Łukasz Kowalczyk

Pasłęk

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Łukasz Kowalczyk
Łukasz Kowalczyk
Telefon:
570XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmuję się projektowaniem stron internetowych w najnowszych technologiach HTML5, CSS3, AJAX, PHP, SQL i PDO . Jestem informatykiem z wykształcenia. Posiadam dyplom Inżyniera Nauk Technicznych Olsztyńskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.

Słowa kluczowe: Usługi informatyczne, usługi telekomunikacyjne, tworzenie stron, programowanie, komputery
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (3)
 • Zlecę wykonanie serwisu z ogłoszeniami

  Sporadycznie tutaj zaglądam ale Państwa oferta jest jedną z tych konkretnych. Traktujemy ten serwis z przymrużeniem oka ponieważ jak widać ceny i oferty na Państwa oferty nie są dedykowane tylko wklejane. Nie będę się rozpisywał proszę o kontakt na adres e-mail kontakt@designez.pl Posiadamy doświadczenie w kreowaniu portali również ogłoszeniowych ale całokształt naszej pracy pozwoli ze spokojem zrealizować zlecenie. Nasze wersje językowe są oddzielnym bytem dla Google co oznacza że tagi meta dla każdej wersji językowej są przypisane do konkretnej wersji co ma wpływ na konwersje.

  Do negocjacji
 • Aktualizacja portalu

  Proszę o więcej informacji na e-mail - kontakt@designez.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie strony internetowej z systemem rezerwacji

  Nie będę opisywał się jak konkurencja, bo oni są zajęci robieniem portali informacyjnych za "pińćset" złotych. Współpracujemy tylko z poważnymi klientami, którzy wiedzą, że dobry portal musi kosztować. Nie chodzi tutaj o naciągnięcie na koszta tylko funkcjonalność, bezpieczeństwo, niezawodność wymagają dobrych specjalistów a nie jednego studenta, który zrobi stronę na okienku akademika. Tanie rozwiązania to tykająca bomba w postaci przerobionego darmowego CMS'a. Proszę nie sugerować się podaną ceną, ponieważ w Pana ocenie rozbudowany system rezerwacji może odbiegać od tego, co nam się wydaje jako rozbudowany a w istocie będzie prosty do zaprojektowania, ale to teoria. Ostateczna cena po poznaniu szerszej specyfikacji. Zapraszamy i pozdrawiamy https://www.designez.pl/projektowanie-i-tworzenie-stron-internetowych.html

  7000 zł
  za całość