Malowanie / lakierowanie zderzaka BMW E90 2008

(1601966)

Legionowo

Zleceniodawca:
Tomasz ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 51 dni
Budżet zlecenia: 1 200 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 1

Witam !

   Zlecę malowanie lakierowanie zderzaka BMW E90, 2008r, wersja 177km. Kolor lakieru Montegoblau Mettalic, kod koloru A51 (potwierdzone raportem VIN). Po przemalowaniu zlecę dodatkowo polerkę z usunięciem drobnych rys na całym aucie plus woskowanie lub nałożenie jakihś innych środków zabezpieczających. Jestem otwarty na propozycje. Bardziej niż na cenie zalezy mi na jakości i czasie wykonania. Pytania są więc następujące: Jaka jest cena usługi? Jaki jest czas wykonania usługi? Czy istnieje możliwość wykonania usługi od wtorku 30go maja do środy 31go maja?

   Ponadto będą do przemalowania 3 niestandardowe elementy: mały spoiler doklejany do bagażnika oraz dwa elementy doczepiane do zderzaka (nie wiem jak po polsku nazwać to fachowo, po angielsku jest to front splitters, można znaleźć to na obrazkach google). Te trzy elementy są raczej małych gabarytów. Elementy posiadają nałożony podkład, wymagają przemalowania. Chciałbym również zlecić ich doczepienie. Dostarczam matariały i elementy.

   Podana cena budżetu to cena orientacyjna. Ponadto w sierpniu oddałbym samochód na dodatkowe zlecenia detalingowe. Proszę o poważne oferty.

Pozdrawiam!

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Artur Marciniak

Artur Marciniak

2017.05.22: Cena orientacyjna, potwierdzę po obejrzeniu. 30-31 maja jest ok. Zapraszam na Targówek, ul. Bieżuńska 2a. Artur. tel. 608 488 545 Blacharstwo, lakiernictwo, mechanika - pełny zakres.
608 488 545

1 200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo