FIGARO - Salon Piękności dla Psów, strzyżenie, trymowanie, pielęgnacja

(334817)

Poznań

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii salony i fryzjerzy dla psów i innych zwierząt

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

 

Salon Figaro rozpoczął swoją działalność w 2005r. Na początku roku 2010 przenieśliśmy się do nowego lokalu o powierzchni 82m2, gdzie stworzyliśmy prawdziwe SPA dla zwierząt. W chwili obecnej jest to najbardziej komfortowy salon, gdzie świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Oprócz salonu piękności  znajduje się tu ekskluzywny butik dla piesków oraz studio fotograficzne.

Nasza załoga to przede wszystkim zawodowi groomerzy z długoletnim doświadczeniem, odpowiedzialni hodowcy oraz behawioryści. W pracy kierujemy się przede wszystkim pasją. Nasi czworonożni klienci traktowani są u nas z miłością i szacunkiem. Nie stosujemy przemocy, nie podajemy żadnych środków farmakologicznych. Kładziemy nacisk na metody bezstresowego postępowania z psami, aby zupełnie zminimalizować im stres związany z pobytem w salonie.

Obsługujemy pieski małe i duże, rasowe jak i wielorasowe, długo i krótkowłose. Radzimy sobie z psami bardzo zaniedbanymi oraz agresywnymi.

Dysponujemy doskonałej jakości sprzętem oraz używamy tylko profesjonalnych kosmetyków renomowanych firm na bazie naturalnych składników, nie wywołujących podrażnień.

Używany przez nas sprzęt jest każdorazowo sterylizowany przed kolejnym użyciem.

Dysponujemy albumem zdjęć z przykładowymi fryzurkami piesków różnych ras. Przygotowujemy również psy na wystawę według wzorców FCI.

Udzielamy bezpłatnych porad dotyczących doboru fryzury, żywienia oraz pielęgnacji pieska w domu.

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy komfortową poczekalnię dla klientów oczekującyh na swoje pieski. Serwujemy wyśmienitą kawę oraz różne rodzaje herbat.

Serdecznie zapraszamy !

Do usług świadczonych w naszym salonie należą:

- strzyżenie

- trymowanie

- regeneracja szaty zniszczonej niewłaściwymi zabiegami kosmetycznymi

- przygotowanie do wystaw według wzorców FCI

- stylizacja psich fryzur na życzenie klienta

- usuwanie martwych włosów (w okresie linienia dla psów z obfitym podszerstkiem)

- dobór odpowiednich kosmetyków (używamy tylko sprawdzonych światowej klasy kosmetyków Espree, Ring5, 1 All Systems, Bio Groom, Mr Groom, Hery).

- rozczesywanie skołtunionej sierści

- kąpiele (również psów ras olbrzymich)

- trwała i nietrwała koloryzacja psiej sierści

- obcinanie pazurków

- czyszczenie uszu

- pielęgnacja oczu

- usuwanie insektów

- doradzctwo w zakresie indywidualnego doboru kosmetyków oraz codziennej pielęgnacji

- strzyżenie i rozczesywanie kotów

NOWOŚĆ!!

Oferujemy również kąpiele SPA -  połączone z lawendowo – rumiankową aromaterapią i masażem o właściwościach relaksujących oraz lecznicze – dla psów ze skłonnością do alergii.

UWAGA !!

Ceny ustalane są indywidualnie w zależnosci od wielkości pieska, od stanu jego sierści oraz od tego, czy piesek będzie korzystał z kąpieli. W cenę każdego zabiegu wliczona jest kosmetyka oczu i uszu oraz obcinanie pazurków.

Pasożyty sierści (pchły) zostaną usunięte na koszt właściciela.