sklep z gadżetami inluencerów / youtuberów - szukamy pełnej obsługi

(1616738)

Warszawa

Zleceniodawca:
Michał ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 45 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Reprezentuję agencję współpracującą z influencerami o dużych zasięgach w polskim internecie. Mamy na wyłączność popularne gwiazdy internetu z bardzo dużymi grupami fanów stojącymi za nimi. Sprzedaż gadżetów jest formą crowdfundingu i cegiełką do wsparcia ich twórczości, ale nie tylko.

 

Chcemy stworzyć dla naszych partnerów sklep internetowy, który oferowałby gadżety z motywami powiązanymi z ich twórczością (kubki, koszulki, smycze itp.). Każdy influencer posiadałby swój dedykowany link do subdomeny z jego gadzetami i zachęcał do zakupów. Odnośnik do sklepu umieszcza na swoim profilu (fanpejdz, instagram, kanał Youtube itp.) oraz w produkcjach (w przypadku youtuberów) pod hasłem wsparcia jego twórczości.

 

Zaznaczamy, że nie chcemy mnożyć ilości gadżetów tylko skoncentrować się na początek na „pewniakach” (koszulka z logotypem najpierw a dopiero później kolejne wzory i motywy)

 

Rozglądamy się za firmą, która obsłużyłaby nas w zakresie kompletnej logistyki obsługi sklepu – od postawienia platformy (chętnie multiplikacja sprawdzonego engine i powiązanie z domeną sklepu aby nie budować od zera, generując przy okazji zbędne nakłady), przez produkcję określonych wzorów, obsługę magazynu, wysyłkę itp.

 

Testowaliśmy cały proces z jedną z najpopularniejszych platform do sprzedaży odzieży z własnym nadrukiem, ale nie odpowiadała nam marża oraz traktowanie klientów. Następnie postawiliśmy własną stronę, ale przerosła nas logistyka (wysyłka i kontrolowanie magazynu) vs czas który musimy poświęcić na inne działania reklamowe i managementowe. Popyt w obu przypadkach był bardzo duży i towar schodził na pniu. Tak doszliśmy do wniosku że potrzebujemy wsparcia ludzi z doświadczeniem, którzy szukają okazji do wejścia na rynek influenserski ale nie są w stanie zdobyć odpowiednich kontaktów lub napotykają barierę komunikacyjną. Załóżmy z miejsca ze ten problem mamy z głowy i jedyne czego potrzebujemy to ekipy zdolnej podjąć się przedsięwzięcia.

 

Podkreślamy że w grę wchodzi wyłącznie układ rozliczania się na stałym share od sprzedaży. (do ustalenia w zalżeności od  gadzetu lub całościowo). Nie chcemy finansować ani budować sklepu od zera, nie chcemy też wykładać za towar. Fakturujemy się raz w miesiącu na podstawie raportów ze sprzedaży. Nasi partnerzy w umowach zobligowani są do rozliczania się wyłącznie przez naszą agencję, a więc rozliczenia cąłościowo z nami bez rozdrabniania się na poszczególnych influeserów.

 

Prawa do nazwy/logotypu/domeny – przekazujemy w formie licencji wyłącznej na czas współpracy i jest to warunek konieczny dla nas aby całość osadzona była pod naszym brandem.

 

Podkreślamy raz jeszcze sedno: posiadamy internetowych twórców na wyłączność, którzy nie współpracują z żadnym ze sklepów lub są gotowi przejść z obecnych platform do naszej platformy. Kluczowa jest tutaj mraża (musi być konkurencyjna względem molochów typu cupsell czy koszulkowo).

 

Podobne przedsięwzięcia na polskim rynku:

******* dlaczego ukryte?

 

Oferty/zapytania i przykładowe projekty prosimy składać lub przesyłać za pomocą formularza kontaktowego lub pod tym zapytaniem

 

Prosimy nie oferować zleceń cząstkowych na zasadzie „zrobie wam koszulki” a ja kubki a ja stronkę itp. – chcemy oddelegować temat w całości i tylko w takiej opcji podejmiemy się współpracy.

 

Michał.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Tomsky Sp z o.o.

Tomsky Sp z o.o.

2017.06.13: Po zapoznaniu się z państwa zleceniem jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Czekam na podanie szczegółów w celu dokładniejszej wyceny.Czekam na odpowiedź. Wystawiamy Faktury VAT. www.Tomsky.pl mail: kontakt@tomsky.pl
507 708 191

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Leszek Sitarz

Leszek Sitarz

2017.06.12: Cena jest orientacyjna. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Mój e-mail: leszek.s4@gmail.com. Posiadam wolny czas, aby podjąć się Państwa zlecenia. Wystawiam fakturę VAT. Moje referencje: http://oferia.pl/wykonawca/leszek280686/178061#evaluations Realizacje podam po kontakcie.

2 200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Root

Tomasz Root

2017.06.12: Czas oczekiwania: 8 dni. CMS, logo, SEO, indywidualna grafika RWD + serwer. Portfolio: tomlot.eu/portfolio ★ kontakt@tomlot.eu, Fb, G+, Twitter i Skype: Tomasz Root, GG: 5551820 ★11 lat w IT!

2 222 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo