Prezentacja Angielski ZLECĘ! PILNE

(1609866)

Kraków

Zleceniodawca:
Adrian ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 4 dni
Budżet zlecenia: 50 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 2
Zlecę napisanie prezentacji z języka angielskiego związanego.. Najlepiej coś z alternatywnym źródłami energii typu pompa ciepła lub z instalacjami wód. Kan. Pilne!
Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Sonia Musz

Sonia Musz

2017.06.01: Dzień dobry, jestem zainteresowana współpraca. Mam ponad 4 letnie doświadczenie pracy w e- marketingu. Dyspozycyjna jestem od zaraz. Na maila mogę wysłać portfolio i rekomendacje. Posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie B2+. Zapraszam do współpracy: biuro.scryba@gmail.com Poniżej jest mój fanpage: https://www.facebook.com/scrybamarketing/

250 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Klaudia Pałaś

Klaudia Pałaś

2017.06.07: Witam, Jestem studentką inżynierii środowiska w języku angielskim, przygotowywanie prezentacji w tym języku to dla mnie codzienność. Styczność z podanymi przez Pana tematami mam również właściwie bez przerwy, jak i ze związaną z nimi terminologią techniczno-naukową. W języku angielskim uczę się od ponad pięciu lat, w programie matury międzynarodowej miałam ocenę 7 (najwyższą) z tego języka. Z chęcią przygotuję dla Pana prezentację. Proszę o kontakt. Pozdrawiam, Klaudia P.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo