Usługi sprzątania - A2 CLEAN Agnieszka Wódarczyk

WARSZAWA

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
A2 CLEAN Agnieszka Wódarczyk
A2 CLEAN Agnieszka Wódarczyk
Telefon:
690XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Heleny Junkiewicz
03-543

WARSZAWA

Podgląd

A2 CLEAN to profesjonalna firma sprzątająca zajmująca się utrzymaniem czystości zachęca do skorzystania z usług w których się specjalizuje. Działamy na terenie całej warszawy, oraz w promieniu do 30 km.

Dysponujemy własnymi środkami czystości, dostosowanymi do różnych powierzchni oraz sprzętem przystosowanym do codziennych jak i niecodziennych zadań :)

Kontakt:

https://www.a2clean.pl || e-mail: kontakt@a2clean.pl || tel.: (+ 48) 664-115-310

Sprzątanie:

*apartamentów
*mieszkań i domów
*wspólnot mieszkaniowych
*powierzchni biurowych
*lokali usługowych
*obiektów wielkopowierzchniowych
*po budowie i remoncie
*po imprezach i koncertach

Standardowe sprzątanie mieszkania do 82 m2 wynosi 100zł

Zapewniamy kompleksowy serwis do biura i domu
Zapewniamy kompleksowy wywóz nieczystości
Zapewniamy wyszkolony i uprzejmy personel
Zapewniamy szybki dojazd do klienta
Zapewniamy elastyczne godziny sprzątania

Dodatkowo Firma A2 CLEAN zajmuje się czyszczeniem i praniem dywanów, wykładzin, oraz wszelkiego rodzaju tapicerowanych mebli i wnętrz aut.

Pranie:

*Pranie krzeseł
*Pranie kanap
*Pranie materacy

Zapraszamy,
Zespół A2 CLEAN

Słowa kluczowe: Sprzątanie biura, firmy sprzątające, serwis biurowy, usługi porządkowe, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po budowie
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
 • Sprzątanie po remoncie Dysponujemy własnymi środkami czystości, dostosowanymi do różnych powierzchni oraz sprzętem przystosowanym do codziennych jak i niecodziennych zadań Ekipa sprzątająca składa się z doświadczonych pracownic. Pracujemy z własnym sprzętem i środkami czystości lub na tym co dostarcza Klient Kwota za dostawę profesjonalnej chemii oraz niezbędnych sprzętów do wykonania zlecenia wynosi 150 zł
WWW (1)
Pracownicy
 • Agnieszka Wódarczyk
  Agnieszka Wódarczyk

  Właściciel firmy A2 CLEAN

 • Zespół A2 CLEAN
  Zespół A2 CLEAN

  Do Państwa dyspozycji zostanie oddelegowany, zdrowy, wykwalifikowany pracownik bez nałogów. Nad prawidłowością wykonywanych prac zawsze czuwa regionalny koordynator. Kadra zarządzająca jak i pracownicy są dobrze wyszkoleni, ponadto posiadają kilkuletnie doświadczenie w branży. Nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o umowę o pracę. Każdy nowy pracownik przed przystąpieniem do pracy przechodzi 8 godzinne szkolenie z obsługi środków czystości i agd. Pracownicy zapoznawani są ze specyfiką pracy sprzętów będących na wyposażeniu firmy a także typowych urządzeń gospodarstwa domowego. Każdy pracownik przed przystąpieniem do pracy zapoznaje się z wewnętrznym regulaminem Firmy i zobowiązuje się go przestrzegać.

Sprzęt i wyposażenie
 • Profesjonalne STRIPPERY dla ekip TOPowe mari dla profesjonalistów
  Profesjonalne STRIPPERY dla ekip TOPowe mari dla profesjonalistów

  Dysponujemy profesjonalną chemią przystosowaną do gruntownego czyszczenia jak i skutecznej konserwacji powierzchni. Pozbywamy się silnych zabrudzeń takich jak pozostałości cementu, zaprawy murarskiej, silikonu, farby, oleje, lakiery, tłuste plamy na kostce brukowej i tym podobne zanieczyszczenia. Ponadto usuwamy warstwy polimerowe z drewna i PCV po czym nakładamy nowe.

 • Sprzęt Karcher
  Sprzęt Karcher

  Pracujemy na sprawnym, kompletnym i serwisowanym sprzęcie, niezbędnym do prawidłowego wykonania zleceń. Posiadamy między innymi: parownice, floterki, odkurzacze, ekstrakcyjny odkurzacz piorący, drabiny schodowe, skrobaczki do płyt ceramicznych, urządzenia do maszynowego mycia podłóg. Także niezbędne przy pracy ścierki polerskie z mikrofibry czy szczotki do usuwania zanieczyszczeń z najmniejszych zakamarków.

 • Ekologiczna chemia dla SERWISU w domu lub biurze VOIGT, LAKMA
  Ekologiczna chemia dla SERWISU w domu lub biurze VOIGT, LAKMA

  Zapewniając serwis do domu czy biura skupiamy się na utrzymaniu czystości. Co wymaga innych środków niż sprzątanie po budowlane. Stosujemy preparaty naturalnego pochodzenia co czyni je w 100% biodegradowalne. W swoim asortymencie mamy również tak zwaną chemię bezpieczną, zalecamy jej stosowanie w domach z małymi dziećmi.

Warunki współpracy
 • Firma A2 CLEAN współpracuje z osobami fizycznymi, firmami, instytucjami. Świadczymy usługi jednorazowe jak i stałą współpracę na dogodnych warunkach. Po wykonaniu zlecenia przyjmujemy płatność gotówką lub na podstawie 7-dniowej faktury VAT 23%.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()