Nasze strony działają! - 1170PX — Tyle potrzebujesz aby być doskonałym w Internecie!

Jastrzębie-Zdrój

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
1170PX — Tyle potrzebujesz aby być doskonałym w Internecie!
1170PX — Tyle potrzebujesz aby być doskonałym w Internecie!
Telefon:
723XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Beskidzka 49
44-330

Jastrzębie-Zdrój

Podgląd

1170PX  —  Odkryliśmy, że tyle potrzebujesz aby być doskonałym w Internecie!

Stworzenie strony internetowej to dopiero początek, a my ograniczyliśmy koszty jej wykonania do minimum. Dzięki opracowanej przez nas platformie oraz systemowi pracy, które są wynikiem ponad 10-letniego doświadczenia, nasze strony realizowane są w ciągu 7-10 dni roboczych. Teraz robimy to szybciej, taniej, ale nadal dobrze  —  oferujemy tą samą jakość w niższej cenie. Każda strona kosztuje tyle samo i każdą traktujemy jako narzędzie, które ma zarabiać w sposób bezpośredni (np. poprzez bezpośrednią sprzedaż) bądź pośredni, przyczyniając się do pozyskania Klienta, który może zapoznać się z ofertą Twojej firmy. Od wyglądu oraz działania strony internetowej zależy to jak Klienci widzą Twoją firmę w Internecie. Stać Cię na bylejakość?

https://1170.pl

Słowa kluczowe: Tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych, strony www, strony internetowe, tworzenie serwisów www
Realizacje
WWW (15)
 • Ico_small_web Dla IFI wykonaliśmy stronę internetową oraz wdrożyliśmy oprogramowanie Galactica Virgo przeznaczone dla biur nieruchomości.
 • Ico_small_web Bezpłatny samochód zastępczy? Z AUTOZOC24 teraz to możliwe! A więcej dowiesz się na stronie internetowej, nad którą mieliśmy okazję pracować.
 • Ico_small_web Fotonata to Natalia od fotografii, a my z Kat Sejud, która była odpowiedzialna za projekt graficzny wykonaliśmy dla niej stronę www. Naszą działką było cięcie projektu, cms i kilka ciekawych rozwiązań, m.in. strefa klienta dostępna tylko dla "wybranych".
 • Ico_small_web Archigrafika to studio specjalizujące się w architekturze wnętrz oraz brandingu / identyfikacji wizualnej, a my bardzo lubimy projektować strony internetowe dla takich Klientów.
 • Ico_small_web Strona internetowa to był dopiero początek naszej współpracy z BDB Event. Ponadto zrealizowaliśmy system rejestracji na imprezy sportowe organizowane przez BDB oraz system wyników na żywo dla streamingu wideo z relacjami LIVE m.in. z meczów siatkówki.
Pracownicy
 • Dawid Fluder
  Dawid Fluder

  Kodowanie - skryptowanie

Osiągnięcia
 • Lista-zakupow.pl (maj 2011)

  Strona www umożliwiająca tworzenie listy zakupów z możliwością jej wydruku bądź wysyłki na maila albo jako sms na dowolny nr telefonu.

 • AdTube - system reklamy wideo (wrzesień 2011)

  Sieć skupiała u siebie wydawców stron internetowych oraz reklamodawców dostarczających reklamy wideo w celu przeprowadzenia kampanii internetowej. System działał w oparciu o widget (player) reklamy wideo, który był instalowany przez wydawcę na posiadanej stronie www.

 • Pizzeria Piramida (kwiecień 2013)

  Pierwsza w Jastrzębiu-Zdroju i okolicach strona internetowa pizzerii z możliwością składania zamówień on-line. System umożliwiał również generowanie naklejek z kodami rabatowymi przyklejanymi na pudełka, które można było wykorzystać podczas składania zamówienia na stronie www pizzerii.

 • TwojaSONDA.pl - Darmowe sondy (grudzień 2014)

  Serwis umożliwia stworzenie sondy internetowej i opublikowanie jej na własnej stronie www, blogu, w sieciach społecznościowych, komunikatorach, czy rozesłanie mailem do listy odbiorców.

 • Allegro Tools (kwiecień 2016)

  Pakiet aplikacji wspierających sprzedaż na allegro w skład, którego wchodzą: 1. Przeglądarka zdjęć (katalogowanie / zarządzanie zdjęciami dla aukcji allegro).
  2. Galeria (miniatury) innych aukcji użytkownika.
  3. Sklep z gotowymi szablonami allegro oraz edytorem do ich edycji.
  4. Narzędzie umożliwiające eksport asortymentu dowolnego sklepu internetowego do allegro (wystawianie aukcji z produktami ze sklepu, hurtowe zmiany cen itd.).

 • Adwerb - aplikacja webowa (październik 2016)

  System służy do prowadzenia statystyk skuteczności wysyłanych kampanii mailingowych. Zlicza otwarcie maila oraz kliknięcie przez odbiorcę w linki znajdujące się w wysłanej wiadomości (np. podlinkowane zdjęcia, przyciski).

 • GetCredit.pl - Porównywarka finansowa (wrzesień 2017)

  Zintegrowana z systemami partnerskimi porównywarka produktów finansowych tj. kredytów, szybkich pożyczek, kont bankowych, lokat.

 • 1170PX — Tyle potrzebujesz aby być doskonałym w Internecie! (październik 2018)

  Opracowanie platformy oraz systemu pracy, które automatyzują i przyspieszają realizację stron internetowych. Teraz robimy to szybciej, taniej, ale nadal dobrze — oferujemy tą samą jakość w niższej cenie, a każda strona kosztuje tyle samo! Sprawdź koniecznie! https://1170.pl

Aktualności
 • Strona internetowa z systemem CMS za 1 299 zł! (październik 2018)

  Koszt wykonania: 1 299 zł netto (jednorazowo) — Czas realizacji: 7-10 dni (roboczych) — Miesięczna subskrypcja: 99 zł netto (stawka jak za 1h pracy programisty) — Dodatkowe koszty: 0 zł (serwer, hosting, pomoc przy administrowaniu oraz zmiany na stronie www).

Warunki współpracy
 • Jeżeli jeszcze nie jesteś zdecydowany, pozwól się przekonać i sprawdź nas!
  Platforma 1170PX ⟶ http://1170.pl
  CMS (krótka prezentacja) ⟶ http://1170.pl/dobry-polski-system-cms
  Realizacje ⟶ http://1170.pl/realizacje
  Cennik (nie ukrywamy kosztów) ⟶ http://1170.pl/cennik
  Regulamin ⟶ http://1170.pl/regulamin

  Wystawiamy fakturę VAT.
  Szanujmy swój czas - interesuje nas tylko poważna współpraca.
  Zlecenia są realizowane wg kolejności złożenia zamówienia i od momentu dostarczenia do nas specyfikacji tworzonej strony www (struktura z opisem funkcjonalności) oraz materiałów (w tym: zdjęć, treści itd.).

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()