Agata Bijak

Szczecinek

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Agata Bijak
Agata Bijak
Telefon:
501XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

copywriting, tłumaczenia, transkrypcja

Słowa kluczowe: Copywriting, teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, redagowanie tekstu,
Umiejętności
 • język angielski poziom C1

  Zaawansowany (12 lat)

Osiągnięcia
 • Wydanie książki we współautorstwie (styczeń 2019)

  Wydano kryminał, który napisałam we współautorstwie z Pawłem Pawlakiem. Tytuł – "Odkupienie". Książka jest nadal w sprzedaży (m. in. w sieci Empik).
  Recenzje:
  1) http://bit.ly/2XNYjZ9
  2)http://bit.ly/2IKBH5H

 • Autorskie kursy na platformie e-nauki.pl (sierpień 2018)

  Stała współpraca z portalem e-nauki.pl – do tej pory upubliczniliśmy wspólnie dwa obszerne kursy – psychologię biznesu i kurs uczenia się. Kursy można odnaleźć pod adresem e-nauki.pl (dostępne także trailery).
  Jestem pełnym autorem kursu – merytoryki, prezentacji, montażu, audio i wideo.

Warunki współpracy
 • - Wystawiam faktury VAT.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (5)
 • Redakcja i korekta tekstu książki

  Dzień dobry! Oferuję rozliczenie na fakturze vat i wykonanie zlecenia w cenie 6 zł netto / 1800 znaków ze spacjami. Czas potrzebny na realizację zlecenia to 4-5 dni roboczych. Proszę o kontakt mailowy, abym mogła podesłać linki do moich realizacji (na koncie mam artykuły, redakcje książek oraz napisaną książkę). Pozdrawiam, Agata Bijak (agatabij@gmail.com)

  6 zł
  za strona A4
 • Redaktor - praca zdalna

  Dzień dobry. Chętnie podejmę się zlecenia na przedstawionych warunkach. Prowadzę firmę, jestem płatnikiem Vat. Proszę o kontakt na agatabij@gmail.com, pozdrawiam, Agata Bijak

  Do negocjacji
 • Copywriting + korekta - treści o marketingu internetowym

  Dzień dobry, język angielski nie jest dla mnie żadnym problemem. Prowadzę firmę, jestem płatnikiem VAT. Zapraszam do kontaktu na agatabij@gmail.com. 1. Napisanie artykułu 5 tys. znaków - 45 zł netto 2. Korekta artykułu 5 tys. znaków - 20 zł netto

  Do negocjacji
 • Research - Redagowanie/Parafraza tekstów i publikowanie w Wordpress

  Dzień dobry! Z chęcią podejmę się współpracy. Od ponad roku prowadzę firmę, jestem płatnikiem VAT. Niejednokrotnie pracowałam na wordpressie (i dalej pracuję), dlatego zarówno ich edytor, jak i wtyczka Yoast to dla mnie codzienność. Przy stałej współpracy i miesięcznym rozliczeniu na FV proponuję stawkę 10 zł netto za 1000 zzs (za research, stworzenie treści, umieszczenie jej w Wordpressie i dostosowanie SEO pod Yoast + dorzucam też ilustrację dobraną pod tekst na wolnej licencji). Proszę o kontakt na agatabij@gmail.com – jestem otwarta na propozycje i pytania.

  10 zł
  za 1000 znaków
 • Redakcja i korekta powieści na wysokim poziomie

  Dzień dobry, proszę o kontakt na kontak@agatabijak.pl . Z chęcią opowiem o swoim doświadczeniu i podeślę zredagowane pozycje, a także przedstawię swoją ofertę.

  Do negocjacji