TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW KERATYNĄ GLOBAL KERATIN BRAZILIAN BYDGOSZCZ

(525341)

Bydgoszcz

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii usługi fryzjerskie - prostowanie włosów i trwała

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

Prostownica do kosza - Nowość w kUJAWSKO-POMORSKIM !!!

 

Trwałe prostowanie włosów tarapią Global Keratin Może myślisz, że Twoim włosom nic już nie pomoże? Są lokowane, poskręcane, poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią? Doskonale.

W przeciwieństwie do terapii chemicznych i relaksacyjnych terapia Global Keratin nadaje się do każdego rodzaju włosów. Właściwie im bardziej są one zniszczone, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Terapia Global Keratin jest czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie

 

Co znaczy - n a t u r a l n a terapia prostująca włosy? Po pierwsze: Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę. Keratyna to główny składnik białkowy skóry, włosów i paznokci. Ta naturalna substancja wprowadzona głęboko w powłokę włosów umożliwia im powrót do zdrowego stanu. Jest to terapia bez udziału środków żrących, łagodna dla włosów! Po drugie Global Keratin nadaje włosom naturalny wygląd. Nie stają się proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu. Pozostają gęste i sprężyste. Wyobraź sobie coś więcej, niż proste włosy Terapia Global Keratin nie tylko eliminuje skręcanie się włosów. Poprawia ich stan - odżywia je i odbudowuje ich odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Przeobraża włosy - nadaje im miękkość, połysk i wykwintność. Sprawia, że wyglądają zdrowo i młodzieńczo. Uodparnia włosy na warunki pogodowe oraz rozwiewanie się na wszystkie strony. Przeciwdziała efektom wilgoci. I oszczędza czas! Ponieważ kiedy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas potrzebny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany.

Zobacz natychmiastowe efekty i ciesz się nimi długo Twoje włosy będą miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty są widoczne natychmiast po zastosowaniu terapii. Co więcej, dzięki Global Keratin włosy są wygłądzone i proste przez okres od 3 do 6 miesięcy!

Pytania i odpowiedzi dotyczące zabiegu : Co należy robić podczas pierwszych 2 dni: " Jeśli włosy zamokną, natychmiast je wysusz i wyprostuj. " Przez pierwsze 48 godzin miej włosy przez cały czas rozpuszczone. Czego nie robić podczas pierwszych 2 dni: " .Przez dwa dni nie myj włosów. " .Przez pierwsze dwa dni unikaj kucyków, spinek do włosów i opasek. " Unikaj jakichkolwiek czynności mogących powodować pocenie. " Produkty stylizujące można stosować tylko po pierwszym myciu.

CENNIK:

WŁOSY KRÓTKIE: 250 ZŁ

WŁOSY PÓŁDŁUGIE: 300 ZŁ

WŁOSY DŁUGIE: 400 ZŁ

Stworzona w Brazylii terapia prostowania włosów Global Keratin to innowacyjny i rewolucyjny proces zachwycający kobiety na całym świecie SPRAWDŹ SAMA !!!! Dojazd do klientki na terenie BYDGOSZCZY , TORUNIA GRATIS !!! WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE CENA DODATKOWA DO UZGODNIENIA

KONTAKT

Zapisy i wszystkie pytania telefonicznie bądź drogą emailową.

tel. 883-409-131

globalkeratin@wp.pl