Adam FIlipek Netpix

Rzeszów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Adam FIlipek Netpix
Adam FIlipek Netpix
Telefon:
791XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Jasielska 16
35-504

Rzeszów

Podgląd

Zajmujemy się tworzeniem skutecznych stron internetowych oraz kampanii reklamowych w sieci Google Ads oraz Facebook Ads.

Słowa kluczowe: Tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych, strony www, strony internetowe, tworzenie serwisów www
Realizacje
WWW (4)
  • Ico_small_web Strona internetowa wykonana dla jednego z liderów instalacji rekuperatorów na Polskim rynku. Dla firmy Bautherm prowadzimy regularne kampanie reklamowe w sieci Google Ads, dzięki którym firmy uzyskuje dziennie od kilku do kilkunastu zapytań o wykonanie usługi.
  • Ico_small_web Strona informacyjna wykonana dla jednego z liderów branży fotowoltaicznej, obecnie najszybciej rozwijającej się firmy z dziedziny energii odnawialnej w Polsce. Posiada ponad 20 oddziałów w całym kraju i każdego miesiąca buduje ok. 300 nowych instalacji!
  • Ico_small_web Bardzo mocno dopracowana strona internetowa dla firmy wykonującej natryskowe izolacje pianką PUR.
  • Ico_small_web Strona informacyjna stworzona dla czołowej hurtowni materiałów budowlanych w Rzeszowie.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (1)
  • Założenie strony internetowej z konfiguracją poczty

    Dzień dobry, Panie Rafale, specjalizujemy się w realizacjach stron internetowych oraz kampanii reklamowych dla firm z szeroko rozumianej branży budowlanej. Strony internetowe, które projektujemy dla naszych klientów bardzo mocno wyróżniają się na tle konkurencji jakością grafiki oraz prostotą w obsłudze użytkowania strony, co sprawia, że już pierwszy kontakt potencjalnego klienta ze stroną internetową wzbudza w nim zaufanie do firmy. Wysłałem Panu wiadomość. Serdecznie zapraszam do kontaktu, wspólnie omówimy projekt, a ja doradzę najlepsze rozwiązanie. TEL: 731 555 904 E-MAIL: kontakt@netpix.pl WWW: Netpix.pl

    Do negocjacji