Lista zleceń

Ogrodzenie betonowo drewniane

Zlecę wykonanie kompletnego ogrodzenia betonowo-drewnianego o długości 26m , złożonego z trzech elementów: płyta betonowa zbrojona o wysokości 40cm , słupek betonowy, panel drewniany (deskowanie pełne) o wysokości 150cm. Proszę o podanie ceny.
do końca 59 dni
od dzisiaj

Zlece wykonanie i instalację ogrodzenia drewniano-metalowego lub panel

Zlecę budowę ogordzenia sztachetowo-metalowego lub panelowego od przodu typowego falenickiego segmentu. Długośc ogrodzenia to 8-9m. Trudnośc polega na tym, że musi być ono zainstalowane bez burzenia i stawiania nowej podmórówki a po mojej stronie istniejącej podmórówki, częśc słupków…
do końca 6 dni
od dzisiaj

Zlecę ułożenie podmurówki pod ogrodzenie z gotowych desek betonowych

Zlecę ułożenie prostego 36 m odcinka podmurówki pod ogrodzenie wraz z zamocowaniem 15 słupków. Podmurówka ma być wykonana z gotowych desek betonowych o wymiarach:244 cm długości, 25 cm wysokości, 5 cm grubości.Podmórówka ma być wkopana w ziemię na głębokość 5 cm.Poproszę o oferty wraz…
do końca 59 dni
od wczoraj

Zlecę wykonanie balustrady ze stali nierdzewnej

Zlecę wykonanie balustrady ze stali nierdzewnej na zewnątrz budynku, poniżej podaje specyfikację zlecenia: 1) taras - 8mb pełnej barierki , 5,3m pochwytu na murku tarasowym 2) balkon francuski 1x2,5m 1x1,5m3)balkon 1,8m pełnej barierki, 5m pochwytu na murku PROSZĘ O OFERTY Z CENAMI…
do końca 59 dni
od wczoraj

Pokrycie marmolitem podmurówki ogrodzenia

Zlecę pokrycie marmolitem istniejacej podmurówki ogrodzenia betonowego. Długość ogrodzenia 40m, srednia wys.30, w tym 10m. murka o wysokosco ok.1 m. Praca do wykonania w Markach, w kwietniu/maju
do końca 19 dni
od wczoraj

Zlece wykonanie ogrodzenia z pefabrykatów w Krakowie

Zlecę budowe ogrodzenia z gotowych pefabrykatów i siatki w Krakowie - Nowa Huta. Prace mozna rozpoczac od jutra, mam 60 mb do ogrodzenia. Cena jaka proponuje to 25 zł za mb. Zainteresowane firmy zapraszam do wspolpracy.
do końca 29 dni
od wczoraj

Ogrodzenie oraz zadaszenie do ogródka letniego

Zlecę Wykonanie płotków metalowych do ogródka letniego dla restauracji w Katowicach. Wymiary 10x4 m. Ogrodzenie metalowe w kolorze czarnym z ewentualnie czerwonym plexi z logo wypełniającym środek płotka. Elementy dekoracyjne (np doniczki) mile widziane.Pozdrawiamtel. dlaczego ukryte?
do końca 59 dni
od wczoraj

Ogrodzenie

Zlecę wykonanie płotu betonowego ok. 35mb oraz wykonanie ogrodzenia z paneli ogrodzeniowych
do końca 59 dni
od wczoraj

Brama wjazdowa i drzwi garażowe - naprawa

Zlecę naprawę bramy wjazdowej i drzwi garażowych w domku jednorodzinnym Warszawa Praga. Brama jest automatyczna otwierana pilotem, drzwi garażowe są manualne. Proszę o kontakt telefoniczny.
do końca 9 dni
od wczoraj

Ogrodznie z siatki

Zlecę wykonnie ogrodzenia działki o obwodzie ok 140 mb. do wykonanie słupki + ogrodznie z siatki - bez bramy. na działce brak prądu. interesuje mnie kompletne wykonania (materiał + wykonanie). oferty proszę kierować na maila. dlaczego ukryte?
do końca 59 dni
od wczoraj

Zlecę wykonanie ogrodzenia z siatki / paneli

Zlecę wykonanie ogrodzenia z siatki ( lub paneli ) bez podmurówki.Długość: około 44 metry.Teren lekko spadzisty.Lokalizacja: Kraków.Proszę o cenę za metr bieżący ogrodzenia z wyszczególnieniem materiałów.
do końca 59 dni
od wczoraj

Zrobienie ogrodzenia działki (siatka + słupki + montaż bramy )

Zlecę zrobienie ogrodzenia działki - siatka ocynkowana, słupki ocynkowane + brama przesuwna z furtką.Działka do ogrodzenia z trzech strony ( przód, tył i jeden bok )Długość całkowita do ogrodzenia to około 88 mb (liczać bramę i furtkę )
do końca 59 dni
od wczoraj

Stelaż bramy przesuwnej 4,5m pod sztachety drewniane + furtka

Zlecę wykonanie konstrukcji bramy przesuwnej pod drewniane sztachetki. Wysokosc 1. Szerokosc 4,5 m. Dodatkowo konstrukcja furtki szerokość 1m. Interesuje mnie kompletny mechanizm z montażem. Brama bez elektryki.
do końca 58 dni
od 21 kwietnia 2014

Zlecę

Zlecę montaż sztachet do przęseł dł.ogrodzenia 30mb wys.150cm proszę o cenę bez materiału
do końca 58 dni
od 21 kwietnia 2014

Montaz ogrodzenia

Zlecę montaz ogrodzenia z pustaka lupanego Drewbud 20mb.W sklad ogrodzenia wchodzi 5 slupkow z pustaka,12m podmurowki z pustaka, 5 slupkow metalowych,6 metalowych przesel, brama dwuskrzydlowa, 2 furtki.Fundament lany lub systemowy Drewbet.Termin od zaraz, tylko robocizna.
do końca 12 dni
od 21 kwietnia 2014

Zlecę wykonanie bramy przesuwnej ocynk

Zlecę wykonanie bramy przesuwnej h= min. 1.8, światło bramy 5m.Przystosowana do automatu.
do końca 12 dni
od 21 kwietnia 2014
22
średnia wycena
za metr

Montaż ogrodzenia panelowego systemowego.

Zlecę montaż ogrodzenia panelowego systemowego, wraz z podmurówką betonową systemową.Wysokość podmurówki 20 cm, wysokość panela 123 cm, łączna wysokość ogrodzenia 143 cm.Montaż ogrodzenia w gruncie piaszczystym, łączna długość ogrodzenia do montażu 144 mb.Materiał w postaci elementów…
do końca 58 dni
od 21 kwietnia 2014

OGRODZENIE PANELOWE Z PODMURÓWKĄ OKOLICE KRAKOWA

Zlecę wykonanie ogrodzenia panelowego malowanego proszkowo na ciemny kolor, wys. 153mm, słupki również malowane, podmurówka, mocowania itd. Proszę o oferty za samą robociznę jak i z kompletnym materiałem. Na długości ok. 50m skontaktuję się z wybranym oferentem. Nie interesuje mnie faktura ! ! !
do końca 57 dni
od 21 kwietnia 2014

Zlecę wykonanie 80m ogrodzenia z paneli

Zlecę wykonanie ogrodzenia z Paneli.Wzmagania:1) Drut fi 4 lub 5 mm ocynkowany + malowany lub powlekany2) Wysokość 150 cm3) 3 przetłoczenia4) Oczko 50x200mm lub mniejsze5) Zaślepka ( KAPTUREK ) na słupek.6) 3 szt. obejm mocujących na słupek .7) Podmurówka Piasek i cemenet do osadzenia…
do końca 42 dni
od 21 kwietnia 2014
88
średnia wycena
za metr

Zlecę wykonanie ogrodzenia w Andrychowie

Zlecę wykonanie ogrodzenia w Andrychowie woj. małopolskie (ogrodzenie modułowe panel h= min. 153 cm + podmurówka). Długość ogrodzenia ok. 105 mb. Interesuje mnie cena na gotowo (materiał + robocizna).
do końca 57 dni
od 20 kwietnia 2014