• Ico_small_web Firma zajmująca się odbiorami mieszkań, domów oraz lokali usługowych zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz praktyce wiemy na co zwrócić uwagę przy zakupie nieruchomości. Pomagają oszacować wartość mieszkania lub domu kupowanego na rynku wtórnym. Dzięki profesjonalnej obsłudze unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek i kosztów napraw lub poprawek
  • Ico_small_web Firma powstała w 2016 r. Wiedzę zdobywali w firmie ojca który prowadził ją 30 lat oraz za granicą. Po powrocie założył własną Firmę.Podlegamy pod firmę Niemiecką. Wszelkie materiały zakupujemy tylko u Polskich producentów.Zgodnie z wiedzą zajmujemy się hydrauliką i systemami solarnymi a także automatyką do tych układów.W ciągu 2 miesięcy pozyskali 40 nowych klientów co świadczy o naszej wiedzy jak i rzetelności.
  • Ico_small_web Sklep prowadzony przez nich oferuje produkty, dzięki którym czynności wykonywane w związku z przygotowaniem i piciem tych napojów staną się codziennym, przyjemnym rytuałem. Filiżanki, puszki, młynki oraz dodatki – owoce czy soki spowodują, że każdy będzie mógł wybrać te najlepiej podkreślające smak jego ulubionej herbaty czy kawy.
  • Ico_small_web Są młodą ekipą z pomysłami. Kochają to co robią. Są zgrani i zawsze dopasowują się do oczekiwań klientów. Mają na koncie wiele teledysków oraz reportaży ślubnych, a także pełen wachlarz zdjęć ślubnych oraz plenerowych. Nie zamykają się tylko do filmowania wydarzeń ślubnych, ale są tez otwarci na wszelakie wyzwania. Największą satysfakcją dla nich jest zadowolenie klienta.
  • Ico_small_web Firma Folinex powstała w 2009 roku. to solidny i rzetelny producent folii polietylenowej (symbol LDPE – Low Density Polyethylene) w postaci rękawa, półrękawa (tzn rękawa rozciętego z jednego boku) oraz worków.Prowadzona jest przez ludzi, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży folii LDPE ,opakowań i przewijania folii stretch na indywidualne zamówienie klienta.
  • Ico_small_web Ptaki w hodowli są czyste rasowo,obrączkowane obrączkami z logo hodowli. Ptaki od hodowców z Belgi, Holandii,Niemiec,Rosji oraz Francji. Posiada 10 wolier dla ptaków ozdobnych.Woliery zamknięte z wybiegami krytymi o pow. 25m2 każda,woliery pół otwarte o powierzchni 20m2 plus wybieg 25m2 w ilości 8szt.1 woliera wybiegowa całoroczna otwarta o powierzchni 200m2. 5 wybiegów otwartych o pow.60m2 każdy do hodowli drobiu użytkowego.3 małe woliery ozdobne dla ptaków ozdobnych ,wykonane na potrzeby ozdoby, w których trzymam po 1 parze bażantów.
  • Ico_small_web Stale zwiększają swoje możliwości produkcyjne i handlowe. Są przygotowani do zaspokajania rosnących wymagań stawianych przez nowoczesny handel i konkurencję. Produkty przez nich oferowane są dostępne na telefon, a umiejętności serwisu handlowego udowadniają codziennie.