Software House - 7Hills Software House

Lublin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
7Hills Software House
7Hills Software House
Telefon:
786XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy po to, aby przekuć Twoją wizję w gotowy produkt. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, co przede wszystkim nauczyło nas pracować nieszablonowo. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Aplikacje internetowe
Tworzymy indywidualne, specjalistyczne rozwiązania w celu automatyzacji procesów. Nasze rozwiązania są zawsze dopasowane do potrzeb klienta.


Systemy dedykowane
Specialistyczne rozwiązania tworzone na indywidualne potrzeby. Ściśle spełniające, najczęsciej automatyzujące konkretne zadania.


UI/UX Design
Sprawne, użyteczne a zarazem przyciągające oko aplikacje mobilne to obecnie konieczność. Zaprojektujemy Twój serwis tak by był przyjazny dla użytkownika i doskonale odpowiadał na jego potrzeby.


E-commerce
Oferujemy rozwiązania typu B2B i B2C wspierające sprzedaż przez internet. Zaprojektujemy, wykonamy i wdrożymy platformę e-commerce skrojoną pod indywidualne oczekiwania klienta.


IoT
Naszym celem jest skutecznie łączyć ludzi, maszyny i otaczające nas przedmioty aby optymalizować i rozwijać procesy biznesowe, co prowadzi do oszczędności czasu i znaczącego obniżenia kosztów.


Outsourcing
W przypadku potrzeby szybkiego powiększenia zespołu oferujemy outsourcing doświadczonych programistów. Proponujemy outsourcing w formule Time & Material. Posiadamy dostęp do szerokiej bazy specjalistów, którzy efektywnie wypełnią powierzone zadania.

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Realizacje
WWW (5)
 • Ico_small_web
  http://italimport.pl Cena Powyżej 5000 zł
  Sklep internetowy oparty na oprogramowaniu PrestaShop. Zakres prac: • zaprojektowanie i wdrożenie dedykowanego szablonu • kompletna migracja bazy danych • zintegrowanie sklepu z ofertami allegro • wdrożenie programu lojalnościowego • implementacja systemu do wysyłki newsletterów
 • Ico_small_web
  http://iqmedycyna.pl Cena Powyżej 5000 zł
  Zakres prac: Portal medyczny umożliwiający umawianie wizyt lekarskich online. Dzieki intuicyjnej wyszukiwarce znajdziemy konkretnego lekarza, pacjenta lub placówkę. Każdy lekarz jak i reprezentant placówki może stworzyć grafik z dostępnymi godzinami przyjęć. Pacjent po wizycje w konkretnej placówce lub u lekarza może wystawić opinię, dodać innych użytkowników do znajomych, oraz wymieniać wiadomości za pośrednictwem wewnętrznego systemu, mamy również dostęp do bazy wiedzy z wieloma pozycjami naukowymi. Użyte technologie: Symfony 2, Elastic search, Grunt, Node
 • Ico_small_web
  http://okeno.pl Cena Powyżej 5000 zł
  Platforma ogłoszeniowo aukcyjna. Mnóstwo funkcjonalności, paneli administracyjnych, narzędzi marketingowych i sprzedażowych. Zaprojektowane od zera, włącznie z grafiką. Moduły e-commerce, integracje z hurtowniami (API, XML) i z zewnętrznymi oprogramowaniami. Automatyzacja procesów, zbieranie i segregacja danych, podziały płatności.
 • Ico_small_web
  http://came.com Cena Do 5000 zł
  Zakres prac: • stworzenie i wdrożenie systemu generowania podpisanych cyfrowo certyfikatów w formacie PDF z aktualnymi parametrami partnerów Came na żądanie klienta
 • Ico_small_web
  http://7hills.pl/7hills_oferta.pdf Cena Powyżej 5000 zł
  Szersza oferta i opis naszej działalności, oraz kilka przykładowych projektów, w tym aplikacje mobilne, gry w technologii rozszerzonej rzeczywistości (VR) oraz aplikacje w rozszerzonej rzeczywistości (AR - Augmented Reality).
Warunki współpracy
 • Szczegóły omawiamy na spotkaniu bądź telefonicznie :) Poniżej podajemy tylko najważniejsze, szablonowe informacje.

  Schemat: wycena, umowa z terminem realizacji i ze specyfikacją w roli załącznika. W umowie zawieramy klauzulę mówiącą o tym, że Zleceniodawca w ciągu 7 dni od przekazania projektu powinien wskazać elementy do poprawy i/lub zaakceptować go i odebrać.
  Rozpoczynamy pracę od zaliczki - 20% wartości projektu (faktura pro-forma).

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()