Folia Basenowa PVC, PCV do basenów, baseny, basen

(1393404)

Łódź

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii baseny ogrodowe, oczka wodne z Łodzi

Zobacz podobne ogłoszenia

WITAMY SERDECZNIE NA NASZEJ STRONIE!!!

 

   Nasza firma "EKO-FOLL" specjalizuje się w uszczelnianiu basenów kąpielowych folią hydroizolacyjną PVC inaczej zwaną geomembraną, która jest produktem ekologicznym.

 

   Najlepszym rozwiązaniem uszczelnienia basenu jest zastosowanie naszej folii PVC. Nasz produkt nadaje  się do wyłożenia basenów publicznych, basenów w ośrodkach wypoczynkowych oraz basenów prywatnych.

 

   Folia jest gruba,miękka i elastyczna co pozwala na dokładne ułożenie, przyleganie do ścian i dna basenu. Nasz wyrób charakteryzuje się bardzo wysoką odpornościa na uszkodzenia mechaniczne, niskie i wysokie temperatury, promienie UV, wszelkiego rodzaju zmiany chemiczne, a także na procesy starzenia. Folia nie przesiąka, nie rozrywa się i jest produktem bardziej wytrzymałym niż materiały tradycyjne.

 

   Geomembrana jest w 100% ekologiczna, co bardzo korzystnie wpływa na środowisko, a także nie wydziela żadnych szkodliwych substancji. Nie jest ważne czym jest wyłożony basen. Folia basenowa EKO-FOLL bez problemu nadaje się do wyłożenia na każdą powierzchnie. Nasz produkt nadaje się do użycia zarówno w nowych basenach jak i przy remontach starszych basenów.

 

Gwarantujemy profesjonalny montaż folii basenowej tylko i wyłącznie na obiekcie u klienta. Usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz Państw sąsiadujących, montujemy folię oraz wymieniamy na nową już w istniejących basenach.

 

   Folia zgrzewana jest za pomocą gorącego powietrza w temperaturze 600*C zgrzewarką renomowanej firmy LEISTER zapewniającymi 100% szczelności zgrzewu.

 

 

   Dzięki długotrwałej obecności na rynku produkowana przez nas folia w 100% spełni Państwa oczekiwania. Do produkcji folii używamy najwyższej jakości surowców oraz nie stosujemy wypełniaczy co bezpośrednio wpływa na jakość naszego wyrobu.

 

Folia jest wyrobem ekologicznym wytwarzanym w 100% z surowców wtórnych.

 

FOLIA PVC 1,1mm dwuwarstwowa NIEBIESKA - 44,99zł/m2 montaż + geowłóknina GRATIS!!!

FOLIA PVC 1,5mm zbrojona NIEBIESKA - 99zł/m2 montaż + geowłóknina GRATIS!!! 

 

Nasze produkty posiadają niezbędne atesty: CERTYFIKAT EUROPEJSKI, APROBATĘ TECHNICZNĄ I ATEST OLEJOODPORNY.

 

PROPONUJEMY PAŃSTWU ZAWSZE FACHOWĄ I MIŁĄ OBSŁUGĘ. DZIAŁAMY SZYBKO I SPRAWNIE. CELEM NASZEJ FIRMY JEST REALIZACJA KAŻDEGO ZAMÓWIENIA W JAK NAJKRÓTSZYM CZASIE ORAZ BRAK REKLAMACJI. KAŻDY KLIENT I JEGO ZAMÓWIENIE JEST TRAKTOWANY Z NAJWYŻSZĄ POWAGĄ I DBAŁOŚCIĄ O JEGO SATYSFAKCJĘ Z DOKONANEGO WYBORU.

 

POSTAW NA JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE!!!

 

tel.519-194-604

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, FIRMY OGRODNICZE ORAZ ZAJMUJĄCE SIĘ BUDOWĄ BASENÓW.