GARAŻ BLASZANY BLASZAK GARAŻE BLASZANE BLASZAKI DOMKI OGRODOWE

(817739)

Kraków

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii garaże, bramy garażowe z Krakowa

Zobacz podobne ogłoszenia

 

nasze aukcje o nas napisz do nas dodaj do ulubionych
Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzacie nas Państwo każdego dnia.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od 7-22. 530 806 906 biuro@blaszaki.info
Po indywidualnym ustaleniu telefonicznym. Koszt transportu - w zależności od województwa.
-gotówka
-raty

CENA DOTYCZY

DRZWI 95 cm

do garażu blaszanego 3m x 5m

blacha ocynk

 

 

CO  NAS  WYRÓŻNIA?:

1) PROMOCJEco tydzień nowa promocja.

  - Do 31.05.2012r każdy garaż z rabatem 50 zł.

- Biały (fabryczny) akryl w cenie ocynku.

- Najbardziej popularne kolory w cenie od 350 zł dopłaty (brązy, wiśnie, zielenie)

(PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ)

2) KONSTRUKCJA DACHOWA w każdym naszym garażu wykonana jest z profili zamkniętych.

3) Nasze blachy trapezujemy wyłącznie na DROBNY, GĘSTY TRAPEZ, który dodatkowo usztywnia blachę i wzmacnia konstrukcję.

 

GARAŻE 3mx5m, 3mx6m -garaże typowe, z dachami jedno lub dwuspadowymi. Istnieje możliwość zamówienia ich z bramą otwieraną na boki lub do góry, małymi drzwiami, otworem pod okno.Wymiar garażu można dowolnie modyfikować. Ceny wraz z transportem i montażem od 1400 zł.

 

aby zobaczyć szczegółowe zdjęcia kliknij na miniaturkę poniżej

 

GARAŻE 4mx5m,4mx6m-garaże typowe z powiększoną szerokością lub/i długością, z dachami jedno lub dwuspadowymi. Istnieje możliwość zamówienia ich z bramą otwieraną na boki lub do góry, małymi drzwiami, otworem pod okno.Wymiar garażu można dowolnie modyfikować. Ceny wraz z transportem i montażem od 1900.

aby zobaczyć szczegółowe zdjęcia kliknij na miniaturkę poniżej

 

GARAŻE 5mx5m,5mx6m -garaże typowe z jednym bądź dwoma wjazdami, z dachami jedno lub dwuspadowymi. Istnieje możliwość zamówienia ich z bramą otwieraną na boki lub do góry, małymi drzwiami, otworem pod okno.Wymiar garażu można dowolnie modyfikować. Ceny wraz z transportem i montażem od 2600zł.

aby zobaczyć szczegółowe zdjęcia kliknij na miniaturkę poniżej

 

GARAŻE 6mx5m,6mx6m -garaże typowe z jednym bądź dwoma wjazdami, z dachami jedno lub dwuspadowymi. Istnieje możliwość zamówienia ich z bramą otwieraną na boki lub do góry, małymi drzwiami, otworem pod okno.Wymiar garażu można dowolnie modyfikować. Ceny wraz z transportem i montażem od 2800zł.

aby zobaczyć szczegółowe zdjęcia kliknij na miniaturkę poniżej

 

DOMKI OGRODOWE -typowe domki z przeznaczeniem jako przydomowe pomieszczenia gospodarcze lub domki na działki, z dachami jedno lub dwuspadowymi. Istnieje możliwość zamówienia ich małymi drzwiami lub podwójnymi wrotami, bramą uchylą do góry, otworem pod okno.Wymiar domku można dowolnie modyfikować. Ceny wraz z transportem i montażem od 1000 zł.

aby zobaczyć szczegółowe zdjęcia kliknij na miniaturkę poniżej

 

MAGAZYNY -powiększone wymiary szerokości, długości i wysokości z jednym bądź dwoma wjazdami, z dachami jedno lub dwuspadowymi doskonale nadające się jako magazyny. Istnieje możliwość zamówienia ich z bramą otwieraną na boki lub do góry, małymi drzwiami, otworem pod okno.Wymiar magazynu można dowolnie modyfikować. Ceny wraz z transportem i montażem do indywidualnego ustalenia.

aby zobaczyć szczegółowe zdjęcia kliknij na miniaturkę poniżej

 

W zależności od przeznaczenia konstrukcji blaszanej istnieje możliwość znacznego zwiększenia wysokości , tak aby wykonana konstrukcja spełniała rolę magazynu czy hali.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, jak również możemy pomóc dopasować rozmiary pomieszczenia w zależności od tego, do czego ma ono służyć. Produkujemy więc konstrukcje blaszane na indywidualne zamówienia, po to by jak najlepiej spełniały wyznaczone im różnorakie funkcje.

Solidność oraz precyzja wykonania zapewniają konstrukcjom dużą stabilność i wytrzymałość. Specjalizujemy się również w wykonywaniu garaży/konstrukcji blaszanych wielkogabarytowych np.25m x 16m czy garaży wielostanowiskowych 9x6, 9x5, 9x8 itp.

 

WIATY-garaże typowe z jednym bądź dwoma wjazdami, z dachami jedno lub dwuspadowymi z dodatkową wiatką przeznaczoną na kolejny samochód, maszynę, drewno. Istnieje możliwość zamówienia ich z bramą otwieraną na boki lub do góry, małymi drzwiami, otworem pod okno.Wymiar garażu oraz wiaty można dowolnie modyfikować. Ceny wraz z transportem i montażem od 4200 zł.

aby zobaczyć szczegółowe zdjęcia kliknij na miniaturkę poniżej

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wykonujemy również garaże z dodatkowym zadaszeniem w formie wiaty np. na drewno, urządzenia gospodarcze, maszyny rolnicze itp.

Szerokość wiaty zależy od Państwa potrzeb – 1m, 1.5m, 2m, 2,5m, 3m itp. Wykonanie wiaty z boku garażu możliwe jest zarówno przy dachu ze spadem do tyłu, jak i przy dachu dwuspadowym.

Wiaty wykonywane są z takich samych materiałów jak konstrukcja dachowa w garażu tzn. w całości z profili zamkniętych, co gwarantuje ich wysoką stabilność oraz wytrzymałość na obciążenia statyczne i dynamiczne.

 

OPIS

 

Garaże standardowe

 

Garaże standardowe wykonujemy w rozmiarach od 1x1 (schowek narzędziowy) po 6x6 (garaż dwu-stanowiskowy). Istnieje możliwość dopasowania rozmiaru co 0,5m – zarówno szerokość jak i długość.

 

Typowe garaże posiadają spadek dachu do tyłu (ściana na której jest brama jest najwyższa, przeciwległa najniższa).

 

Montowane są w nich bramy dwuskrzydłowe otwierane na boki (na w cenie garażu), bądź bramy uchylne podnoszone do góry (za dopłatą).

 

Wysokość standardowych garaży to 2,2m do 1,90m – garaż ze spadkiem do tyłu oraz 2.14m do 2.65 garaż z dachem dwuspadowym.

 

Garaż wykonany jest blachy ocynkowanej lub dodatkowo fabrycznie pokrytej akrylem w kolorystyce RAL.

 

 

Garaże dostosowywane

 

W naszej firmie istnieje możliwość wykonania garażu/konstrukcji blaszanej na indywidualne zamówienie.

 

Możemy wtedy dopasować szerokość, długość a nawet wysokość z dokładnością co do 5cm.

 

Specjalizujemy się również w wykonywaniu garaży/konstrukcji blaszanych wielostanowiskowych połączonych ze sobą bokiem lub tyłem w bryły o większej powierzchni.

 

Garaże dwuspadowe/ze spadem bocznym

 

Garaż blaszany bez względu na swój rozmiar może mieć inny rodzaj dachu niż standardowy ze spadem z przodu na tył.

 

Wykonujemy garaże z dachem dwuspadowym (na dwa boki lub przód i tył), garaże ze spadem na prawą, bądź lewą stronę oraz konstrukcje, w których spad dachu jest do przodu, czyli z tylnej na przednią ścianę.

 

Bez względu na rodzaj dachu (spad tylni, boczny, dwuspadowy) zwiększamy wytrzymałość dachu na obciążenia dzięki zastosowaniu konstrukcji dachowej wykonanej z profili zamkniętych o wymiarach min 50/30.

 

 

www.garazeblaszane.com.pl

 

 

 

Zapraszamy do oglądania naszych pozostałych aukcji

Wszystkie zdjęcia oraz szablon Allegro jest własnością firmy Profil-Tech i są chronione prawem autorskim. W związku z tym zabrania się ich wykorzystywania, kopiowania, powielania etc zarówno w całości jak i w części.