JĘZYK WŁOSKI TŁUMACZENIA PROMOCJA!

(1355242)

Poznań

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii tłumacze języka włoskiego z Poznania

Zobacz podobne ogłoszenia

Dobre tłumaczenia są niezwykle ważne!

Oferuję profesjonalne tłumaczenia pisemne z języka włoskiego na polski i z języka polskiego na włoski z różnych zakresów tematycznych. Legitymuję się egzaminem państwowym potwierdzającym biegłą znajomość języka włoskiego. Posiadam ponadto blisko 20- letnie doświadczenie ( napisy filmowe- m. in. do filmu dokumentalnego wyświetlanego na Biennale w Wenecji oraz podczas festiwalu filmów dokumentalnych w Anconie w 2012 roku, przekład poezji prezentowanej na Biennale w Wenecji w 2015 roku, wspomnienia więźniów do publikacji o niemieckim obozie pracy w Leśnej na Dolnym Śląsku, przygotowanie portalu z okazji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016, wywiady, rozprawy naukowe, teksty publikowane na blogu, instrukcje obsługi, strony internetowe, sklepy wirtualne, korespondencja handlowa, prywatna, dokumentacja sądowa i medyczna), co pozwala mi na szybką a zarazem solidną realizację zleceń. Moją ofertę charakteryzują doskonała jakość, dogodne terminy realizacji, a przede wszystkim atrakcyjne ceny oraz promocje. Stawka za tłumaczenie zwykłe to 19 zł netto za 1600 znaków/ 1 strona rozliczeniowa według wytycznych UE. Proszę o przesłanie projektu tłumaczenia w celu wstępnej wyceny i ustalenia terminu wykonania na adres: gregital@onet.pl Istnieje możliwość wystawienia umowy o dzieło z rachunkiem.

PROMOCJA!

Przy zamówieniach powyżej 10 stron, pierwsze 3 strony w cenie 11 zł/1600 znaków, przy 5- 10 stronach- 2 strony w cenie 11 zł, a przy 3-5 stronach- pierwsza strona za jedyne 11zł, przy zleceniach do 3 stron rabat 15%. Okazja!

 

O wysokim standardzie wykonywanych przeze mnie usług świadczą rekomendacje. Zapraszam także do odwiedzenia mojej strony: http://gregital.com/