Lista zleceń
0,70
średnia wycena
za sztuka

Opiniowanie produktów kosmetycznych w sklepie internetowym

Zlecę pisanie i dodawanie, krótkich opinii na temat produktów kosmetycznych w sklepie internetowym. Opinie liczące około 100 znaków. Około 140 produktów.
do końca 54 dni
od 26 lutego 2015

Książeczka sanedpidu - bardzo pilnie potrzebna

Zlecę szybkie wyrobienie KSIĄŻECZKI SANEPIDOWSKIEJ. Proszę o informację, jeśli któś może pomóc w tym temacie. Pozdrawiam
do końca 52 dni
od 24 lutego 2015

Wykonanie mobilnych ścianek działowych

Zlecę wykonanie mobilnych ścianek działowych w pomieszczeniu o powierzchni ok. 150 m. kw. Wysokość ścianki od podłogi ok. 180 cm, prześwit od podłogi ok. 25 cm. Szerokość boksu 150 cm, łączna ilość boksów: 15 szt.
do końca 4 dni
od 22 lutego 2015

Zlecę naprawę łóżka opalającego ergoline AVANTGARDE 600 i sterownika

Zlecę naprawę łóżka opalającego ergoline AVANTGARDE 600 (problem z zegarem czasu opalania - zamiast 10' opalania, pokazuje na przykład 75, najprawdopodoniej elektryka) i sterownika, który nie ustawia czasu opalania powyżej 10'. Nr kontaktowy dlaczego ukryte?
do końca 50 dni
od 22 lutego 2015

Bezbolesne usunięcie zębów

Zlecę bezbolesne usunięcie zębów przed pracami protetycznymi
do końca 48 dni
od 20 lutego 2015
55
średnia wycena
za całość

Dietetyka do współpracy

Zlecę stałą współpracę przy tworzeniu zbilansowanego menu wg naszych wytycznych, stworzenie listy produktów potrzebnych i niepotrzebnych w żywieniu. Menu zmienne co tydzień.
do końca 46 dni
od 18 lutego 2015

Zabezpieczenie czterech pierwszych ząbków u niemowlaka

Zlecę zabezpieczenie czterech pierwszych ząbków u niemowlaka. Proszę o propozycję najlepszej metody i ceny usługi.
do końca 37 dni
od 9 lutego 2015

Fryzjer na ślub z dojazdem

Poszukuję fryzjera, który uczesze mnie i 2 dodatkowe osoby na ślub. Zależy mi na dojeździe do mojego domu i kwocie max. 120 zł za upięcie. Ślub odbędzie się w ostatnią sobotę czerwca. Najlepiej, gdyby wykonawca mieszkał do 100km do Sandomierza, chciałabym również umówić się na próbną fryzurę.
do końca 37 dni
od 9 lutego 2015

Makijaż na półfinał Miss Polskj Wlkp

Zlecę wykonanie makijażu na półfinał Miss Polski Wielkopolski. Bedzie to chyba fajny motyw dla kogos aby wpisać w cv i załączyć zdjęcie.
do końca 33 dni
od 5 lutego 2015
155
średnia wycena
za całość

Baza medyczna- potrzebny student medycyny

Witam Poszukuje studenta medycyny (min 3 rok) który przygotuje dla mnie baze chorób, objawów i leków i parę innych (~8 parametrów). Zleceniobiorca będzie miał za zadanie przygotować listę chorób, objawów i leków (e excelu) oraz paru innych zmiennych (opisze danej osobie). Do opisania…
do końca 25 dni
od 28 stycznia 2015

Podanie komórek macierzystych biorczych spreparowanych dopaminowo

Zlecę podanie komórek macierzystych biorczych spreparowanych dopaminowo od wyznaczonego dawcy w leczeniu choroby Parkinsona u pacjenta genetycznie obciążonego.
do końca 25 dni
od 28 stycznia 2015

Zlecę robienie zdjęc i wstawianie ofert do sklepu internetowego

Szukam osoby ze SWARZĘDZA/POZNANIA -najchętniej studentki, która interesuje się modą. zlecę pracę w postaci wykonywania zdjęć odzieży i wprowadzania do sklepu internetowego Zainteresowane osoby proszę kontakt dlaczego ukryte?
do końca 16 dni
od 19 stycznia 2015

Zlecę uszycie pięciu kompletów kelnerskich

Zlecę uszycie kompletnych strojów kelnerskich (spodnie, koszula, kamizelka) z logiem. 4 osoby po 2 komplety
do końca 13 dni
od 16 stycznia 2015

Makijaż przed nakręceniem video - najbliższa sobota

Zlecę zrobienie mi makijażu przed kręceniem amatorskich filmików video. Chodzi o to żeby przed kamerą nie było świecenia się twarzy. Praca jest do wykonania jutro (SOBOTA) albo na mokotowie (wówczas około godz. 11.00) albo mogę podjechać gdzieś do centrum (wówczas spotkanie o 10 .30)
do końca 13 dni
od 16 stycznia 2015
699
średnia wycena
za całość

Strona internetowa

Zlecę zaprojekowanie/stworzenie strony internetowej. Interesuje mnie mniej więcej taka forma strony przykład http://www.msokolski.pl/ gdzie rejestracja była by możliwa poprzez wejście na stronę. Jak wiadomo lekarze Nie mogą prowadzić żadnej formy promocyjnej ani reklamowej tylko Informacyjną .
do końca 3 dni
od 6 stycznia 2015

FRYZJER NA ŚLUB

Poszukuję fryzjera/ fryzjerki na ślub. Zależy mi na profesjonalnym podejściu do klienta. Jestem bardzo wmagająca co do układania włosów, mam odstające uszy i chce je zatuszować.Interesuje mnie upięcie włosów wraz z koloryzacją i fryzurą próbną u mnie w domu. Ślub odbędzie się…
do końca 33 dni
od 6 stycznia 2015

Reklama ksiazki

Zlecę reklame ksiazki o naukowo rozpoznanych przyczynach chorob autoimmunologicznych i raka, w ktorej podaje krok po kroku co stosowac na kazdym szczeblu przyczynowym, o ktorych w 90% nie wiedza lekarze! Prosze o kontakt tylko osoby lub firmy kompetentne! Nie place zaliczek, place…
do końca 1 dzień
od 4 stycznia 2015

Rehabilitacja osoby z zanikiem mięśni nóg

Zlecę rehabilitację domową (ćwiczenia rozruchowe) osoby (mężczyzna 60 kg). Ćwiczenia odbywać miałyby się 8 razy w miesiącu, w dowolnych godzinach i dniach (oczywiście z odpowiednim odstępem oraz regularnością).
mniej niż 1 dzień
od 3 stycznia 2015
Podkategorie