Agencja marketingowa - 22i Daniel Plewiński

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
22i Daniel Plewiński
22i Daniel Plewiński
Telefon:
518XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy nowoczesną małą firmą założoną w 2008r. w Szczecinie, której celem od początku było świadczenie usług na najwyższym poziomie poprzez zdobywanie przez naszych pracowników wysokich umiejętności, poprzez własną edukację, odkrywanie nowych form docierania do Klienta, badanie potrzeb rynku, poznawanie psychologii sprzedaży oraz współpracę z najlepszymi podwykonawcami usług.

Obecną formą działalności firmy jest wpis do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej, firma jest płatnikiem podatku VAT.  Siedzibą firmy jest własny lokal w Szczecinie.

W latach 2008-2011  firma współpracowała z dużą siecią franchisingową zajmującą się nauczaniem języka angielskiego z dojazdem do Klienta. Widząc niedoskonałości sieci zdecydowaliśmy się na działalność pod własną marką, która tworzona była od maja 2011 r. Tak powstała marka „Anglonauka”, której pomysłodawcą jest Daniel Plewiński – właściciel firmy 22i. Przez pierwszy rok działalności, z uwagi na zapisy antykonkurencyjne z umowy franchisingowej z poprzednią siecią, firma 22i nie prowadziła usług nauczania w systemie mobilnym. W pierwszym roku działalności marka ANGLONAUKA zainteresowała wielu Klientów, którzy za najważniejsze kryterium wyboru szkoły podawali nauczanie skuteczną metodą Red Point, której właścicielem jest Redpoint Publishing Sp. z o. o. Sukces nauczania tkwi przede wszystkim w odpowiednim korzystaniu z materiałów, licznym konwersacjom, nauczaniu indywidualnemu, regularnym powtórkom i wielu innym elementom, które okazały się istotne. Obecnie marka ANGLONAUKA bardzo dynamicznie się rozwija. Misją szkoły jest: Zaspakajanie potrzeb klienta w zakresie maksymalnie skutecznej nauki języka angielskiego z nastawieniem na język mówiony, poprzez prowadzenie zajęć indywidualnych. Zajęcia odbywają się w miejscu i o czasie dogodnym dla Klienta.

W 2010r. wymyśliliśmy markę „My sprzątniemy” chociaż pomysł na firmę sprzątającą powstał dużo wcześniej. Pierwsze zlecenia na sprzątanie były realizowane w maju 2012 roku. Początkowo firma 22i była właścicielem marki oraz oddziału w Szczecinie a następnie od sierpnia 2011r. szczeciński oddział został przekazany osobnemu przedsiębiorstwu na zasadzie umowy franchisingowej. Obecnie marka „My sprzątniemy” przygotowuje się do rozpoczęcia budowania sieci w innych miastach, zachęcona rentownością swojego pierwszego oddziału.

Od 2 lat firma 22i działa także na polu świadczenia nowoczesnych usług marketingowych, po zdobyciu doświadczenia w kreowaniu i reklamowaniu własnych marek. Dzięki zdobytym umiejętnościom i doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć nowe kreacje takie jak tworzenie koncepcji marki, tworzenie logotypu, tworzenie serwisu internetowego oraz optymalizację strony internetowej pod najważniejsze wyszukiwarki (SEO – pozycjonowanie stron www).

Choć nie wszystkie realizowane pomysły okazały się trafione, realizujemy te, które odnoszą sukcesy a wszystko to jest wynikiem naszej ciężkiej pracy i zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Współpracując z nami wiedz, że wszystko, co powstało kosztowało wiele pracy a  w realizowaniu Twoich zleceń będziemy pracowali z tym samym ogromnym zaangażowaniem.

Słowa kluczowe: Pozycjonowanie, tworzenie stron www, franchising, franczyza
Zakres działania
  • Lektorzy i nauczyciele języka angielskiego

    Matura z języka obcego, kursy maturalne język obcy, korepetycje język obcy, korepetycje z języka obcego, język obcy korepetycje

  • Webdesignerzy

    Projekty graficzne, grafika dla stron www, , webdesign, projekt strony www, animacja flash, projektowanie stron, strony flash, grafika dla stron internetowych

  • Agencje brandingowe

    Identyfikacja wizualna firmy, logo, projektowanie logo firmy, projekt logo, logotyp, tworzenie logo, projektowanie loga, logo design, , logo dla firmy, projektowanie logotypów, logo firmy, projekty logo, wizerunek firmy

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()