BUDOWA DOMÓW śląsk doświadczona ekipa, profesjonal

(1419034)

Mikołów

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii kompleksowe usługi budowlane z Mikołowa

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

 

 

Budowa domów

 

Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji związanych z budową domów.

Budując z nami otrzymujesz:

  • Usługę bardzo wysokiej jakości – połączenie doświadczenia, nowoczesnego sprzętu oraz odpowiedniej struktury zarządzania sprawia, że jakość i precyzja są zawsze na najwyższym poziomie. Posiadamy systemowe szalunki stropowe, wszelkie pomiary wykonujemy metodą optyczną lub laserową. Tylko powyższa konfiguracja może minimalizować koszty kolejnych prac wykończeniowych.
  • Materiały porządnych producentów w najlepszych cenach – współpracujemy z kilkoma hurtowniami w rejonie, jak również z bezpośrednimi dystrybutorami. Budując z nami otrzymujesz nasze rabaty. Wiemy co kupić, gdzie i kiedy kupić. Doradzimy, gdzie warto poszukać oszczędności, a gdzie koniecznie trzeba zainwestować w porządny produkt. Nie warto przepłacać.
  • Szybką bezstresową realizację. Przejmujemy za Ciebie wszystkie obowiązki związane z procesem budowy. Zatrudnimy kierownika budowy, geodetę, zapewnimy Ci czasowe dostawy materiałów, pomożemy wyszukać dostawców, rozwiejemy wątpliwości prawne i finansowe.
Nasza pasja – Domy Energooszczędne i Pasywne
Mamy spore doświadczenie w tym zakresie. Prowadzimy własne próby i badania. Już na etapie projektowym możemy zaproponować Ci korzystne rozwiązania. Idziemy pod prąd.

 

Proponujemy prosty, realny współczynnik opłacalności. 
Nie stosujemy rozwiązań, które się nigdy nie zwrócą, a mają na celu zasilenie portfela producentów. Ciekawe rozwiązania czasami kosztują niewiele, nie raz są tańsze w realizacji niż zaproponowane przez projektanta. Często dzięki niewielkim wydatkom możemy osiągnąć spore oszczędności w przyszłości.

Buduj z nami – poznaj nasze możliwości! Daj nam się wykazać!

Bazując na naszych stałych dostawcach oraz korzystając z sprzętu, który przyspiesza proces budowy, zbudowaliśmy optymalny model cenowy, dzięki któremu możemy zaproponować Ci wysokiej jakości Dom w korzystnej cenie.

Kalkulacja na ten rok:
Budowa domu z dachem (sama usługa) – 280 zł/m2 powierzchni użytkowej
Budowa stanów surowych z materiałem – 1000 zł/m2 powierzchni użytkowej
Stan deweloperski – 2100 zł/m2
Stan pod klucz – 2900 zł/m2

TYLKO U NAS 5-letnia GWARANCJA na wszystkie wykonane prace.

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą stropów firmy GRANORD

tel: 661149444

mail: firma.togaj@gmail.com

 

Można zobaczyć nasze realizacje, oferujemy wysoką jakość prac i fachowe doradztwo

O nas

Świadczymy usługi budowlano-remontowe od 2008 roku. Stale poszerzamy ofertę i doposażamy firmę w specjalistyczny sprzęt. Rozbudowujemy nasz zespół wykwalifikowanych i sprawdzonych fachowców. Dzięki temu sprawnie i szybko realizujemy kolejne projekty.

Nasze wartości to pełne zaangażowanie w prowadzone projekty, dbałość o wysoką jakości prac i wygodę Klientów.

Zapewniamy dostawę materiałów, wsparcie techniczne i pełną dyspozycyjność ekipy.

Zdobyte CERTYFIKATY i REFERENCJE dokumentują nasze umiejętności, przygotowanie fachowe i zadowolenie rosnącej grupy Klientów. Jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami i materiałami.

Rzetelność, dobra organizacja i czystość - za to chwalą nas Klienci.