Praca, praca dodatkowa utrzymanie czystości na klatkach schodowych

(1511808)

Poznań

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na sprzątanie i czyszczenie

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 1 500 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 6
Średni koszt realizacji: 25 zł/roboczogodzina

******* dlaczego ukryte? w Poznaniu poszukuje do współpracy osobę wykonującą prace porządkowe na klatkach schodowych. Gwarantujemy stałe wynagrodzenie i narzędzia do wykonywania pracy oraz elastyczność przy ustalaniu grafiku pracy.

Serdecznie zapraszamy do składania pisemnych podań w terminie do 3 stycznia 2017 r. godzina 16:00 w Biurze Spółdzielni lub na ******* dlaczego ukryte?

Ogólny zakres obowiązków:

- zamiatanie i mycie na mokro posadzek i schodów (13 klatek)

- mycie okien i futryn drzwi

- zamiatanie korytarzy piwnic

- utrzymanie porządku w biurze Spółdzielni

Zapewniamy:

- elastyczny grafik dopasowany do pracownika (wymagana obecność 5 dni w tygodniu)

- środki czystości i narzędzia pracy

- pomieszczenie socjalne z wc

- wynagrodzenie płatne w terminie

Oczekujemy:

- uczciwości, sumienności i pracowitości

- uśmiechu i kontaktu z mieszkańcami

- mile widziane doświadczenie w utrzymaniu czystości

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Mariusz Kuciak

2016.12.28 (zmieniono 2016.12.28 o 16:40): Apraszam do skorzystania z kompleksowej usługi utrzymania czystości wewnątrz budynków wielorodzinnych. Daisy's Home sp.z.o.o oferuje swoje usługi w , Poznaniu Zakres wykonywanych usług: zamiatanie i mycie klatek schodowych zamiatanie piwnic, suszarni i wózkowni nabłyszczanie posadzek mycie drzwi wejściowych, wewnętrznych oraz wind ścieranie kurzy ze skrzynek pocztowych, grzejników, balustrad, itp. mycie okien, parapetów i gablot ogłoszeniowych omiatanie pajęczyn na klatce schodowej, piwnicy czyszczenie kloszy lamp Mariusz 881333148 informacja@uslugi-sprzatania-biur.pl

25 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
Czyścioch

Czyścioch

2017.01.27: Czyścioch wykona to zlecenie. Nie musisz martwić się o zatrudnienie, umowy, składki i ubezpieczenia. My oddelegujemy pracownika do Ciebie, raz w miesiącu wyślemy fakturę VAT, proponujemy pracownika na 1/2 etatu tj. 4h dziennie, roboczogodzina 25 zł do minimalnej negocjacji. Posprzątamy co tylko zechcesz i jeszcze więcej! Sprawdź co Czyścioch dla Ciebie wyczyści. Sprawdź Nas! 883 108 253

25 zł

SERWIS DOMOWY Robert Arendarski

2017.01.03: Dzień dobry. Zainteresowało mnie zlecenie ale wnioskuję, że jest to raczej oferta pracy na część etatu niż zlecenie współpracy. Pozdrawiam Robert Arendarski.

do
negocjacji

Waldemar Kubiś

2017.01.03: Witam,Jestem zainteresowany ofertą i chętnie podejmę się współpracy ,cena roboczogodzinę 25 zł,Podaję dane kontaktowe tel 780117092 wp.kubis@gmail.com Pozdrawiam Waldemar Kubiś

25 zł

Max-Cleaner

Max-Cleaner

2017.01.02: Witam.Byłabym Państwa oferta zainteresowana.Pozdrawiam 507604126

1 500 zł

za całość

Firma Usługowo Handlowa Natalia Kotlińska

2017.01.01: Na wstępnie zaznaczę że nasza Firma jest Rzetelna, Dokładna i Kreatywna nie boimy się wyzwań. Stawiamy na jakość, nie ilość, ponieważ zadowolony Klient jest dla nas najważniejszy. Jesteśmy do dyspozycji od początku do końca prowadzonej inwestycji. Służymy również pomocą przy wyborze technologii czy materiałów budowlanych. Objaśniamy szczegółowo wszystkie nasze działania. Nasza wielozadaniowa załoga zapewnia nam tą możliwość realizacji powierzonych zadań w pełnym zakresie jak remonty od A do Z , Ogrody i Akwarystyka. Gdy się Państwo na nas zdecydujecie to zapewniamy że, damy z siebie 110 % i dożywotnią GWARANCJE !! TEL . 881-940-913 Pozdrawiam

do
negocjacji