7Hills Software House

Lublin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
7Hills Software House
7Hills Software House
Telefon:
603XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jako zespół posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dopasowanego do indywidualnych potrzeb danej firmy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie według sprawdzonych metodyk. Często zdarza się nam także pracować nieszablonowo. Posiadamy niezbędne doświadczenie i umiejętności poparte szerokim portfolio.

Aplikacje internetowe
Tworzymy indywidualne, specjalistyczne rozwiązania w celu automatyzacji procesów. Nasze rozwiązania są zawsze dopasowane do potrzeb klienta.


Systemy dedykowane
Specialistyczne rozwiązania tworzone na indywidualne potrzeby. Ściśle spełniające, najczęsciej automatyzujące konkretne zadania.


UI/UX Design
Sprawne, użyteczne a zarazem przyciągające oko aplikacje mobilne to obecnie konieczność. Zaprojektujemy Twój serwis tak by był przyjazny dla użytkownika i doskonale odpowiadał na jego potrzeby.


E-commerce
Oferujemy rozwiązania typu B2B i B2C wspierające sprzedaż przez internet. Zaprojektujemy, wykonamy i wdrożymy platformę e-commerce skrojoną pod indywidualne oczekiwania klienta.


IoT
Naszym celem jest skutecznie łączyć ludzi, maszyny i otaczające nas przedmioty aby optymalizować i rozwijać procesy biznesowe, co prowadzi do oszczędności czasu i znaczącego obniżenia kosztów.


Outsourcing
W przypadku potrzeby szybkiego powiększenia zespołu oferujemy outsourcing doświadczonych programistów. Proponujemy outsourcing w formule Time & Material. Posiadamy dostęp do szerokiej bazy specjalistów, którzy efektywnie wypełnią powierzone zadania.

Zróbmy razem projekt!

Słowa kluczowe: Programowanie php, programiści php, programista php, programowanie na zamówienie php, pisanie programów php
Realizacje
Zdjęcia i grafika (7)
 • Banqus.pl - platforma inwestycyjna
  Banqus.pl - platforma inwestycyjna Cena Powyżej 5000 zł
  Banqus.pl to polski fintech - platforma inwestycyjna pozwalająca na zakup wierzytelności od różnych sprzedawców. Wszystko odbywa się elektronicznie - zarówno zakup jak i generowanie wszelkich umów i dokumentów potwierdzających dokonanie transakcji. Platforma posiada rozbudowany panel admistracyjny oraz program partnerski z linkami referencyjnymi. Program ten automatycznie oblicza i rozdziela prowizję.
 • i-Korepetycje.pl - platforma łącząca uczniów z nauczycielami Rozbudowana platforma łącząca korepetytorów z uczniami, pozwalająca m.in. na zamieszenie ogłoszenia, stworzenie profilu ucznia lub korepetytora, rozliczanie się za pośrednictwem platformy, a także na prowadzenie lekcji online w czasie rzeczywistym poprzez interaktywną tablicę.
 • SaaS - system obsługi zgłoszeń
  SaaS - system obsługi zgłoszeń Cena Powyżej 5000 zł
  Rozbudowany system do przyjmowania oraz obsługi zgłoszeń i napraw gwarancyjnych zakupionego sprzętu. • zarządzanie zgłoszeniami (rozdzielanie, statusy) • lista produktów z podziałem na modele/rodzaje • lista typów gwarancji oraz usług • lista klientów • lista partnerów/sprzedawców • kilka poziomów uprawnień • kalendarz i terminarz • narzędzie do tworzenia backup’ów
 • Okeno.pl - platforma handlowo - ogłoszeniowa OKENO.pl to bardzo rozbudowana platforma e-commerce z wieloma narzędziami sprzedażowymi i organizacyjnymi (zarządzanie sprzedażą, ofertami, wiadomościami), integracjami z wieloma zewnętrznymi oprogramowaniami (AsariWEB, Galactica Virgo, Media-Rent, MetroHouse, HomeBroker, AKOL, AproSoft), systemami płatności (PayU i Przelewy24) z usługą pasażową (rozdzielanie płatności).
 • Carsist.pl - platforma MLM, branża automotive Strona internetowa wraz z rozbudowanym systemem MLM obliczającym sprzedaż i prowizję według ustalonego schematu „drzewka” prowizji, któro jest w pełni edytowalne.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()