Nowości i komunikaty

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje dotyczące zmian i wydarzeń w Oferii.

Data publikacji:   27.12.2011, 12:46
Zmiana Regulaminu Oferii

Informujemy, że w dniu 3.01.2012 wejdzie w życie nowa treść Regulaminu Oferii. Przeważająca część zmian ma charakter porządkowy. Istotną modyfikacją jest zmiana ceny wyróżnienia Usługi oraz ustalenie cen podświetlenia i wyróżnienia Wizytówki Profesjonalisty. Pełną treść Regulaminu Oferii po zmianach znaleźć można w pliku PDF.

do góry
Data publikacji:   8.12.2011, 12:31
Konkurs "Licz na fachowców!" zakończony!


Trzynastu? Czternastu? Ilu specjalistów z Oferii wystąpiło w filmie? Dwoili się i troili, żeby zmylić Waszą czujność :) Sprawdźcie, czy udało Wam się policzyć ich wszystkich!

Otrzymaliśmy od Was 3 tys. wspaniałych i niezwykle kreatywnych odpowiedzi na pytanie konkursowe "Co byś zlecił na Oferia.pl?" W związku z tym, postanowiliśmy oprócz Laureatów nagród głównych nagrodzić upominkami także 20 innych uczestników konkursu, których odpowiedzi spodobały nam się najbardziej. Gratulujemy i zachęcamy do wystawienia swoich zleceń na Oferia.pl :)

A oto niektóre z nich:

I miejsce - Agnieszka Fuerst:

"Zlecenie: osobisty motywator magisterski. Zlecenie polega na tym, że wyznaczona osoba dzwoni do takiego magistranta 2 razy w tygodniu i szczegółowo wypytuje go o postępy w pisaniu pracy magisterskiej/ licencjackiej: "Pani Kasiu, ile Pani napisała stron? A ile Pani ma już pozycji bibliograficznych? Czy udała się Pani w zeszłym tygodniu do biblioteki, tak jak Pani obiecywała?" Ponieważ głupio jest ciągle mówić, że kompletnie nic się nie zrobiło, taka usługa działałaby jako motywator do pisania albo chociaż zbierania źródeł, czy opracowywania materiałów."

II miejsce - Dariusz Cejman:

"Uwielbiam rosół z kurczaka wiejskiego, jest o niebo lepszy od fermowego:) W moim ogrodzie kurczaki biegają, sielankowe(do czasu) życie mają. Lecz najgorsza dla mnie udręka, zabijanie i piór obieranie- to prawdziwa męka! Niech na Oferii fachowiec taki się pojawi, co z biegającym kurczakiem się rozprawi. Złapie on ptaka co chodzi i gdaka, i dla niego nie będzie to żadna draka. Potem rozbierze go "do rosołu", gotowego położy na blacie stołu. Usługa "łapanka" i pierza obieranie, to będzie jego główne zadanie. A gdy będzie tak miły i poporcjuje, to go pysznym rosołem poczęstuje!"

III miejsce - Grzegorz Stefańczyk:

"Znalazłoby się kilka prac, które mógłbym zlecić na tym serwisie, ale myślę, że stając po męskiej stronie społeczeństwa i zarazem ją reprezentując, wynająłbym kogoś do robienia zakupów z moją żoną - kogoś, kto zna się na modzie, kto jest baaaaaaardzo cierpliwy i dyspozycyjny, najlepiej z autem i dużym bagażnikiem. Myślę, że tego typu fachowiec, miałby powodzenie i dużo zleceń:)"


Lista nagrododzych osób oraz rozwiązanie naszej zagadki znajdziecie na stronie: http://oferia.pl/konkurs/wyniki.html
 

do góry
Data publikacji:   25.11.2011, 15:39
Oferia Partnerem IX Gali Pereł Polskiej Gospodarki

28 listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie odbędzie się IX Gala Pereł Polskiej Gospodarki, na której ogłoszone zostaną wyniki rankingu polskich przedsiębiorstw, przygotowanego we współpracy z ekonomistami z  Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. Oferia.pl jest Partnerem wydarzenia.

Uroczystość  połączona jest z jubileuszem 15-lecia miesięcznika „Polish Market”, który  promuje polską gospodarkę, kulturę i naukę  na całym świecie. Celem miesięcznika jest rozsławianie polskiej marki, firm istniejących na polskim rynku i ich menedżerów, a tym samym promowanie tych, którzy swoją pracą i zaangażowaniem budują pozytywny wizerunek Polski na arenie międzynarodowej. Patronat  nad Galą objął Wicepremier i Minister Gospodarki Waldemar Pawlak  oraz Prezes Polskiej Akademii  Nauk prof. Michał Kleiber.

Podczas uroczystości będą wręczane statuetki dla najlepszych podmiotów gospodarczych, wyłonionych we wspomnianym wyżej rankingu.  Tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” jest przyznawany na podstawie szczególnych kryteriów i metodologii opracowanej przez INE PAN.  Za „Perłę Polskiej Gospodarki” uznana zostaje firma, która spełnia minimum każdego z siedmiu cząstkowych kryteriów efektywności, przyjętych w międzynarodowej praktyce audytorskiej. Przedsiębiorstwa są podzielone są na dwie grupy, ze względu na wielkość przychodów rocznych z prowadzonej działalności gospodarczej:

•    Wielkie Perły – powyżej 1 miliarda złotych;
•    Duże Perły – powyżej 100 milionów złotych.
 
Tradycją Gali jest wręczanie Pereł Honorowych, przyznawanych przez Kapitułę, w skład której wchodzą : Prof. Jerzy Buzek, Tadeusz Donocik, Grażyna Jaskuła, Prof. Janusz Lipkowski, Prof. Ksawery Piwocki, Prof. Andrzej Rottermund, Adam Szejnfeld, Janusz Steinhoff, Prof. Andrzej Wiszniewski, Krystyna Woźniak-Trzosek.
W tym roku już po raz VI zostaną przyznane Perły Honorowe. Jest to szczególne wyróżnienie przyznawane wybitnym osobom, instytucjom, których dorobek zawodowy, doświadczenie, prestiż, etyka i walory osobiste oraz nieposzlakowana opinia dają rękojmię uznania Ich za ambasadorów najwyższych polskich wartości. Wyróżnienie to jest wręczane w kategoriach: gospodarka, nauka, kultura, krzewienie polskich tradycji i dziedzictwa narodowego oraz krzewienie wartości społecznych.

Gościem specjalnym Gali będzie Przewodniczący Parlamentu Europejskiego – prof. Jerzy Buzek. Zaproszenie przyjęli także przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, Parlamentu i Rządu, ambasadorowie z polskich placówek zagranicznych oraz ambasadorowie z placówek zagranicznych w Polsce oraz przedstawiciele świata gospodarki, nauki, kultury i sztuki.

Uroczystość uświetnią swymi występami: Chór Filharmonii Narodowej pod kierownictwem Henryka Wojnarowskiego, znakomici artyści operowi oraz laureaci Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej, który wspiera „Polish Market”.

 

 

do góry
Data publikacji:   2.11.2011, 12:38
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

19 i 20 listopada na warszawskim Torwarze odbędzie się 35. edycja Targów organizowanych przez Murator EXPO. To ostatnia szansa w tym roku,  by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie czy dom. Patronem wydarzenia jest Oferia.pl

Na zainteresowanych czeka ponad 150 wystawców oraz 35 niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i Centrum Bezpłatnych Porad. Promocje i wysokie rabaty zapowiadane są we wszystkich targowych stoiskach.

Targom towarzyszyć będzie Forum dla zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkich zainteresowanych gospodarką nieruchomościami. Udział w Forum dzięki partnerskiej współpracy ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorczości w Nieruchomościach oraz poradnikiem Mieszkanie i Wspólnota to dla uczestników szansa na zdobycie dodatkowych godzin szkoleniowych potwierdzonych imiennym certyfikatem wystawionym przez Ministerstwo Infrastruktury.

Targowy kredyt hipoteczny ostatnią szansą dla...
Do końca 2011 r. wejdą w życie wszystkie już zmiany wynikające z tzw. rekomendacji „S” i odmienią istotnie sposób liczenia zdolności kredytowej. Nowe regulacje dotyczą zarówno kredytów walutowych jak i złotowych (zdolność kredytowa będzie liczona dla maksymalnie 25-letniego okresu spłaty - co po wprowadzeniu już limitów dochodowych może spowodować, że części osób nie będzie stać na kredyt, a inni będą mogli sobie pozwolić na kredytowanie zdecydowanie mniejszego lokalu). Dlatego warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych, porozmawiać z przedstawicielami banków  i pośredników kredytowych lub poprosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu.

Publiczna debata, wykłady i warsztaty
W kwietniu przyszłego roku wchodzi w życie tzw. ustawa deweloperska uchwalona 31 sierpnia 2011 r. przez Sejm, która będzie regulować relacje pomiędzy nabywcami mieszkań i deweloperami. Będzie miała także wpływ na banki, które pod sankcją odpowiedzialności karnej będą musiały czuwać nad prawidłowością dokonywanych wypłat za poszczególne etapy realizowanej inwestycji deweloperskiej. Do publicznej debaty na targach zapraszają Marek Wielgo, dziennikarz Gazety Wyborczej i jego goście: Kazimierz Kirejczyk z Reas, Jacek Furga z Komitetu ds. Finansowania Nieruchomości Związku Banków Polskich, Paweł Kuglarz z kancelarii Beiten Burkhardt i Fundacji na Rzecz Kredytu Hipotecznego oraz Marek Poddany z Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

W trakcie wykładów i warsztatów nie zabraknie również dużej porcji wiedzy z dziedziny prawa odnoszącej się m.in.: umów deweloperskich w świetle orzecznictwa Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów czy weryfikacji stanu prawnego nieruchomości (regulacja ksiąg wieczystych w polskim prawie), omówione zostanie także bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym i pierwotnym oraz rachunek powierniczy.

Szczegółowy program wykładów i prelekcji: www.targimieszkaniowe.pl

35. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE można odwiedzać:
19 i 20 listopada (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00
TORWAR, ul. Łazienkowska 6a

 

do góry
Data publikacji:   31.10.2011, 18:00
Ważne zmiany w Oferii

W nocy z 30 na 31 października wprowadziliśmy w Oferii kilka istotnych zmian:

 

 1. Zainaugurowaliśmy w Serwisie nowe funkcje: Konto Premium oraz Wizytówka profesjonalisty pomogą w zdobyciu jeszcze większej ilości klientów,
 2. Zmienił się układ Mojej Oferii, dzięki czemu łatwiej można odnaleźć interesujące elementy,
 3. Część nowych funkcji Oferii jest teraz płatna, cennik poszczególnych opcji znajduje się w Regulaminie, oraz na karcie Cennika,
 4. Wystawianie zleceń oraz udział w zleceniach nadal są całkowicie bezpłatne.

 

Szczególnie zachęcamy do wypróbowania Konta Premium. W ramach Konta Premium użytkownicy Oferii otrzymują:

 

 • - Profesjonalną stronę internetową w kilkanaście minut
 • - Możliwość bezpłatnego dodania 3 usług
 • - Dostęp do danych kontaktowych Zleceniodawców
 • - 12,5 miliona potencjalnych klientów: obecność oferty na Allegro i serwisach partnerskich
 • - Wyższą pozycję na listach Wykonawców i w wynikach wyszukiwania
 • - Wyróżnienie oferty specjalną etykietą
 • - Kompleksową promocję działalności w Google
 • - Brak reklam na ich stronach w Oferii
 • - Szansę wzrostu razem z dynamicznie rozwijającym się Serwisem!

 

Zmiany są poważne również dla nas. Jeżeli natkniecie się na jakiekolwiek błędy - koniecznie dajcie nam o tym znać. Zależy nam, aby korzystanie z Oferii było dla Was łatwe i przyjemne.

 

do góry
Pierwsza strona Poprzednia strona 2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8   ... z  15   Następna strona Ostatnia strona
do góry ^