Developer Python / C++ z umiejętnościami UX (interfejsy uzytkownika)

(1619792)

Katowice

Zleceniodawca:
Patryk ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 21 dni
Budżet zlecenia: 12 500 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 3

Cześć,

Poszukuję obecnie dość nietypowej osoby, a mianowicie Programisty C++ lub Python który ma równiez doświadczenie z user experience, design patterns itp. czyli rzeczy typowo UI/UX jednak sa one pobocznym tematem.

Oferuję roczny kontrakt B2B z opcją przedłużenia (docelowo poszukuję na stałą współpracę). Praca na cały etat w Katowicach. 
* 1-2 dni zdalnie w tygodniu
* Praca w trybie zadaniowym (czyli elastyczne godziny pracy. Firma nie narzuca ram czasowych, zadania są przydzielone tak aby zajęły 40 h w tygodniu);
* Praca w nowym kompleksie biurowym w Katowicach.
* Do dyspozycji pracowników są świetnie wyposażone kuchnie, laboratoria testerskie, Relax Rooms oraz Play Rooms (z piłkarzykami, maszynami do gier, fotelami do wirtualnych wyścigów itd.) :)

Klientem jest amerykańska firma z branży produkcyjnej, posiadająca własne rozwiązania informatyczne. Projekt jest skupiony na wdrożeniu i nadaniu nowych fukncjonalności w oprogramowaniu.


Zapraszam serdecznie zainteresowane osoby do kontaktu.

******* dlaczego ukryte?

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
LixCode.PL - Profesjonalna Agencja Programistyczna

LixCode.PL - Profesjonalna Agencja Programistyczna

2017.06.18:

Dzień dobry,
Jesteśmy zainteresowani zrealizowaniem Państwa zlecenia, jako firma posiadamy 7 lat doświadczenia w branży programistycznej oraz zatrudniamy ponad 35 programistów kodujących w 12 językach programowania.
- Realizacja nawet od zaraz
- Gwarancja wykonania zlecenia w ustalonym czasie pod rygorem zwrotu kosztów
- Krótkie terminy realizacji
- Uczciwa Wycena
- Start projektu możliwy od zaraz
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych usług programistycznych, kontakt@lixcode.pl, www.lixcode.pl Pozdrawiamy

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Przemysław Łukasik

Przemysław Łukasik

2017.06.19: Witam , jestem programista C++ z 12 letnim doswiadczeniem zawodowym , proszę o kontakt w celu przesłania CV przem.lukasik@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Remigiusz Kaletka

Remigiusz Kaletka

2017.06.18: Witam, jestem początkującym programistą z usystematyzowaną wiedzą na temat języka C++ i inżynierii oprogramowania. Pragnę się wdrożyć w programowanie na poważnie w ramach wolnego czasu, potrzebuję jednak wyraźnego celu jeśli chodzi o programowanie. Na chwilę obecną jestem zainteresowany pracą tylko na umowę zlecenie, nie interesują mnie profity wewnątrz firmy.

18 zł

za godzina

GreyDarkIcoInfo