowania swoich umiejętności. Wycena orientacyjna.

  14 zł
  za strona A4
 • Zlecę napisanie kursu Event Menager

  Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia. Proszę o kontakt na agatabij@gmail.com, po przekazaniu dokładnych informacji o potrzebnej zawartości merytorycznej odeślę wstępny zarys dokumentu i wycenę. Wstępnie wyceniam zlecenie na ok. 500 zł

  Do negocjacji