Serwis Motocykli Hornet Namysłów - Wilków części opony motocyklowe

(703661)

Namysłów

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii naprawa motocykli i skuterów

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd
Zobacz Aukcje | Przeczytaj Komentarze |Zadaj pytanie

Wstęp

Bardzo serdecznie witam wszystkich Allegrowiczów, którzy zechcieli wejść na naszą stronę "O mnie". Z aukcjami internetowymi związani jesteśmy od dość dawna. Od tego roku znacznie rozszerzyliśmy naszą oferte aukcji Allegro jeżeli chodzi o asortyment części motocyklowych. Aby ułatwić Państwu odnalezienie odpowiedniego towaru zdecydowalismy się na formę Sklepu Allegro. Wprowadziliśmy nowy szablon aukcji z prostą nawigacją.

Zawsze staramy się, aby transakcje były przeprowadzane szybko i przy maksymalnym zadowoleniu obu stron. Jeśli masz pytanie lub chciałbyś się czegoś dowiedzieć, nie koniecznie związanego bezpośrednio z naszymi aukcjami - proszę - nie wahaj się pytać. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Hornet Infolinia - zadzwoń 801 080 395

Opłata za 1 minutę jak za połaczenie lokalne, telefon czynny w dni robocze w godzinach 9:00 - 17:00.


Walcz z kryzysem! Łącz zakupy

W przypadku zakupu towarów z kilku aukcji jednocześnie, oszczędzacie Państwo na kosztach wysyłki, które pobierane są tyko jeden raz.

Gwarancja

Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji, których długość zależy od producenta, od którego zakupujemy towar. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Dodatkowo, udzielamy gwarancji montażowej na zakupione u nas opony używane!! U nas nie musisz obawiać sie że zakupisz wadliwy towar, szybko rozpatrujemy każdą reklamacje!!

Regulamin

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru prosimy o informacje o formie zapłaty, czyli wysyłka pobraniowa - płatne przy odbiorze lub wpłata na konto. W przypadku wpłaty na konto prosimy doliczyć koszty przesyłki, które podane są na aukcji oraz w tytule przelewu proszę wpisać swoją nazwę użytkownika Allegro, oraz numer aukcji.

Dane do przelewu:

mBank
39 1140 2004 0000 3802 3739 5420
PHU HORNET
ul. Wiejska 21
46-100 Namysłow

Komentarze

Czekamy na opinie naszych klientów, na temat zakupionych u nas towarów. Stanowią one dla nas cenną informację i motywują do zapewnienia jak najwyższej jakości oferowanych produktów.
Jako sprzedający komentarz wystawiamy zawsze jako drudzy, jako kupujący komentarze wystawiamy zawsze jako pierwsi.

Kontakt

Zastanawiasz się nad kupnem? Nie jesteś czegoś pewien? A może po prostu potrzebujesz rady? Nie ma najmniejszego problemu, pisz lub dzwoń, poniżej przedstawiamy wszelkie sposoby kontaktu z nami:

Dane adresowe:

PHU HORNET
ul. Wrocławska 6
46-113 Wilków (k. Namysłowa)

tel. 775430977
tel. 601231295
tel. 691040154
e-mail: allegro@motowarsztat.com