O nas

Oferia to serwis internetowy, w którym szybko, łatwo i bez żadnych kosztów możesz zlecić wykonanie pracy, zadania, czy projektu. To tutaj tysiące Wykonawców czeka, aby zrealizować Twoje zlecenie.


Serwis Oferia prowadzony przez grupę Allegro, w kwietniu 2014 został kupiony przez Leroy Merlin Polska i od maja 2014 jest zarządzany przez tę firmę.


Leroy Merlin Polska jest pierwszym na rynku graczem w branży budowlano-dekoracyjnej (DIY) w Polsce, który koncentruje swoje działania również w Internecie. Posiada sklep www.leroymerlin.pl oferujący ponad 50.000 produktów. Teraz Leroy Merlin Polska, dzięki serwisowi Oferia.pl, proponuje łatwy dostęp do znalezienia wykonawców usług budowlanych i remontowych w całej Polsce.


Dzięki praktycznym funkcjonalnościom serwisu Oferia.pl., każdy kto chce zlecić wykonanie pracy, zadania, czy projektu nie musi już przeszukiwać zasobów Internetu w poszukiwaniu fachowców, ekspertów, wykonawców. Serwis informuje zarejestrowanych wykonawców z wybranej branży i rejonu geograficznego o każdym nowym zleceniu.

 

Jeśli poszukujesz fachowca
Wystarczy, że opiszesz, co chciałbyś zlecić, a Wykonawcy zgłoszą się do Ciebie, proponując konkurencyjne warunki realizacji zlecenia. Dzięki temu możesz wybrać najlepszą z ofert dopasowaną, indywidualnie do Twoich potrzeb - i to wszystko bez opłat!

 

Jeśli jesteś wykonawcą
Oferia.pl gwarantuje Ci dostęp do codziennie aktualizowanej bazy zleceń z wszystkich kategorii branżowych. Wystarczy, że zalogujesz się w Serwisie i określisz swój zakres działania, a my zadbamy o to, abyś otrzymywał powiadomienia o interesujących Cię zleceniach bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową.

 

Informacje o przedsiębiorstwie prowadzącym serwis Oferia.pl:
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Ul. Targowa 72
03-734 Warszawa


Firma zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000053665, NIP 113-00-89-950, o kapitale zakładowym 51.000.000 zł.

do góry ^