ZGŁOSZENIA na casting do reklamy

(153851)

Katowice

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii kampanie reklamowe z Katowic

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

 

poszukuję naturszczyków do udziału w reklamach Rutinoscorbinu i Alli, poniżej brief na postaci, normalna godziwa stawka ( w zależności od postaci od 2 do 7 tyś zł), jeśli chcecie wziąć udział koniecznie się zgłoście na e-mail: biuro@casting.home.pl
podając imię i nazwisko nr telefonu oraz zdjęcie do 1 mb
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
Rutinoscorbin :
 
TATA : mężczyzna w wieku 30-40 lat samotnie wychowujący dzieci (wdowiec, rozwodnik), lub pełniący rolę opiekuna dzieci (pracuje w domu etc)// przynajmniej 2ka dzieci, z czego przynajmniej jedno pow 6go roku życia. Ciepły , uśmiechnięty, zadbany.
 
MAMA : 28-38 lat musi mieć męża i przynajmniej 1 dziecko w wieku szkolnym (pow. 7 lat) , zadbana, atrakcyjna, fajna mama z charyzmą. 
 
MAMA na stanowisku jak wyżej, przy czym min 2ka dzieci w wieku szkolnym i odpowiedzialne stanowisko (zapracowana), dobrze zorganizowana, dynamiczna z klasą.
 
MAMA na emigracji: MAMA w Anglii/Irlandii/Niemczech/Fran cji  - z przynajmniej jednym dzieckiem pow 7go roku życia które mieszka z nią za granicą. kobieta pow 28go roku życia, Zorganizowana mama, żona, pracownik. Zadbana, ciepła, otwarta, uśmiechnięta.
 
Mama trojaczków lub czworaczków (min 5- 6letnich)
 
oraz:
 
do reklamy Alli: 
 
kobiety w wieku 30-40 lat, o wskaźniku masy ciała BMI 26-27, fajne babki ważące ok 80 kg.
 
zainteresowani mogą do mnie dzwonić : 783960406 lub od razu słać maila ze zdjęciami i namiarami na siebie na  e-mail: biuro@casting.home.pl