107ek

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
107ek
107ek
Telefon:
605XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom większych spółek, jak i mniejszych firm oferujemy szereg usług księgowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb, w tym oczekiwań klientów.
_
Jako mocną stronę naszej strategii oferujemy w standardzie usługę „Mobilnego Opiekuna”, który pomoże załatwić urzędowe sprawy, przyjedzie, doradzi, zaproponuje optymalne rozwiązania księgowe, odbierze dokumenty o dowolnej porze dnia.
_
Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS i obsługi kadrowo-płacowej. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla przedsiębiorstw prowadzonych w formie spółek prawa handlowego, spółek osobowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych,. Służymy także pomocą osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą, jak i firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku.
Atutem naszego biura rachunkowego jest 22-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności księgowej. Wszystkie usługi świadczymy z należytą starannością, kompetencją, rzetelnością oraz z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta. Dzięki współpracy z naszym biurem rachunkowym możecie Państwo skupić się na prowadzeniu firmy, a obsługę księgową pozostawić nam.

Alfred Stosiek

Słowa kluczowe: Usługi księgowe, outsourcing księgowości, prowadzenie księgowości firmy Zlecenia na księgowość dla firm
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()