A. Kn.

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
A. Kn.
A. Kn.
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Witam, copywritingiem zajmuję się od ponad 10 lat. Posiadam  doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. .

Słowa kluczowe: Copywriting, redagowanie tekstów, pisanie tekstów, usługi copywriting
Zakres działania
 • SEO copywriterzy i redaktorzy artykułów

  Artykuły redagowanie, redagowanie artykułów, pomoc w pisaniu artykułów, pisanie artykułów, artykuły

 • Copywriterzy

  Skuteczne teksty reklamowe, copywriter, , tworzenie tekstów www, teksty reklamowe, redagowanie tekstu, copywriting

Aktualne zlecenia z moim udziałem (7)
 • Zlecę poprawienie i dopisanie tekstu na stronę biura rachunkowego

  Dzień dobry, chętnie zajmę się wykonaniem powyższego zlecenia. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu artykułów o różnorodnej tematyce. Przez rok czasu współpracowałam z biurem rachunkowym w zakresie dostarczania tekstów na stronę. Więcej informacji, jak również próbkę wcześniej napisanych przeze mnie artykułów prześlę na e-maila. Proponuję 9 zł netto/1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy Arleta.

  9 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę przygotowanie opisów produktów AGD/RTV - Długofalowa współpraca

  Dzień dobry, chętnie zajmę się przygotowaniem powyższych tekstów. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu artykułów o różnorodnej tematyce. Wykonywałam już ten rodzaj tekstów. Więcej informacji, jak również próbkę wcześniej napisanych przeze mnie artykułów prześlę na e-maila. Mogę też napisać próbny tekst. Proponuję 7 zł netto/1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków
 • Tworzenie materiałów tematychnych zgodnych z SEO na firmowego bloga.

  Dzień dobry, chętnie zajmę się przygotowaniem powyższych tekstów. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu artykułów o różnorodnej tematyce. Więcej informacji, jak również próbkę wcześniej napisanych przeze mnie artykułów prześlę na e-maila. Proponuję 7 zł netto/1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę pisanie tekstów SEO - perfumy i kosmetyki. 6 zł 1000 zzs

  Dzień dobry, chętnie zajmę się przygotowaniem powyższych tekstów. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu artykułów o różnorodnej tematyce. Wykonywałam również opisy kosmetyków i leków. Więcej informacji, jak również próbkę wcześniej napisanych przeze mnie tekstów mogę przesłać na e-maila. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy Arleta.

  Do negocjacji
 • Zlecę napisanie 3 opisowych tekstów na bloga, możliwa stała współpraca

  Dzień dobry, chętnie zajmę się przygotowaniem powyższych tekstów. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu artykułów. Pisałam już podobne teksty. Więcej informacji, jak również próbkę wcześniej napisanych przeze mnie artykułów prześlę na e-maila. Proponuję 7 zł netto/1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę korektę i pisanie tekstów - branża leasingowa.

  Witam, chętnie podejmę się wykonania powyższego zlecenia. Posiadam kilkuletnie doświadczenie redagowania tekstów na różne tematy. Branża finansowa,jak również zagadnienia leasingu nie są mi obce. Próbkę wcześniej napisanych artykułów mogę przesłać na e-maila. Proponuję 7 zł. netto/1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków
 • napisanie tekstów do strony

  Dzień dobry, chętnie zajmę się przygotowaniem powyższych tekstów. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu artykułów o różnorodnej tematyce. Więcej informacji, jak również próbkę wcześniej napisanych przeze mnie artykułów o tematyce rehabilitacji prześlę na e-maila. Proponuję 7 zł netto/1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków