4 Lifts - wynajem i sprzedaż podnośników renomowanych firm, szkolenia

Zielona Góra

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
4 Lifts - wynajem i sprzedaż podnośników renomowanych firm, szkolenia
4 Lifts - wynajem i sprzedaż podnośników renomowanych firm, szkolenia
Telefon:
604XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Zielona Góra to miasto, w którym znajduje się siedziba firmy D-control, właściciela marki 4 Lifts . Przedsiębiorstwo Allana Dobrzyńskiego oferuje klientom najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do prac wysokościowych oraz liczne usługi. Działa w branży od 2011 roku.
Podczas prac wysokościowych można stosować rusztowania lub co wygodniejsze - podnośniki. Największy wybór maszyn tego rodzaju znajdą Państwo w ofercie firmy D-Control. Przedsiębiorstwo posiada samojezdne podnośniki znanych, światowych marek i co ważne wynajmuje je lub sprzedaje. Urządzenia znajdujące się w ofercie doskonale sprawdzają się podczas prac budowlanych, a także są używane przez podmioty z branży energetycznej i logistycznej. Dostępne są podnośniki o wysokości roboczej od 7 do 25 metrów i udźwigu między 200, a tysiącem kilogramów. W trosce o klientów pracownicy firmy fachowo doradzają, oferują atrakcyjne finansowo warunki wynajmu i szybko dostarczają urządzenia na wskazane miejsce.

Słowa kluczowe: Podnośniki koszowe, wynajem podnośników koszowych, wynajem podnośników, podnośniki nożycowe elektryczne, sprzedaż podnośników nożycowych, podnośniki nożycowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()