Lista zleceń

Zlecę robienie zdjęc i wstawianie ofert do sklepu internetowego

Szukam osoby ze SWARZĘDZA/POZNANIA -najchętniej studentki, która interesuje się modą. zlecę pracę w postaci wykonywania zdjęć odzieży i wprowadzania do sklepu internetowego Zainteresowane osoby proszę kontakt dlaczego ukryte?
do końca 52 dni
od 19 stycznia 2015

Zab sztuczny,implant

Zlecę wstawienie sztucznego zeba,oferty takze z calej Polski.
do końca 51 dni
od 18 stycznia 2015

Zlecę uszycie pięciu kompletów kelnerskich

Zlecę uszycie kompletnych strojów kelnerskich (spodnie, koszula, kamizelka) z logiem. 4 osoby po 2 komplety
do końca 49 dni
od 16 stycznia 2015

Makijaż przed nakręceniem video - najbliższa sobota

Zlecę zrobienie mi makijażu przed kręceniem amatorskich filmików video. Chodzi o to żeby przed kamerą nie było świecenia się twarzy. Praca jest do wykonania jutro (SOBOTA) albo na mokotowie (wówczas około godz. 11.00) albo mogę podjechać gdzieś do centrum (wówczas spotkanie o 10 .30)
do końca 49 dni
od 16 stycznia 2015

Usługa fryzjerska Niepołomice

Zlecę usługę fryzjerską polegającą na farbowaniu (likwidacji) odrostów źle pofarbowanych (kolor farby blond firma Garnier) i ogólne rozjaśnienie włosów. usługa jest możliwa w promieniu 10 km od Niepołomic (dojadę) przez zawodową fryzjerkę z doświadczeniem i usługi będą mieć charakter cykliczny.
do końca 10 dni
od 16 stycznia 2015

Zlece napisanie artykulow na temat domowych sposobow na przeziebienie

Zlece napisanie kilkudziesieciu artykulow na temat domowych sposobow na przeziebienie. Maja to byc Polskie metody jak i metody z innych krajow. Artykuly maja byc krotkie lecz konkretne na temat. Praca moze byc oparta roznymi zrodlami lecz ma byc wlasna. Plagiatom mowie stanowcze NIE ! Mile…
do końca 6 dni
od 13 stycznia 2015
699
średnia wycena
za całość

Strona internetowa

Zlecę zaprojekowanie/stworzenie strony internetowej. Interesuje mnie mniej więcej taka forma strony przykład http://www.msokolski.pl/ gdzie rejestracja była by możliwa poprzez wejście na stronę. Jak wiadomo lekarze Nie mogą prowadzić żadnej formy promocyjnej ani reklamowej tylko Informacyjną .
do końca 40 dni
od 6 stycznia 2015

FRYZJER NA ŚLUB

Poszukuję fryzjera/ fryzjerki na ślub. Zależy mi na profesjonalnym podejściu do klienta. Jestem bardzo wmagająca co do układania włosów, mam odstające uszy i chce je zatuszować.Interesuje mnie upięcie włosów wraz z koloryzacją i fryzurą próbną u mnie w domu. Ślub odbędzie się…
do końca 69 dni
od 6 stycznia 2015

Reklama ksiazki

Zlecę reklame ksiazki o naukowo rozpoznanych przyczynach chorob autoimmunologicznych i raka, w ktorej podaje krok po kroku co stosowac na kazdym szczeblu przyczynowym, o ktorych w 90% nie wiedza lekarze! Prosze o kontakt tylko osoby lub firmy kompetentne! Nie place zaliczek, place…
do końca 38 dni
od 4 stycznia 2015

Rehabilitacja osoby z zanikiem mięśni nóg

Zlecę rehabilitację domową (ćwiczenia rozruchowe) osoby (mężczyzna 60 kg). Ćwiczenia odbywać miałyby się 8 razy w miesiącu, w dowolnych godzinach i dniach (oczywiście z odpowiednim odstępem oraz regularnością).
do końca 37 dni
od 3 stycznia 2015

Zlecę ułożenie deity odchudzającej z programem treningowym

Zlecę jak w temacie - ułożenie diety odchudzającej wraz z programem treningowym. Pod uwagę będę brał wyłącznie oferty z podaną wyceną.
do końca 35 dni
od 2 stycznia 2015

Opiekunka do starszej osoby okolice Tomaszów Maz.

Witam, Poszukuje opiekunki / pilengniarki któa zechce podjąc się opieki nad starszą osobą. Pani jest w pełni władz umysłowych ma jedynie problemy z poruszaniem oraz woreczek stomijny. Praca jest nie w pełnym wymiarze godzin, do podjęcia nawet od zaraz. Miejsce zamiszkania to Karolinów…
do końca 34 dni
od 1 stycznia 2015

Przedłużenie paznokci/ żel

Zlecę przedłużenie paznokci na żelu i pomalowanie, chętnie w weekend lub najbliższych dniach, na terenie Warszawy, prosze o kontakt dlaczego ukryte?
do końca 21 dni
od 19 grudnia 2014

Pomoc do opieki nad starsza chora osoba we Wroclawiu poszukiwana

Zlecę opieke (dochodzaca) nad starsza osoba we Wroclawiu pl. Grunwaldzki
do końca 9 dni
od 7 grudnia 2014

Szkolenie okresowe z medycyny pracy

Zlecę wykonanie badań okresowych pod względem przydatności do wykonywania zawodu fizjoterapeuty /masażysty jak i rejestratorki medycznej ( 5 pracowników + właściciel )razem z badaniami dla sanepidu
do końca 4 dni
od 2 grudnia 2014
37,50
średnia wycena
za sztuka

Poszukuję masażystki z okolic Katowic

Poszukuję masażystki z okolic Katowic.Chodzi o leczniczy masaż kręgosłupa(gl. odcinek lędżwiowy).Masaz moze się odywac u mnie (K-ce Ligota) lub u masażysty/tki.Masaż ok 2-3 w tygodniu. terminy do ustalenia. Proszę zainteresowany osoby o podane stawki za masaz oraz podanie kwalifikacji.
do końca 11 dni
od 9 listopada 2014
Podkategorie

NASZE SERWISY

Sklepy budowlano-dekoracyjne Leroy Merlin Serwis dla pasjonatów dekoracji