Lista wyróżnionych zleceń

Lakierowanie auta

Auto z nadwoziem coupe, rocznik 1993. Kupione w 1999 roku, po drobej stłuczce i naprawie blacharsko-lakierniczej. Auto od 5 lat nieuruchamiane. Prace do wykonania:- transport auta na lawecie (Targówek)- rozebranie przodu auta i ocena jakości naprawy blacharskiej wykonanej 15 lat temu (ew…
do końca 18 dni
od 19 sierpnia 2014
Lista zleceń

Transport okien i drzwi do Anglii

Zlecę transport okien (i drzwi balkonowych) do Anglii (Nottingham).Odbior: okolice Krakowa (z fabryki Oknoplastu w Ochmanowie).Okna sa aktualnie w produkcji i juz w najblizszych dniach beda gotowe do odbioru. Jestesmy elastyczni co do daty transportu, natomiast chcielibysmy, by te okna byly…
do końca 9 dni
od wczoraj

Transport rzeczy Berlin - Warszawa w dniu 1 września

Zlecę transport rzeczy z Berlina do Warszawy, najlepiej w dniu 1 września. Chodzi o dwa rowery i 4-6 średniej wielkości pudeł przeprowadzkowych.
do końca 59 dni
od wczoraj

Zlece transport 1000 szt. opon samochodowych.

Zlecę pilny transport okolo 1000 sztuk opon samochodowych "17" laczna waga okolo 5 - 6 ton. Trasa Zychlin - Piatek dlaczego ukryte?
do końca 6 dni
od wczoraj

Transport Koparko-ładowarki

Zlecę transport koparko-ladowarki JCB 3CX SUPER z miejscowości DALESZYCE do miejscowości KOZIENICE Termin realizacji od 1 września do 6 września ( termin dowolny )Płatność gotówka .
do końca 13 dni
od wczoraj

Szukam tansportu z angli do polski

Zlecę transport 6 aut z dover(anglia) do Szprotawa zaladunek w nastepnym tygodniu od 02/08 . dlaczego ukryte?
do końca 59 dni
od wczoraj

Zlece wykonanie bramy garazowej dwuskrzydlowej.

Zlecę wykonanie ocieplanej bramy garazowej o wymiarach 215x170 cm wraz z transportem i montazem w Oświęcimiu.Tloczenie w poziomie, w kolorze ciemno brazowym.
do końca 59 dni
od wczoraj

Zlece wykonanie barierki balkonowej.

Zlecę wykonanie barierki balkonowej o dlugosci 5,5 m i wysokosci 96 cm o konkretnym, prostym wzorze (chetnie przesle zdjecie na maila) wraz z transportem i montazem w Oswiecimiu.
do końca 59 dni
od wczoraj

Zlece wykonanie bramy garazowej dwuskrzydlowej.

Zlecę wykonanie bramy ocieplanej dwuskrzydlowej o wymiarach 215x170 cm wraz z transportem i montazem w Oświęcimiu.Tloczenie w poziomie, w kolorze ciemno brazowym.
do końca 59 dni
od wczoraj
300
średnia wycena
za całość

Transport mebli warszawa lublin

Zlecę przewóz mebli (paczki) z Ikea w Warszawie do Lublina.
do końca 9 dni
od wczoraj

Zlecę przewoz ławdunku na trasie Włocławek - Eindhoven (NL)

Zlecę transport towarów na trasie 87-800 Włocławek (PL) - 5751 Deurne (NL) okolice Eindhoven. Średnio 2 transporty w tygodniu przez 6-7 tygodni. Razem 12-14 frachtów.
do końca 19 dni
od wczoraj

Transport z Francji do Polski, 2 osoby i mała przeprowadzka, 1-2 /09

Przewóz 2 osob z większą ilością rzeczy, z Francji (Chamonix Mont-Blanc) do Torunia, 1-2/09Mała przeprowadzka, bez dużych i bardzo cięzkich rzeczy typu sofa, lodówka.2-3 małe meble, kartony, paczki (małych i średnich rozmiarów), kilka płaskich długich elementów: 2,20m dł., szer. ok. 20-25…
do końca 6 dni
od wczoraj

Transport kosiarki Holandia-Polska

Zlecę transport kosiarki (mały traktorek samojezdny bez kosza) z Berltsum NL, do Kędzierzyna-Koźla PL. Proszę o rozsądne oferty.
do końca 13 dni
od wczoraj

Zlecę Transport 25ton Węgiel Eko groszek EKORET Luzem

Zlecę : 25ton Węgiel Eko groszek EKORET LuzemZaładunek: Piątek lub Poniedziałek, Wtorek: 25ton Węgiel Eko groszek EKORET Luzem.adres: Zakład
do końca 6 dni
od wczoraj

Transport BMW E30 z niemiec 25km od zgorzelca do polski

Zlecę transport bmw e30 z niemiec miejscowości lobau 25km od gorlitz po stronie niemieckiej do Polski. Najlepiej do warszawy. Może być w inne miejsce na trasie warszawa zgorzelec. Ja sobie przyjade i odbiore auto. Na miejscu trzeba zapłacic 250euro za auto. Kontakt dlaczego ukryte?
do końca 59 dni
od wczoraj

Transport pianina Słupsk-Warszawa

Mam do przetransportowania pianino ze Słupska do Warszawy. Chętnie skorzystałbym z możliwości dołączenia się do innego transportu.
do końca 29 dni
od wczoraj

PRZEWIEZIENIE SKUTER 70kg

Zlecę transport skutera masa 70kg z miejscowości Ślesin Kościański woj. wielkopolskie do miejscowości Owczarnia woj. mazowieckie.
do końca 59 dni
od wczoraj

Transport pustych skrzyniopalet

Zlecę transport 200-300 szt. pustych skrzyniopalet.Wymiary skrzyniopalet: podstawa 100x120 cm, wysokość 95 cm.Skrzyniopalet nie da się włożyć jedna w drugą.Miejsce załadunku:05-503 Baszkówka (koło Głoskowa)Miejsce rozładunku:95-060 Kolonia Gałkówek (koło Brzezin)Czekam na oferty…
do końca 29 dni
od wczoraj

Zlecę transport Katowice Wrocław ( wywrotki)

Zlecę transport na trasie Katowice-Wrocław. Wymagana naczepa wywrotka.Możliwość jazdy w kółkach. Płatne gotówką. Proponowana cena za fracht - 42 zł/t/km.Można dzwonić 7 dni w tygodniu.Gdybym nie odbierał - proszę o sms a - oddzwonię.
do końca 13 dni
od wczoraj

TRANSPORT SKUTERÓW 70kg TRZEBNICA, GOSTYNIN, OWCZARNIA, ŚMIGIEL

Zlecę TRANSPORT 3 SKUTERÓW O WADZE 70kg DO MIEJSCOWOŚCI OWCZARNIA1. TRZEBNICA2. ŚMIGIEL3. GOSTYNINKONTAKT TEL. dlaczego ukryte?
do końca 59 dni
od wczoraj
Kategorie