Łukasz Kowalczyk

Pasłęk

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Łukasz Kowalczyk
Łukasz Kowalczyk
Telefon:
570XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmuję się projektowaniem stron internetowych w najnowszych technologiach HTML5, CSS3, AJAX, PHP, SQL i PDO . Jestem informatykiem z wykształcenia. Posiadam dyplom Inżyniera Nauk Technicznych Olsztyńskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.

Słowa kluczowe: Usługi informatyczne, usługi telekomunikacyjne, tworzenie stron, programowanie, komputery
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (3)
 • Kompleksowa strona www dla firmy transportowej i spedycyjnej

  Wykonaliśmy stronę dla firmy transportowej z wersjami językowymi. Moduł tłumaczeń działa następująco-jeśli użytkownik wybierze język niemiecki i nie będzie takiego tłumaczenia to wówczas system, jeśli jest zaprezentuje tłumaczenie (dowolnej części strony wszystko jest niezależnie tłumaczone) po angielsku. Jeśli nie ma żadnych tłumaczeń to po wyświetli po polsku. Jeśli będzie Pan testował tłumaczenia to właśnie dlatego, że klient jeszcze nie dodał żadnych poza naszymi nie wszystko się zmienia. Nasze wersje językowe działają jak oddzielny byt dla Google. Każda wersja językowa dla Google widziana jest jako strona właśnie w tym języku. Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o email na kontakt@designez.pl i wyślę ofertę a także link do realizacji strony tej samej branży.

  Do negocjacji
 • program do ściągania danych z konkretnej (jednej) strony internetowej

  Cena zależy od ilości danych i struktury strony z której te dane będą ściągane. Po szczegółową wycenę zapraszam https://www.designez.pl/ Mamy doświadczenie w budowaniu takich skryptów.

  Do negocjacji
 • Praca inżynierska informatyka

  Litości. Z takim podejściem będziesz jak Ci wyżej i poniżej tłuc się i robił strony za "pińćset" - czasami sprawdzam jak niektórzy nisko cenią swoje umiejętności.

  1000 zł
  za godzina