Dodatek mieszkaniowy dla pracowników służby więziennej

(555444)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dotyczące dochodzenia wierzytelności

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 200 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę napisanie pisma w sprawie wypłaty dodatku mieszkaniowego dla pracowników słuzby więziennej.

W skrócie: Podejrzewam wyłudzenie pieniędzy przez mojego b. męża ze swojego zakladu pracy tj. Aresztu śledczego. W 2010 roku kiedy jeszcze bylismy małżeństwem b.mąż złozył komplet doumentow o jednorazową wypłatę dodatku mieszkaniowego. Warunkiem wypłaty był status małżeński i nie posiadanie przez żadnego z małzonków nieruchomości. Pracodawca wydał decyzję pozytywną i wypłata środków miała nastąpić w przeciągu dwóch lat. Zaraz po otrzymaniu decyzji złożyłam papiery rozwodowe. We wrześniu 2012 roku pieniądze zostały wypłacone byłemu męzowi to jest 1,5 roku po rozwodzie.

Z ustawy o służbie wiezziennej niestety nie wynika czy w takiej sytuacji pieniądze mu się należały. Z tego co wiem nie poinformował pracodawcy, że jest po rozwodzie.

Dodam, że nie mamy podziału majatu bo mąz sie na to nie zgodził w trakcie sprawy rozwodowej gdyż chciał otrzymać pieniądze.

Zlecę przygotowanie pisma w tej sprawie do Pracodawcy b. męża, dzieki któremu uzyskam informacje czy b. mąż uzyskał pieniądze zgodnie z prawem i regulaminem pracodawcy.

P.S. interesują mnie oferty tylko z ceną. Może ktoś zna regulamin wewnętrzny SU.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Angela Wesołowska

Angela Wesołowska

2013.02.28: Dzień Dobry, Jesteśmy Kancelarią, której przewodzi motto SZYBKO, DOKŁADNIE I SKUTECZNIE. W Kancelarii pracują specjaliści, którzy są niezastąpieni w bieżącej obsłudze prawnej a mianowicie: analizie sporządzeniu umów, zabezpieczanie ich wykonania, sprawach pracowniczych, ubezpieczeń społecznych, reklamacji, gwarancji, weksli i innych form zabezpieczeń płatności, ubezpieczeń gospodarczych, odszkodowań, spraw sądowych, administracyjnych, zamówień publicznych. Kancelarii świadczy za pośrednictwem pracowników terenowych, windykatorów, profesjonalnych pełnomocników, zaufanych komorników bardzo szeroki wachlarz usług windykacyjnych. Ceny usług kancelarii są bardzo konkurencyjne. Jesteśmy otwarci na negocjacje. Dyrektor kancelarii z miłą chęcią odpowie na wszelkie pytania związane z obsługą, jakością i ceną usług. Proszę o kontakt email: angela.wesolowska@kancelariakufieta.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Biuro Doradcze

Biuro Doradcze

2013.02.28: Witam. Serdecznie zapraszam do kontaktu i przedstawienia szczegółów. Posiadam wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami w sprawach z zakresu prawa cywilnego. 506446832

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo