Aplikacja - formularz w ASP.NET

(1562962)

Kielce

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 11 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 9
Średni koszt realizacji: 849,50 zł/całość  

Pilnie zlecę wykonanie prostej aplikacji webowej ASP.NET - formularz do uzupełniania przez klientów (kilkadziesiąt kontrolek, część ukrywana/pokazywana w zależności od dokonanego wcześniej wyboru, walidacja itd.). Dane do list wyboru w formularzu pobierane z bazy SQL Server. Wszystkie pola z formularza również zapisywane do bazy danych. Do formularza klient może załączać pliki.

Formularz ma działać w dwóch trybach. Standardowy, pusty formularz na stronie internetowej oraz jako formularz ze wstępnie załadowanymi danymi - link przesyłany do klientów w celu uaktualnienia wcześniej wpisanych danych.

Struktura bazy danych już istnieje, przybliżony formularz funkcjonuje już w aplikacji desktopowej .NET. Formularz webowy ma być częścią całego, nowo tworzonego systemu.

 

Po pomyślnym zakończeniu tego etapu możliwość otrzymania kolejnego zlecenia na mały portal dla pracowników gdzie po zalogowaniu będą mieli oni dostęp do przesłanych zleceń wraz z możliwością ich akceptacji itd.

 

Mile widziany wykonawca z Kielc lub okolic.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Leszek Sitarz

Leszek Sitarz

2017.03.21: Cena jest orientacyjna. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Mój e-mail: leszek.s4@gmail.com. Posiadam wolny czas, aby podjąć się Państwa zlecenia. Wystawiam fakturę VAT. Moje referencje: http://oferia.pl/wykonawca/leszek280686/178061#evaluations Realizacje podam po kontakcie.

1 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Skarled - Agencja reklamowa

Skarled - Agencja reklamowa

2017.03.21: Witamy, chętnie wykonamy dla Państwa to zlecenie, orientacyjna kwota (brutto) podana w ogłoszeniu, czas realizacji tutaj to kwestia maksymalnie 4 dni roboczych. Zapewniamy 100% zadowolenie klienta dając naszym klientom nielimitowaną ilość propozycji czy też poprawek oraz gwarancje poprawnego działania wszystkich wykonanych przez nas projektów. Więcej szczegółów naszej oferty przedstawimy przy skontaktowaniu się z nami. Wystawiamy fakturę VAT. WWW: skarled.pl | Kontakt: biuro@skarled.pl

590 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Risen Sp. z o.o.

Risen Sp. z o.o.

2017.03.21: Jeżeli zalezy Państwu na produkcie wysokiej jakości to zapraszam do kontaktu: mail: katarzyna.wrona@risendot.com kom 534555560 oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://risendot.com/ Nasz zepsół daje gwarancje najlepszej jakości i terminowości. W wyniku współpracy z nami dostaniecie Państwo produkt intuicyjny w użytkowaniu, dobrze zaprojektowany graficznie, który można stale rozwijać. Zarówno państwo jak i użytkownicy będziecie w pełni usatysfakcjonani.

1 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
ComNet - Łukasz Kominek

ComNet - Łukasz Kominek

2017.03.21: Witam, Oferuję wykonanie zlecenia od ręki. Nie będę Państwu wysyłał tu jakichś reklamowych propozycji, tylko konkretnie pochylam się nad zleceniem. Mamy odpowiednie doświadczenie i kilkunastu klientów z portalu Oferia.pl, którzy są zadowoleni z naszych usług (możliwość przedstawienia rekomendacji). Cena jest do ustalenia, w zależności od szczegółów, jednak oscyluje ona w +/- tym, co podałem, jako cenę. Proszę o kontakt pod adresem e-mail - > lukaszcomnet@gmail.com. Pozdrawiam.

400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Mateusz Hinca

Mateusz Hinca

2017.03.23: Dzień dobry. Proponuję Państwu wykonanie zlecenia w ASP.NET lub ASP.NET Core z możliwością rozszerzenia o front-end w Angular 2. Jestem programistą .NET z wieloletnim doświadczeniem w realizacji serwisów w powyższych technologiach. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów: itmateuszhinca@gmail.com lub 530158416. Serdecznie pozdrawiam Mateusz Hinca.

700 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kamil Łepkowski

Kamil Łepkowski

2017.03.23: Witam. Jestem zainteresowany zgłoszeniem, na co dzień pracuję w wyżej wymienionej technologii, posiadam kilkuletnie doświadczenie. Zapraszam do kontaktu i ustalenia szczegółów na camil211@gmail.com

500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
NETSharp Development

NETSharp Development

2017.03.22: Witam serdecznie, Jestem programistą ASP.NET z dwuletnim doświadczeniem w branży, od roku prowadzę własną działalnosć gospodarczą. Chętnie zajmę się Pańskim zleceniem - w prawdzie nie jest mi tak blisko do Kielc, ale mieszkam w Krakowie. Wystawiam fakturę VAT. Proszę o kontakt: biuro@netsharp.pl Pozdrawiam, Paweł Pindel, NETSharp Development

1 230 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Arkadiusz Doliński

Arkadiusz Doliński

2017.03.22: Niemal identyczne narzędzie (tyle, ze o wiele bardziej rozbudowane) stworzyłem już w jednej z firm. Ta sama technologia. Możliwość prezentacji zdalnej. Zapraszam do kontaktu: cont-evo@cont-evo.eu. Pozdrawiam. Arek Doliński

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Maciej Królikowski

Maciej Królikowski

2017.03.21: Witam , oferuje podjęcia się zlecenia od ręki z dbałością o jakość i rozsądny termin wykonania. W razie zainteresowania moimi usługami proszę o kontakt e-mail : maciej.krolikowski82@gmail.com tel: 603 446 412

999 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo