The webmaster. - Łukasz Sobański

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Łukasz Sobański
Łukasz Sobański
Telefon:
573XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem doświadczonym fachowcem, od trzech zajmuję się projektowaniem i wdrażaniem stron www. NIE JESTEM AGENCJĄ, wszystkie zlecenia, których się podejmuję, wykonuję samodzielnie - stąd szybki czas realizacji i tak niska cena za tak dobre strony :)

Słowa kluczowe: Tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych, strony www, strony internetowe, tworzenie serwisów www
Realizacje
WWW (1)
 • Ico_small_web Najpierw SEO, teraz także webdesign - tym się zajmuję. Po odejściu z agencji zacząłem pracę na własne nazwisko - strony wykonuję profesjonalnie (lata doświadczenia) i tanio - ja mam do portfolio, Państwo - wykonanie usługi na najlepszych warunkach na Oferii. Najpierw strona, potem płaca - kto tak jeszcze pracuje? :)
Umiejętności
 • Optymalizacja ruchu sieciowego

  Zaawansowany (3 lata)

 • Wdrażanie systemów zarządzania treścią

  Zaawansowany (3 lata)

Doświadczenie
 • Agencja interaktywna (czerwiec 2014 - styczeń 2017)

  Specjalista od SEO i Wordpressa: Pozycjonowanie stron, kampanie AdWords, content marketing, wdrażanie systemów CMS

Warunki współpracy
 • WYSTAWIAM FAKTURY VAT

  Przebieg realizacji zamówienia:

  1. Kontakt

  Piszesz mi, jaką chcesz mieć stronę internetową. Podajesz szczegóły, takie jak branża, co chcesz zawrzeć na stronie, możesz również podesłać przykłady stron, które Ci się podobają. Na tej podstawie dokonuję wyceny.

  2. ZA DARMO wykonuję DZIAŁAJĄCY projekt strony. Jeśli strona Ci się spodoba, dokonujesz wpłaty zgodnie z ustalaną wyceną, ja zaś wdrażam stronę zgodnie z Twoimi wytycznymi (domena, konfiguracja poczty etc.).

  3. W ciągu dwóch dni roboczych uruchamiam stronę. Po uruchomieniu przekazuję Ci wszystkie dane potrzebne do administrowania stroną.

  4. Wsparcie techniczne: w razie pytań lub problemów zawsze możesz się ze mną skontaktować. Na pewno pomogę :)


  ZAWSZE wykonuję DARMOWE projekty zamawianych stron zgodnie z wytycznymi i zaproponowanym budżetem. Płacisz dopiero, kiedy zaakceptujesz projekt - a wcześniej możesz sprawdzić czy wszystko działa jak należy.


  CO WCHODZI W CENĘ PROJEKTU:

  1. LOGO - na potrzeby strony wykonujemy trzy projekty prostego logo lub dostosowujemy Twoje logo do estetyki strony.

  2. HOSTING I DOMENA - na potrzeby Twojej strony rejestrujemy domenę oraz wykupujemy hosting. Po wdrożeniu strony przekazujemy Ci dane do panelu administracyjnego domeny i hostingu. Strony umieszczamy na polskich serwerach NAZWA.PL

  3. KONTAKT Z KLIENTEM - zgodnie z ustaleniami, na stronie umieszczamy: formularz kontaktowy, mapkę dojazdu oraz integrujemy stronę z najpopularniejszymi portalami społecznościowymi. Klient zawsze będzie wiedział jak Cię znaleźć.

  4. POZYCJONOWANIE I STATYSTYKI - od chwili wdrożenia strona będzie widoczna dla wyszukiwarek. Konfigurujemy stronę na frazy związane z tematyką strony. Dostęp do panelu Google Analytics pozwoli Ci obserwować natężenie ruchu i statystyki odwiedzin Twojej strony.

  5. CMS WORDPRESS - Wordpress to najprostszy i najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią. Dzięki niemu możesz samodzielnie edytować treść witryny. Wordpress to narzędzie, dzięki któremu już nigdy nie będziesz musiał zatrudniać fachowca do pracy nad Twoją stroną.

  Zapraszam do kontaktu: 573 090 093 ; necron.eu@gmail.com

Zakres działania
 • Hosting i kolokacja

  Usługi hostingowe, serwery, hosting, hosting plików, web hosting, serwery dedykowane

 • Rejestracja domen

  Tanie domeny, domeny www, kupno domeny, rejestracja domen, domeny, sprzedaż domen, giełda domen

 • Pozycjonerzy SEO, pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie stron internetowych, optymalizacja stron internetowych, seo, agencja interaktywna, firmy seo, pozycjonowanie, agencje seo, pozycjonowanie stron www, promocja w sieci

 • Webmasterzy - serwisy i portale

  Tworzenie serwisów internetowych, tworzenie portali internetowych, portale internetowe, tworzenie serwisów www, serwisy internetowe

 • Webmasterzy - sklepy internetowe

  Platformy sklepów internetowych, projektowanie sklepów internetowych, tworzenie sklepów internetowych, budowanie sklepów internetowych, tworzenie sklepów www

 • Webmasterzy - proste strony WWW

  Strony www, tworzenie serwisów www, strony internetowe, tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()