Lista wyróżnionych zleceń
200
średnia wycena
za miesiąc

Pozycjonowanie zgodnie z wtycznymi google POZYCJONER skuteczny

Zlecę pozycjonowanie portalu internetowego z noclegami na kilkadziesiąt dosyć trudnych fraz.Poszukuję kogoś z doświadczeniem w pozycjonowaniu hobbyste którego pasją jest pozycjonowanie.Z racji tego że fraz jest dużo interesują mnie RZETELNI ludzie podkreslam rzetelni z doświadczeniem Sposób…
do końca 8 dni
od 10 sierpnia 2014
Lista zleceń

Auto z Rzeszowa do Wiesbaden (Niemcy) na doładunek!

Zlecę po jak najniższych kosztach przewóz samochodu Honda Civic z Rzeszów - Wiesbaden (Niemcy).
do końca 58 dni
od wczoraj

Poszukuję Programisty Java do współpracy przy projekcie

Zlecę współpracę przy projekcie osobie znającej się na Java, która jest w stanie poświęcić około 120 godzin miesięcznie.
do końca 58 dni
od wczoraj

Instalacja elektryczna i teletechniczna Rzeszów

Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej w lokalu biurowym w Rzeszowie.- instalacja elektryczna- instalacja oświetleniowa- instalacja odgromowa- ppoż- rozdzielnice
do końca 58 dni
od wczoraj
500
średnia wycena
za całość

Wykonanie strony WWW na Wordpress

Zlecę wykonanie prostej strony/wizytówki firmy transportowej opartej na wordpreesie. Ilość podstron 2 ( info o firmie; dane kontaktowe z formularzem do wysyłania zapytań)+ciekawa grafika +Logo firmy dodatkowo proszę o ofertę na wykonanie strony na FB i G+ z grafiką nawiązującą do tworzonej strony.
do końca 25 dni
od wczoraj

Obsługa klientów sklepu internetowego

Zlecę obsługę klientów sklepu internetowe. W zakres obowiązków wchodzić będzie:- odbieranie telefonów od klientów i odpowiedź na pytania odnośnie produktów (specyfikacji) oraz o statusie ich przesyłki- utrzymywanie kontaktu e-mailowego z klientami (obsługa zamówień, odpowiedź na wiadomości…
do końca 4 dni
od 25 sierpnia 2014

rysunki - dygitalizacja i dopracowanie koncepcji

Poszukuję do stałej współpracy odpowiedzialnej osoby, która w założonych terminach wykona rysunki techniczne lamp wg dostarczonej koncepcji artystycznej. Idealnie byłoby gdyby wykonawca był kreatywnym plastykiem chcącym zajmować się wzornictwem. Projekty nie są skomplikowane i wiekszości…
do końca 57 dni
od 25 sierpnia 2014

Zlecę piaskowanie samochodu wartburg 312

Zlecę piaskowanie zabytkowego samochodu wartburg 312 z 1964 roku, auto jest rozebrane, bez szyb, oczekuję solidnego wkonania, proszę o przedstawienie referencji(wykonanych już zleceń)
do końca 57 dni
od 24 sierpnia 2014

Remont elewacji

Zlecę wykonanie remontu elewacji kamienicy w Rzeszowie. Technologia i zakres prac do uzgodnienia. Załączam projekt elewacji.
do końca 87 dni
od 24 sierpnia 2014

Wykonanie szablonów odziezy

Zlecę wykonanie szablonów odzieży wraz ze stopniowaniem.Posiadam 8 sztuk odzieży wzorcowej do której potrzebuję wykonać szablony oraz stopniowanie dla 9 lub 10 rozmiarów.
do końca 3 dni
od 24 sierpnia 2014

Tapicer - trwała współpraca

Zlecę tapicerowanie mebli. Wymagane DOŚWIADCZENIE potwierdzone realizacjami (prezenracja wyrobów lub zdjęcia wykonanych mebli). Wymagana TERMINOWOŚĆ - rzetelne wywiązywanie się z wyznaczonych terminów realizacji zleconych zadań. Wymagdana SUMIENNOŚĆ - staranne i solidne wykonywanie…
do końca 55 dni
od 23 sierpnia 2014
500
średnia wycena
za całość

Projekty graficzne- grafik komputerowy

Zlecę przygotowanie projektów graficznych:- logotyp (na stronę i do druku)- plakat (do druku) oraz jako baner (na stronę)- gazetka A3 składana do A4 (+ skład do druku)- ulotka (do druku)Wszystko w jednym stylu, spójne.
do końca 2 dni
od 23 sierpnia 2014
390
średnia wycena
za całość

Strona internetowa

Zlecę przygotowanie strony internetowej w dowolnym systemie CMS + hosting + domena.pl (na rok) oraz instalacja strony na serwerze.Strona może być z szablonu, oczywiście z możliwością dostosowania i modyfikacji do potrzeb. Czas realizacji 3-4dni.
do końca 2 dni
od 23 sierpnia 2014

Pomoc przy zaprojektowaniu sieci

Zlecę pomoc przy zaprojektowaniu sieci. Tzn schemat logiczny posiadam brakuje mi bardziej teori gdy ktoś był zainteresowany pomocą proszę o kontakt wtedy szczegółowo wytłumaczę.
do końca 25 dni
od 23 sierpnia 2014

Zlecę dochodzenie odszkodowania

Zlecę dochodzenie odszkodowania z polisy sprawcy wypadku w którym z powodu poważnych obrażeń zmarła moja Babica.
do końca 24 dni
od 22 sierpnia 2014
2 000
średnia wycena
za całość

ZLECE WYKONANIE STRONY WWW

Strona powinna być utrzymana w „zbliżonej” stylistyce i formacie jak http://www.greenpeace.org/poland/pl/ http://www.otop.org.pl – poszerzona o bardziej innowacyjne aplikacje, oparta na silniku np. CMS lub zbliżonym w kwestiach stosunkowo prostej i czytelnej obsługi z panelu…
do końca 54 dni
od 22 sierpnia 2014
1 075
średnia wycena
za całość

Transport ! osoby

Szukam transportu dla 1 osoby w dniu 22.08 2014 r z Rzeszowa do Limbach (Niemcy).PILNE!!!
mniej niż 1 dzień
od 21 sierpnia 2014
70
średnia wycena
za całość

Modyfikacja skryptu AkoKatalog 2.0

Potrzebna osoba do modyfikacji formularza dodania nowego wpisu w AkoKatalogu 2.0.Wymagane modyfikacje:- zmiana pola formularza na opcjonalny, obecnie pole jest wymagane.- błędnie podawana liczba znaków jaka została do wpisania w polu opis Jedyne wymaganie, to potwierdzona znajomość skryptu.
mniej niż 1 dzień
od 21 sierpnia 2014
850
średnia wycena
za całość

Zmiana/dostosowanie szablonu Prestashop

Zlecę Zmianę lub dostosowanie szablonu dla systemu sprzedaży PrestaShopu.Z istniejącego lub stworzonego całkiem od nowa. Budżet to 120 zł, jednak w przypadku interesujących Layoutów może ule zmianie.kontakt na email: dlaczego ukryte?
do końca 53 dni
od 21 sierpnia 2014
3 894
średnia wycena
za całość

Folder 3xA4 do A4 10k

Zlecę 10 000 sztulotki 3xA4 składane do A4, 4+4, na papierze kredowym:170g polysk250g połyskProszę o cenę z wysyłką.konieczne jest wykonanie wcześniej proofa!
do końca 1 dzień
od 21 sierpnia 2014
Kategorie