A. Kn.

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
A. Kn.
A. Kn.
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Witam, copywritingiem zajmuję się od ponad 10 lat. Posiadam  doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. .

Słowa kluczowe: Copywriting, redagowanie tekstów, pisanie tekstów, usługi copywriting
Zakres działania
 • SEO copywriterzy i redaktorzy artykułów

  Artykuły, artykuły redagowanie, pisanie artykułów, pomoc w pisaniu artykułów, redagowanie artykułów

 • Copywriterzy

  Teksty reklamowe, , copywriting, redagowanie tekstu, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, tworzenie tekstów www

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (6)
 • Zlecę napisanie 12 artykułów na temat wody mineralnej

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Pisałam już na podobny temat. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły, które napisałam. Proponuję 6 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  6 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę pisanie artukułów z dziedziny podatków i księgowości

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Przez rok czasu pisałam artykuły dla biura rachunkowego. Na e-maila mogę przesłać przykładowe prace z podanej tematyki. Proponuję 7 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków
 • Prowadzenia bloga o podatkach, księgowości i finansach

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem o ile jest jeszcze aktualne. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Przez rok czasu pisałam artykuły dla biura rachunkowego. Na e-maila mogę przesłać przykładowe prace z podanej tematyki. Proponuję 7 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków
 • Treści specjalistyczne - rynek finansowy / Copywriter

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły z podanej tematyki. Mogę też przygotować próbny tekst na podany temat. Proponuję 7 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków
 • Treści dotyczące megnetoterapii

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły z podanej tematyki zdrowotnej. Proponuję 6 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  6 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę przygotowanie serii tekstów o gorylach

  Dzień dobry, z przyjemnością podejmę się wykonania powyższego zlecenia. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu tekstów o różnorodnej tematyce. Na e-maila mogę przesłać przykładowe teksty, które napisałam. Proponuję 6 zł netto/1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

  6 zł
  za 1000 znaków