Lista wyróżnionych zleceń
14 150
średnia wycena
za całość

Ogrodzenie z siatki.

Zlecę wykonanie ogrodzenia z siatki dł. 350m wys. 1,5m na Mazurach w Spychowie. Proszę o oferty za 1mb i zbiorczo całóść usługi kompleksowej (robocizna + materiał) lub oddzielnie samych materiałów i samej robocizny. Możliwość noclegu w nowym garażu. Planowany termin realizacji do 10.08.14r.
do końca 13 dni
od 17 lipca 2014
Lista zleceń

Zlecę wykonanie ogrodzenie ze stali nierdzewnej lub stali zwykłej

Zlecę wykonanie ogrodzenie ze stali nierdzewnej lub stali zwykłej malowanej. Zainteresowanym prześlę projekt do wyceny.
do końca 59 dni
od dzisiaj

Wymiana frontowej części opłotowania

Zlecę Wyjęcie starego płotu i postawienie nowegoNowy płot to: brama wjazdowa, furtka i panele.Wszystko-ocynk ogniowy+ral proszkowy-czarny.Długość wszystkiego to ok.18 metrów. wysokość bramy i furtki ok 120 centymetrów a paneli ok 80 centymetrów.Najbardziej interesuje mnie cena robocizny…
do końca 59 dni
od wczoraj

Zlece zrobionie Bramy i furtki

Zlecę zrobienie z istniejacej bramy i furtki nowa. Chodzi mi o to zeby wykorzystac stara konstrukcje bo jest solidna. Brama ma ok. 4-5 metrow dlugosci a wysokosc 2 m. furtka ok 1m wyskosc ta sama co brama. Czekam na oferty. PZDR. Prosze o podanie ceny w przybliżeniu.
do końca 59 dni
od wczoraj

Odbior segmentowych bram garazowych

Zlecę odbior bram od producenta robionych pod wskazany wymiar i kolor,panel zachodni.
do końca 59 dni
od wczoraj

Ogrodzenie frontowe

Zlecę wykonanie ogrodzenia frontowego , podmorowka , brama 3m , futka 1 m , calosc 16 m , prosze o propozycje oraz orientacyjna kalkulacje , koszt samej robocizny oraz za calosc z materialami .na maila dlaczego ukryte?
do końca 59 dni
od wczoraj

Zlecę wykonanie ogrodzenia w Rydułtowach

Zlecę wykonanie nowego ogrodzenia w Rydułtowach z materiału powierzonego na długości 22 m. Prace polegają na osadzeniu 13 słupków, ułożeniu 11 niskich cokolików pod przęsłami (gotowe elementy do składania betonowe osłonki słupków+cokoliki), zamontowaniu jednej furtki z kutego żelaza…
do końca 58 dni
od wczoraj

Zlece wykonanie barierki balkonowej.

Zlecę wykonanie barierki balkonowej o dlugosci 5,5 m i wysokosci 96 cm o konkretnym, prostym wzorze (chetnie przesle zdjecie na maila) wraz z transportem i montazem w Oswiecimiu.
do końca 58 dni
od 30 sierpnia 2014

Zlece wykonanie ogrodzenia kutego brama + furtka + 16 przesel

witam jak w tytule zlece wykonanie ogrodzenia kutego ktore bedzie sie skladac z bramy ( 3 m) furtka (1.2m) i 16 przesel ( kazde 2 m) . kosztorysy prosze na email dlaczego ukryte? przyblizony termin realizacji koniec wrzesnia ewentualnie polowa pazdziernika .
do końca 57 dni
od 30 sierpnia 2014

Ogrodzenie z siatki

Zlecę Witam zlece zrobienie ogrodzenie z siatki plus podmurowka okolo 120 m teren prosty bez bramy gora kalwaria
do końca 57 dni
od 30 sierpnia 2014

Zlece wykonanie bramy przesuwnej ok.4.5 m światło

Zlecę wykonanie bramy przesuwnej światło ok.4.5 najlepiej ocynkowanej do wypełnia drewnem. Miejsce pod stope wykopane. Reszta należy do wykonawcy, możliwość roszerzenia prac o sterowanie na pilota - wszystko zależnie od kosztów. Prosze nie sugerować się budzetem zlecenia bo trzeba coś…
do końca 57 dni
od 30 sierpnia 2014

Zlecę montaż ogrodzenia z paneli z siatki

Zlecę montaż ogrodzenia z paneli z siatki, ok. 120 mb na betonowej prefabrykowanej podmurówce.Zapewniam materiał.
do końca 27 dni
od 29 sierpnia 2014

Zlecę wykonanie ogrodzenia

Zlecę wykonanie ogrodzenia w części murowane i w części siatka, fundamenty pod ogrodzenie juz są, mogę wysłać na maila zdjęcia stanu obecnego i tego jak ma wyglądac to ogrodzenie:)
do końca 57 dni
od 29 sierpnia 2014

Ogrodzenie panelowe

Zlecę budowę ogrodzenia panelowego kolor grafit wysokość panela około 123cm , podmurówka betonowa wysokości 30cm. plus slupki . teren płaski ,piasekowy
do końca 56 dni
od 29 sierpnia 2014

Zlecę wybudowanie ogrodzenia

Zlecę wybudowanie ogrodzenia. Fundament, bloczki fundamentowe oraz tynk strukturalny.W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.
do końca 26 dni
od 29 sierpnia 2014

Klinkier - wykonanie elementów schodów zewnętrznych

Zlecę wykonanie z cegły klinkierowej elementów schodów zewnętrznych.Wykonawca przed oszacowaniem ceny powinien obejrzeć przedmiot zlecenia.Oczekuję od wykonawdcy precyzji, dokładności i staranności wykonania.Chętnie obejrzę też jakieś zdjęcia referencyjne.
do końca 55 dni
od 28 sierpnia 2014

Zlece wykonanie bramy+furtki+ 12m ogrodzenia

Zlecę wykonanie bramy przesuwnej szer 3m pod wypełnienie+furtka (wys 1,70m)oraz ogrodzenia 12m z prefabrykowanej podmurowki+ słupki. "od zaraz"
do końca 25 dni
od 28 sierpnia 2014

Zlece wykonanie plotu (panele przemysłowe+podmurówka)

Zlecę wykonanie płotu skaładajacego się z paneli ,,betafence,, przemysłowych o wysokości 1,23m i wylania podmurówki z betonu z gruszki B20 (podmurówka ok 30-50cm - połowa płotu na prosto a połowa płotu ze stopniami) . Zależy mi na szybkiej realizacji zlecenia - od zaraz.
do końca 55 dni
od 28 sierpnia 2014
2,20
średnia wycena
za sztuka

Zlece wykonianie płotu z cegły klinkierowej (8-9tysiaca sztuk)

Zlecę wykonianie płotu z cegły klinkierowej (8-9tysiaca sztuk). W płocie przewidziana jest brama wjazdowa (4,5m),furtka wejściowa i wiaty na śmieci, 4przesła i pełny murek (wysokość 1,8-2m). Czas realizacji od zaraz.
do końca 55 dni
od 28 sierpnia 2014

Zlecę pomalowanie odnowienie drewnianego płotu z wymianą sztachet

Zlecę pomalowanie drewnianych sztachet wraz z wymianą uszkodzonych na nowe , ogrodzenie ma 60 metrów długości
do końca 55 dni
od 28 sierpnia 2014
Podkategorie