ArtTechnology - Adrian Trzeciok

(1)

Rybnik

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Adrian Trzeciok
Adrian Trzeciok
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Pod Lasem 81
44-210

Rybnik

Podgląd

Na rynku działamy od 2009 roku. Zaczęliśmy jako jednoosobowy skład, a po kilku latach pracowaliśmy jako kilkuosobowa Grupa freelancerów aż do połowy 2015 roku.

Pod koniec 2015 roku postanowiliśmy stworzyć markę, która będzie się znacznie wyróżniać pod względem jakości usług jak i prowadzenia relacji z klientem od pozostałych firm z branży IT i tak powstała nasza firma ArtTechnology Ltd.

Nasza praca to wyłącznie pasja, dzięki temu mamy chęci dalej pogłębiać swoją wiedzę co jest ważnym czynnikiem rozwoju tego typu działalności.

Nasi klienci są dla nas bardzo ważni bo dzięki nim realizujemy naszą pasję, dlatego też każdego dnia służymy Wam fachową pomocą i codziennie realizujemy Wasze projekty z największym zaangażowaniem. Dzięki takiemu układowi mamy sporą rzeszę stały i zadowolonych klientów.

Współpracujemy także z małymi i dużymi firmami z kraju i z zagranicy. W swoim dorobku mamy już ponad 500 wykonanych stron internetowych dla klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Od lat z powodzeniem działamy także na rynku zagranicznym.

W naszej firmie pracują zdolni i doświadczeni pasjonaci. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że otrzymacie od nas profesjonalnie wykonaną usługę.

W 30% wykonujemy zlecenia dla firm z którymi współpracujemy (w tym agencje i firmy zagraniczne) na zasadzie Outsourcingu.

Ze swojej strony gwarantujemy terminowość oraz wysoką jakość wykonanych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt: biuro@arttechnology.eu

Słowa kluczowe: Grafika, strony internetowe, fotomontaż, flash, html5, tworzenie stron internetowych, reklama, multimedia, strony www
Realizacje
WWW (3)
 • Ico_small_web
  http://smoothmoment.pl Cena Do 1000 zł
  Strona dla profesjonalnej firmy fotograficznej wykonującej zlecenia z całej europy.
 • Ico_small_web
  http://galeriamiodow.pl Cena Do 1000 zł
  Strona oferująca sprzedaż produktów z pasieki.
 • Ico_small_web
  http://www.studioforte.pl Cena Do 1000 zł
  Strona dla firmy zajmującej się realizacją filmów w jak najwyższej i dostępnej na rynku jakości.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (1)

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2016.08.04
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Szanowni Państwo. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Pana Adriana Trzecioka, reprezentującego Arttechnology.eu, który wykazał się przy wykonaniu zlecenia dużym profesionalizmem. Zlecenie zostało wykonane w terminie za ustaloną wczesniej kwotę. Co ważne, doceniając fachowość zleceniobiorcy, postanowiliśmy rozszerzyć zakres wcześniejszego zlecenia, o dodatkowe prace. Podkreślenia również wymaga doskonały kontakt telefoniczny i mailowy z Arttechnology.