Lista zleceń

ZLECE PRZEROBIENIE BRAMY SKRZYDLOWEJ NA PRZESOWANA

Zlecę PRZEROBIENIE BRAMY SKRZYDŁOWEJ NA PRZESUWANAPOSIADAM BRAME SKRZYDLOWA CHCIALBYM JA PRZEROBIC NA PRZESUWANA ZESPAWAC DWA SKRZYDLA W JEDNA CALOSC Z FURTKASPRAWA PILNANAJLEPIEJ PODJECHAC OBEJRZEC I WYCENICMIESZKAM W MYSLENICACH KOLO KRAKOWA TEL dlaczego ukryte?
do końca 29 dni
od 21 września 2014

Opel Astra F

Zlecę Wymianę progów, i nadkoli, wlewu paliwa. Dodatkowo lakier łuszczy się na masce i tylnej klapie, parę kwiatków na drzwiach. w sam. Opel Astra F proszę o wycenę i odpowiedz co zrobić z tym łuszczącym się lakierem (warstwa bezbarwna) Małopolskie, Myślenice.
do końca 4 dni
od 27 sierpnia 2014

Zlecę wykonanie tynków w Myślenicach

Zlecę wykonanie tynków tradycyjnych w domu jednorodzinnym "pod malowanie". Pow tynkowania ok. 700m2. Myślenice, w jak najszybszym terminie
do końca 2 dni
od 25 sierpnia 2014

Zlecę gładź szpachlową na poddaszu domu o pow. 170m2

Zlecę wykonanie gładzi szpachlowej wszystkich ścian na poddaszu domu.Dom o powierzchni 170m2.Oferty samej robocizny.Termin rozpoczęcia - września 2014r.Proszę o oferty.
mniej niż 1 dzień
od 23 sierpnia 2014

Szukamy Brygad Dociepleniowców

Zlecę docieplenie budnku wielorodzinnego.Poszukujemy samodzielnej brygady dociepleniowców, do prac na blokach mieszkalnych.Oferujemy korzystne warunki współpracy.Kontakt dlaczego ukryte?
do końca 9 dni
od 2 sierpnia 2014

NASZE SERWISY

Sklepy budowlano-dekoracyjne Leroy Merlin Serwis dla pasjonatów dekoracji