Profesjonalna oprawa florystyczna ślubu i wesela Łódź i okolice

(341835)

Łódź

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii kwiaciarnie z Łodzi

Zobacz podobne ogłoszenia

FLORYSTYKA ŚLUBNA

…wybrałaś już tą jedyną, najpiękniejszą, swoją suknię ślubną…

   …spojrzenie w lustro, olśnienie…

      …wyglądasz zjawiskowo, ale… czegoś brakuje…

         …dopełnieniem tego pięknego obrazka będzie…

            …Twoja wymarzona wiązanka ślubna…
 

               …którą z przyjemnością wykonam dla Ciebie w mojej pracowni florystycznej PARVIFLORA w Łodzi, przy ul. Próchnika 8.

 

Bukiet ślubny jest główną ozdobą kwiatową tego najpiękniejszego, pierwszego Dnia Waszego Wspólnego Życia. Powinien pasować do Panny Młodej; do Jej urody, figury, temperamentu, do Jej marzeń, oraz do sukni ślubnej, której stanie się pięknym zwieńczeniem…Do bukietu powinny pasować pozostałe kwiatowe dekoracje.

 

Obrazy tego Wielkiego Dnia na zawsze pozostaną w pamięci Waszej i Waszych bliskich, dlatego tak ważne jest, by oprawę floralną zlecić doświadczonemu floryście, dla którego najważniejsze jest piękno oparte na solidnych profesjonalnych fundamentach.

Zawodowo zajmuję się florystyką od 2008 roku - stale poszerzam swoje horyzonty, uczestniczę w pokazach największych florystów polskich i zagranicznych, szlifuję swoje umiejętności na warsztatach tematycznych. Mam kota na punkcie florystyki ślubnej, w której dążę do perfekcji. Mogę Państwa zapewnić, że zlecając właśnie mnie wykonanie oprawy kwiatowej Waszego ślubu - zlecają Państwo usługę profesjonalistce - udzielam 100% gwarancji na zadowolenie!

 

*******

 

Ceny w cenniku są cenami minimalnymi. Cena końcowa jest zawsze ustalana indywidualnie. U mnie znajdą Państwo kwiaty WYŁĄCZNIE najwyższej jakości, pierwszej świeżości, ułożone z pasją i bezgraniczną do nich miłością!

 

Serdecznie zapraszam!

Magda Lasocka