Fotografia nieszablonowa - Adency Piotr Słopnicki

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Adency Piotr Słopnicki
Adency Piotr Słopnicki
Telefon:
791XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nieszablonowa fotografia ślubna - ciekawe ujęcia, najwyższej klasy albumy, doskonała jakość. Atrakcyjna oferta dla osób, które cenią świetne, artystyczne  zdjęcia, dobrą atmosferę na sesji i piękne albumy :)

Słowa kluczowe: Fotograf, ślub, Kraków, artystyczna, fotografia
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • Zawrzyj na zdjęciach swą pasję! Sesja z wplecionymi elementami Twojego hobby jest bardziej osobista i niepowtarzalna.
 • Połącz się z naturą Sesje typu trash-dress są nie tylko efektowne - pozwolą Ci przypomnieć sobie po latach, jaką szaloną osoba byłaś/byłeś w wieku dwudziestu kilku lat!
 • Romantycznie Głębokie spojrzenie w oczy ukochanej osoby jest pięknym środkiem wyrazu Waszej miłości.
 • Poczuj klimat. Stare fabryki, stacje kolejowe, nieczynne maszyny albo zardzewiały traktor - klimatyczne miejsca dla klimatycznych zdjęć.
Pracownicy
 • Piotr Słopnicki
  Piotr Słopnicki

  Fotograf w firmie Adency - talent, pasja i doświadczenie wykorzystuje do tworzenia niesamowitych obrazów, zawierając w zdjęciach emocje i zachowując ulotne chwile dla przyszłych pokoleń.

Sprzęt i wyposażenie
 • Lustrzanki cyfrowe NIkon D700 i D300 Nikon
  Lustrzanki cyfrowe NIkon D700 i D300 Nikon

  Profesjonalne lustrzanki cyfrowe, świetnie sprawdzająca się w każdych warunkach oświetleniowych i pogodowych. Zapewniają najwyższa jakość zdjęć i pewność w działaniu, połączoną z wzorcową niezawodnością.

 • Zestaw profesjonalnych obiektywów Nikon, Tokina
  Zestaw profesjonalnych obiektywów Nikon, Tokina

  Dysponujemy obiektywami pozwalającymi na fotografowanie w szerokim zakresie warunków oświetleniowych i sytuacyjnych. Do dyspozycji fotografa są jasne obiektywy stałoogniskowe (24/1.4, 35/1.8, 50/1.4, 85/1.8), profesjonalne zoomy (12-24, 80-200/2.8, 28-70/2.8) oraz sprzęt zapasowy (zoomy 18-70, 70-300). Oprócz tego posiadamy kilkanaście lamp błyskowych, profesjonalne statywy i akcesoria do modyfikacji oświetlenia.

Aktualności
 • Nowe biuro (grudzień 2010)

  W grudniu 2010 przenieśliśmy się do nowego biura przy ulicy Mogilskiej 43. Nasze pomieszczenie mieści się na 8 piętrze, w pokoju 804. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i oglądania albumów!

Warunki współpracy
 • Z każdym klientem podpisujemy umowę, a przy jej podpisaniu pobieramy zadatek w wysokości 400 zł.

  Każdy klient otrzymuje własne konto na naszym serwerze - są tam umieszczane zdjęcia w formie prezentacji, projekty albumów, formularze zmówień odbitek. Konto jest chronione hasłem, które można podać rodzinie i znajomym - w ten sposób zdjęcia łatwo udostępnić, bez ryzyka, że osoby niepowołane będą miały do nich dostęp.

  Na każde kolejne zlecenie w naszej firmie przyznawany jest rabat w wysokości 10%. Rabaty te sumują się do maksymalnej wysokości 30%.

  Osoby, którym nasza firma została polecona prze poprzednich klientów, również otrzymują 10% zniżki.

Zakres działania
 • Fotografowanie imprez z Krakowa

  Fotografowanie imprez, zdjęcia okolicznościowe, zdjęcia ślubne, fotograf okolicznościowy, fotograf ślubny, fotografia ślubna, zdjęcia z wesela, fotografia okolicznościowa

 • Fotoreporterzy z Krakowa

  Galerie fotograficzne, fotoreportaż,

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()