Zawsze po twojej stronie - 24support.pl

Gdynia

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
24support.pl
24support.pl
Telefon:
664XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Wielkopolska 40
81-552

Gdynia

Podgląd

Oferta skierowana jest do firm, instytucji oraz osób prywatnych, którym bezpieczeństwo; własne, osób najbliższych, sprzętu oraz przetważanych danych - nie jest obojętne !

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra zapaleńców pozwala nam swobodnie stosować najnowsze rozwiązania zabezpieczeń informatycznych w dowolnej dziedzinie życia.  Projektowanie, doradztwo, audyty i realizacja, jest u nas na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą działającą elastycznie i dzięki temu bardzo skutecznie. Zapewniamy 24 godzinny "support" dla wdrażanych przez nas rozwiązań i bardzo atrakcyjne warunki dla podmiotów chcących nawiązać długoterminową współpracę. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu systemu bądź zabezpieczenia, niezwłocznie podejmujemy działania zmierzające do ich usunięcia niezależnie od pory i dnia.

Z naszego doświadczenia wynika że 90% osób korzystających zróżnego rodzaju systemów informatycznych nie jest świadoma zagrożeń z którymi mają doczynienia i nie podejmuje jakichkolwiek działań prewencyjnych, bądź podejmowane działania są nieskuteczne (darmowe programy antywirusowe, programy pseudo-naprawcze i przyspieszące działanie, wszelkie dodatki i pluginy, itd.) powodujące jedynie spustoszenie i zwiększające zagrożenie.

Efekt ... utracone dane, wykradzione wrażliwe dane, zablokowany adres e-mail, tysiące spamu, uszkodzenie sprzętu, skradziony samochód, itd.

W większości wypadków z którymi się spotykamy jest już za późno na działania prewencyjne i musimy działać zachowawczo. Staramy się tą sytuację zmieniać, uwrażliwiać i uświadamiać zainteresowane osoby na temat istniejących obecnie zagrożeń i sposobów im przeciwdziałania.


*usługi informatyczne, systemy zabezpieczeń, systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu i czasu pracy, monitoring pojazdów GPS, blokady i zabezpieczenia pojazdów i maszyn*

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Pracownicy
 • Stanisław Mackiewicz
  Stanisław Mackiewicz

  Około 15 lat temu zaczęła się moja przygoda z informatyką w praktyce. Kilka lat pracy dla znajomego i nawiązane kontakty pozwoliły mi założyć firmę zajmującą się obsługą informatyczną firm na terenie województwa Pomorskiego. Na swojej obecnej stronie umieściłem kilka wybranych, które się na to zgodziły "https://24support.pl/index.php/referencje", z pośród wielu relacji biznesowych zawsze wspólnym mianownikiem, nieprzerwanie do dzisiaj (jako firma 24support.pl) było wzajemne zaufanie i skuteczność działania. Przez kilka ostatnich lat profil działalności firmy ewaluował w stronę szeroko pojętych systemów zabezpieczeń. Systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu, systemy monitorowania GPS, monitoring przemysłowy - obecnie m. in. dla Solid Security, jako autoryzowany instalator na terenie woj. Pomorskiego. Zabezpieczamy dostęp do obiektów, wdrażamy systemy inteligentnego budynku, zabezpieczamy infrastrukturę teleinformatyczną, działamy na styku informatyki i automatyki.

Osiągnięcia
 • Dotychczas ... (styczeń 2018)

  "Solid Security Group" - Instalacja CCTV, SSWIN, SKD
  "Bussines Center Club" - Gdańsk
  "Caritas Archidiecezji Gdańskiej"
  "Honorowy Konsulat Hiszpanii" w Gdańsku
  "Biuro Marszałka Senatu RP" Bogdana Borusewicza w Gdańsku
  "Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze" w Gdańsku
  "Auto-Starter"
  "MIP Pharma Polska"
  "Dom Pojednania i Spotkań św. Maksymiliana" o. Franciszkanów
  Zakon o. Franciszkanów w Gdańsku
  "Dom Samotnej Matki" w Matemblewie
  Biuro Syndyka Masy Upadłościowej Z. Faruga (w Gdańsku)
  Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych "Pelikan"
  Producent Ultralekkich Łodzi "Lyteboat"
  Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie
  Fundacja "Pro Caritate Gedanensis"
  "Unitrade"
  "Nglmachining.com"
  Klub "Scena Sopot"
  Klub "Viva Sopot"
  Restauracja "Smaki Morza"
  "Solid Security"
  "OOG" optyk w Gdańsku
  "GaliLu olfactory" w Gdańsku
  "Kozi Gród" zajazd
  "ERBI"
  "Zawodowcy"
  "E&J Style Production"
  "GLSoft Sp. z o. o."
  "Małe Morze" Restauracja
  "Biuro Rachunkowe Virtus"
  "Kwintet Polska Sp. z o.o

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()