Przyjęcie Weselne w Częstochowie za 130zł/os - Niemożliwe Zobacz !!!

(558185)

42-200 Częstochowa

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii śluby, wesela

Zobacz podobne ogłoszenia

Ładna sala na bankiet lub przyjecie weselne w Czestochowie
Wesele na bialej sali czy w restauracji? - plusy i minusy

Skoro są Państwo na tej stronie to znaczy, że ruszyły już przygotowania do jednej z najważniejszych imprez w życiu czyli do Wesela:)
Oferta na naszym Częstochowskim rynku jest duża i zróżnicowana. Mimo to wszędzie słychać głosy, iż wesele trzeba zamawiać dużo, dużo wcześniej, gdyż później nie będzie już terminu. Ceny za jednodniowe wesele w Częstochowie wahają się od 150-200zł za osobę. Tak to sporo, bo licząc że zaprosimy ok. 100 gości x ( średnia cena 175zł ) = daje kwotę 17 500zł. Do tego dochodzi zazwyczaj wynajem auta ok. 800zł , zespół weselny 3500zł, wódka 1200zł, hotel dla gości, garnitury, sukienki i inne rzeczy. Średnie wesele na 100os wychodzi więc grubo ponad 25 tys. A mówimy tu o weselu jednodniowym.

Restauracja Alamo nie jest typową "salą weselna" natomiast w 2010r przeszła gruntowną renowacje i zmieniła wystrój przystosowując salę do potrzeb organizacji imprez okolicznościowych, wesel i bankietów. Posiadamy nowe talerze, sztućce, krzesła i stoły. W odróżnieniu od tzw. "wyspecjalizowanych sal weselnych" nasza restauracja zarabia przez cały miesiąc, dzięki czemu możemy naszym klientom zaoferować znacznie atrakcyjniejszą cenę za osobę. Opłaca Nam się zrobić jednodniowe wesele za 130zł/os (min. 60os) z bogatym menu, wyśmienitym jedzeniem i profesjonalną obsługą kelnerską. Część jadalna zlokalizowana jest w Alamo, a część taneczno-muzyczna obok w sali Alamo Music Clubu, gdzie mamy parkiet, odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie. Obie sale są klimatyzowane. W kwestii wesel i bankietów współpracujemy z profesjonalnymi DJ-mi, zespołami, fotografami i dekoratorami, których możemy Państwu polecić, dzięki czemu będa Państwo mogli skorzystać ze specjalnych rabatów. Zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego i poczytania  więcej na naszych stronach internetowych www.wesele.alamo.pl.

 Na wszelkie szczegółowe pytania dot. oferty z chęcią odpowie nasz menager pod numerem tel. 665 300 155.