Przekształcenie oraz Księgowość spółki do ok 30 faktur / 3 prac.

(1599366)

Rzeszów

Zleceniodawca:
Abso... ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 11 dni
Budżet zlecenia: 400 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 5
Średni koszt realizacji: 492 zł/całość  

Szukam biura które doradzi i pomoże mi w przekształceniu jednoosobowej działalności (3 pracowników) na coś bardziej korzysnego np. na spółkę z o. o. (lub coś bardziej korzystnego) następnie prowadzenie księgowości w tej spółce.

W tej chwili z 3 pracownikami.
Pełna księgowość.

Działalność głowna to usługi transportowe (podwykonawca firmy kurierskiej)  Łącznie ok. 10-30 dokumentów miesięcznie . 

Potrzebuję wiedzieć :

a)jaki będzie koszt miesięczny - do 20 dokumentów 

b) jak liczone są dokumenty  pozostałe (np. wyciąd bankowy)

c)jaka koszt sprawozdania rocznego finansowego

d)jaka ew. dopłata za dodatkowe dokumenty

e)jaki koszt obsługi pracownika (za jakiś czas coś może będą kolejni pracownicy)

f) gdzie jest siedziba ksiegowości i w jaki sposób mialy by byc dostarczane dokumenty.

g) czy możliwe bylo by rozlicznie nie jako stała opłata ale od faktycznej ilości dokumentów w miesiącu?

Siedzibia spółki  woj. lubelskie (Lubycza Królewska), 

Działalność spółki fizycznie wykonowyana jest w Rzeszowie.

Preferowane biura z Rzeszowa (oferty mogą być z dowolnego miejsc w Polsce).

Pozdrawiam Paweł

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Biuro Rachunkowe Partner Aneta Gołębiowska

Biuro Rachunkowe Partner Aneta Gołębiowska

2017.05.23: Dzień dobry. a) 150,00 zł brutto. b)wyciąg oraz raport kasowy. pierwsze 20 poz. gratis następnie 10 pozycji jako 1 dok. c)w cenie d)j280,00 zł do 40 dok. brutto. e)Umowa o pracę 20,00zł, zlecenie 16 zł. f) Warmińsko-Mazurskie. W formie skanów lub pocztą/kurierem. g) jeśli byłoby pow. 40 dok. możemy ustalić opłatę za każdy dodatkowy dokument. 6,00 zł brutto. a)jaki będzie koszt miesięczny - do 20 dokumentów .Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę księgową, kadrową, biurową w przystępnej cenie oraz dobry kontakt. Kwalifikacje do świadczenia usług w tym zakresie potwierdza certyfikat księgowy Nr 65560/2014 wydany przez Ministra Finansów RP. Posiadamy polisę OC. Posiadamy również referencje od naszych klientów. Więcej informacji pod nr tel 889850966 lub www.partnernml.eu Z poważaniem Łukasz Gołębiowski.
+48889850966

150 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
TAX GROUP Sp. z o.o.

TAX GROUP Sp. z o.o.

2017.05.17: Biuro Rachunkowe KRAKTAX chętnie podejmie się wykonania zlecenia. Nie jesteśmy z Rzeszowa, lecz swoją pracę wykonujemy zdalnie. Rozliczamy spółki z o.o., reprezentujemy klientów przed urzędami. Cena uzależniona od ilości dokumentów do księgowania - podana dotyczy do 50 wpisów. Posiadamy OC - nie tylko to obowiązkowe, wszystkie deklaracje wysyłamy elektronicznie. W cenie także indywidualna księgowa. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów: biuro@kraktax.pl, tel.: 12 38 33 999, www.kraktax.pl

570 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Taxly.pl

Taxly.pl

2017.05.17: Dzień dobry, polecamy się do realizacji tego zlecenia oraz prowadzenia księgowości Państwa firmy. Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym - naszym klientom dajemy dostęp do panelu, w którym mają podgląd deklaracji, pracowników, wyciągów etc. Przez panel także odbywa się przesyłanie dokumentów do rozliczenia (faktury, wyciągi). Jeżeli zostaną Państwo naszym klientem, przekształcenie działalności na spółkę wliczamy w cenę usługi miesięcznej. a) koszt miesięczny 299 zł netto b) wyciągi bankowe wliczone w cenę c) sprawozdanie finansowe to koszt równowartości usługi jednego miesiąca (w tym przypadku 299 zł netto) d) 5zł za każdy dodatkowy dokument e) 20 zł za kolejnego pracownika f) siedziba naszej firmy jest w Bydgoszczy, dokumenty dostarczane są elektronicznie przez panel Taxly a także kurierem hurtowo oryginały g) jesteśmy elastyczni, jednak musielibyśmy doprecyzować minimalną kwotę stałej miesięcznej opłaty W razie pytań chętnie odpowiemy.

367 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
REDICUS

REDICUS

2017.05.17: Witam. Najtaniej będzie utworzenie nowej spółki i przeniesienie cesją praw i obowiązków z poprzedniej działalności . ( tyle że nowa spółka ma nowy NIP , REGON , nr konta bankowego ) W innym przypadku bardzo kosztowne przekształcenie ( biegły rewident musi wycenić wartość działalności gospodarczej). Co do prowadzenia księgowości - nie stosujemy dopłat za dokumenty i dodatkowe osoby. Umowa przedłużana na koniec roku prognozująca ilość dokumentów i zatrudnianych osób. W cenie także bilans roczny. Dokumenty przekazywane w elektronicznym programie obrotu dokumentami - oryginały zostają u Pana, lub też przesyłane do nas kurierem. Co do rozliczenia się wg ilości rzeczywistej dokumentów prosiłbym o kontakt telefoniczny, Dominik Szwab REDICUS dominikszwab@redicus.pl tel. 697 085 525

492 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kancelaria Doradztwa Podatkowego KR

Kancelaria Doradztwa Podatkowego KR

2017.05.16: Zapraszamy do kontaktu: kancelaria@moneysolution.pl Kancelaria Doradztwa Podatkowego KR, mieści się w prestiżowym biurowcu Q22, skupiamy się na pomocy osobom, które chcą rozwinąć swoje przedsiębiorstwo lub dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie. Od początku istnienia Kancelarii naszą misją było i jest tworzenie rzetelnej, skutecznej i fachowej księgowości. Prowadząc firmę potrzebujesz partnera, któremu będziesz mógł zaufać w kwestii terminów, i który będzie bezbłędnie wykonywać swoje zadania. Dzięki temu zyskasz pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli i będziesz mógł skupić się na rozwoju swojej firmy bez tracenia czasu na ciągłe wypełnianie dokumentacji. Teraz jesteś w stanie odzyskać nie tylko swój czas: zyskasz także chęci do działania i przestaniesz stresować się kontrolami z urzędów. Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm przy konkurencyjnych cenach na rynku.

150 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo