Synchronizację programów Subiekt gt -> s2s e-mo.pl -> Shoper

(1601926)

Warszawa

Zleceniodawca:
Marek ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 54 dni
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 3

Witam, poszukuje specjalisty, który pomoże nam z synchronizacją programów. Sprawa dotyczy sklepu ze sprzedażą stacjonarną oraz internetową. Sprzedaż stacjonarna odbywa się przez subiekta, platforma na jakiej jest sklep internetowy to shoper, do tej pory łączył wszystko shoper manager ale zależy nam również na wariantach i od jakiegoś czasu posiadamy s2s e-mo.pl (z którym mamy trudności). Zależy nam na człowieku, który odwiedzi nas na miejscu (Warszawa), zrobi synchronizację jak należy i pokaże o co chodzi <******* dlaczego ukryte?>

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
MobileDevelopment.pl - profesjonalne wykonanie aplikacji mobilnych!

MobileDevelopment.pl - profesjonalne wykonanie aplikacji mobilnych!

2017.05.18: Witam, Proszę o kontakt na mój firmowy adres e-mail: kontakt@mobiledevelopment.pl w celu przedstawienia szczegółów. Wielokrotnie wykonywałem podobne zlecenia - przenoszenie produktów między platformami jak i stała synchronizacja baz w czasie rzeczywistym.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ComNet - Łukasz Kominek

ComNet - Łukasz Kominek

2017.05.18: Witam, Oferuję wykonanie zlecenia od ręki. Nie będę Państwu wysyłał tu jakichś reklamowych propozycji, tylko konkretnie pochylam się nad zleceniem. Mamy odpowiednie doświadczenie i kilkunastu klientów z portalu Oferia.pl, którzy są zadowoleni z naszych usług (możliwość przedstawienia rekomendacji). Cena jest do ustalenia, w zależności od szczegółów, jednak oscyluje ona w +/- tym, co podałem, jako cenę. Proszę o kontakt pod adresem e-mail - > lukaszcomnet@gmail.com. Pozdrawiam.

400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
ROVENS informatyka

ROVENS informatyka

2017.05.19: Duże doświadczenie w branży - chetnie pomożemy - Rovens.pl .. biuro@it.rovens.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo