MYscara- semi permanentny tusz do rzęs NOWOŚĆ

(858071)

Warszawa

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii specjalistyczne usługi kosmetyczne z Warszawy

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

 MYscara to innowacyjny profesjonalny semi permanentny tusz do rzęs opracowany w laboratoriach firmy Beauty Innovator z Wielkiej Brytanii. Premierę miał w czerwcu 2011 i ze względu na swoje unikalne właściwości z miejsca stał się przebojem na rynku brytyjskim. Przez użytkowników Beauty Finder, największego brytyjskiego portalu branżowego, MYscara została uznana za jeden z najlepszych zabiegów 2011 roku! MYscara błyskawicznie podbija pozostałe kraje Europy Zachodniej i zawędrowała już nawet do Australii. Dzięki nam jest ona dostępna także w Polsce!

 

-Zabieg trwa ok 50-90 minut.

 

-Podczas zabiegu MYscara jest nakładana w cieniutkich warstwach. W zależności od ilości tych warstw można uzyskać różny efekt pogrubienia rzęs - od delikatnego podkreślenia do znacznego pogrubienia i zagęszczenia. Maksymalna ilość warstw, którą można zastosować zależy od indywidualnych cech rzęs Klientki. Ponieważ MYscara nakładana jest w małych sekcjach, znacznie mniej rzęs ulega sklejeniu (w porównaniu do tradycyjnego tuszu) przez co uzyskujemy o wiele bardziej naturalny wygląd oka. Jednym ze "skutków ubocznych" zabiegu jest też optycznie wydłużenie rzęs - są one podkręcane do góry przez co stają się bardziej widoczne.

 

-Efekt MYscara utrzymuje się przez 2-3 tygodnie. Po tym okresie MYscara musi zostać usunięta po czym zabieg można natychmiast powtórzyć i znów cieszyć się wspaniałymi rzęsami.

 

- MYscara jest wodoodporna. Można także chodzić na basen. Zalecamy ostrożność przy wycieraniu okolicy oczu tak, aby nie pocierać rzęs.

 

-MYscara jest odporna na pot tak więc nie ma żadnych przeciwwskazań jeśli chodzi o siłownię i większość innych sportów. MYscara jest stworzona z myślą o ludziach lubiących aktywnie spędzać czas a jednocześnie dobrze wyglądać w każdej sytuacji.

 

Jesteśmy certyfikowanym salonem MYscara co jest gwarancją profesjonalnego wykonania zabiegu

 

Więcej informacji pod nr tel 518-860-160

Strona producenta www.myscara.pl

 

 

Z uwagi na to że jest to nowość w Naszym salonie oferujemy atrakcyjną cenę w zamian za zgodę na umieszczenie zdjęć w portfolio .

Ilość miejsc ograniczona.

Regularna cena zabiegu 340zł

 

 

Studio Ekstrawaganza

Ul. Wołoska 52 lok9

Warszawa-Mokotów

 

Cena obejmuje zabieg na dolne i górne

 

Cena za komplet 180zł

Cena za dolne rzęsy 90zł

Zdjęcie Myscary przy załeżeniu nowej gratis

Zdjęcie Myscary bez założenia nowej 40zł

 

Wiele innych zabiegów,galeria zdjęć,cennik i inne informacje znajdziecie Państwo na Naszej stronie

www.monikanails.pl