Biuro rachunkowe - sprzedaż internetowa za granicę - Vat w krajach EU

(1600640)

Wrocław

Zleceniodawca:
Bartek ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 53 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Poszukuję biura rachunkowego mającego doświadczenie w prowadzeniu księgowości sklepów internetowych sprzedających swoje produkty za granicę do osób prywatnych. Konkretnie interesuje mnie biegła znajomość w rozliczaniu firm po przekroczeniu limitów dla określonych Państw. Do obowiązków należałoby zgłoszenie firmy do płatności Vat i składanie deklaracji w danym kraju. Kraje które mnie interesują to Wielka Brytania, Niemcy i Francja. Bardzo proszę o przesłanie ofert wraz z cennikiem.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
PS Consulting Sp.z o.o.

PS Consulting Sp.z o.o.

2017.05.17: Witam. Jesteśmy kancelarią finansowo-księgową, która specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu księgowości małych i średnich firm z całej Polski. Siedziba naszej firmy: Brzeg woj. opolskie-kilka razy w miesiącu jesteśmy we Wrocławiu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu firm o takim profilu działalności. Pomagamy w wypełnieniu wszelkich formalności, świadczymy usługi doradcze w tym zakresie. Pracujemy na programach z grupy Insert GT. Wycena prowadzenia księgowości: uzależniona od ilości dokumentów w danym miesiącu+nielimitowane bezpłatne konsultacje i porady z zakresu podatków, prawa pracy oraz prawnych aspektów prowadzenia działalności. Proszę o kontakt mailowy: ps@ps-consulting.pl w celu przesłania projektu umowy i pełnego cennika naszych usług. Zapraszam do kontaktu: 660 817 130. Pierwszy miesiąc - ZA DARMO!
660 746 735

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Wioletta Kiełkiewicz

Wioletta Kiełkiewicz

2017.05.17: Z przyjemnością podejmiemy się powyższego zlecenia, posiadamy doskonale wykwalifikowanych pracowników. Zapewniamy doradztwo podatkowe. Obsługa księgowa przez pierwszy miesiąc za 1 zł, następnie 500zł/m. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.meenyagroup.com Dokumenty odbieramy swoim kurierem Z poważaniem Wioletta Kiełkiewicz Szczygieł info@meenya.pl tel. 535802927 WROCŁAW, ul. Sycowska 6B

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo