Rozbiórka rozbieranie samochodów motocykli skuterów na części

(82469)

Gniezno Trzemeszno

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii specjalistyczne usługi motoryzacyjne i transportowe

Zobacz podobne ogłoszenia

Jeżeli sprzedajesz części samochodowe, motocyklowe itp., brakuje tobie rąk do pracy lub szukasz kogoś rozgarniętego w tej dziedzinie - to świetnie trafiłeś.

Chciał bym zaproponować swoje usługi w zakresie kompleksowej obsługi sprzedaży części samochodowych . Rynek używanych części samochodowych jest mi bardzo dobrze znany dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w tej branży.

Wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej oraz umiejętności jakie posiadam w charakterze sprzedawcy, między innymi na portalu internetowym Allegro jest moim głównym atutem.

Oto kilka krótkich propozycji z mojej strony:

·        kompleksowa oprawa graficzna aukcji, strony O Mnie, informacja o prowadzonym Sklepie – estetyczny i czytelny opis świadczy głównie o prestiżu firmy oraz budzi zaufanie potencjalnego klienta,

·        reklama na najbardziej popularnych stronach i forach motoryzacyjnych, skuteczne znalezienie informacji o firmie po przez pozycjonowanie w najpopularniejszych wyszukiwrkach np. google, onet, wp, interia itd.

·        obsługa sprzedaży przez serwis aukcyjny Allegro, oraz w niedalekiej przyszłości eBay i własny klep internetowy,

·        pakowanie oraz wysyłka zakupionych części przez klientów Allegro, eBay oraz sklepu internetowego,

·        zmniejszenie kosztów już wystawionych aukcji oraz tych które będą w przyszłośći wystawiane

To jest tylko moja propozycja w czym ewentualnie mógłbym pomóc. Więcej szczegółów i informacji bardzo chętnie przedstawie podczas rozmowy i prezentacji. Jestem przekonany o możliwościach nawiązania wzajemnie korzystnej współpracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany którąkolwiek formą współpracy proszę wiadomość na e-mail lub kontakt telefoniczny 533 301 998

 

Z wyrazami szacunku

Tomek