Lista wyróżnionych zleceń

Szpachlowanie, malowanie - Ostrów Wlkp

Zlecę prace polegające min. na szpachlowaniu, malowaniu w nowym domu. Interesuje mnie tylko i wyłącznie perfekcyjne wykonanie. Jestem wymagającym klientem. W wielu miejscach ściany wymagają "dopieszczenia". kontakt dlaczego ukryte?
do końca 10 dni
od 16 września 2014
Lista zleceń

Budowa murowanego domku na ROD poznań

Zlecę budowę domku na rod w poznaniu.Fundament już jest.Materiał beton komórkowy.Do wykonania mury i ewentualnie dach dwuspadowy o małym nachyleniu.Wymiary budynku to: 4m na 7m wys max 5m.Parter i poddasze. Strop na belkach drewnianych.Więcej info przez telefon lub osobiście.
do końca 59 dni
od dzisiaj

Szukam budowlanca do sprawdzenia wytrzymałości posadzki pod podnośnik

Zlecę weryfikację czy posadzka spełnia wymogi wytrzymałośćiowe dla nożycowego podnośnika samochodowego w warsztacie wulkanizacyjnym. Potrzebne jest oświadczenie o spełnieniu takiego wymogu celem przedłożenia do UDT.
do końca 6 dni
od dzisiaj

Zlecę budowę domu

Zlecę budowę domu cegła ytong fundamęty już są chodzi o ściany i strop ewentualnie zadaszenie
do końca 59 dni
od dzisiaj

Ogrodzenie

Zlecę wykonanie ogrodzenia na obwodzie ok. 60m.Prosiłabym o oferty dla następujących wersji:1. zwykła zielona siatka ogrodowa na słupkach stalowych 150cm2. siatka leśna na słupkach drewnianych zabetonowanych
do końca 6 dni
od dzisiaj

Remont łazienki

Zlecę remont łazienki 3,7 m2 , położenie płytek, zamontowanie stelaża z miską , zamontowanie wanny , umywalki, baterii , zabudowa geberita i wanny . Termin od 22.09 . Proszę o wycene .
do końca 59 dni
od dzisiaj

Zlecę wykonanie i montaż drzwi szklanych przesuwanych

Zlecę wykonanie i montaż drzwi szklanych (szkło hartowane?) przesuwanych. Wymiar otworu na drzwi to: 215 cm wysokość : 197 centymetrów długość. NA dokładne pomiary zapraszam do obiektu.
do końca 59 dni
od dzisiaj

Adaptacja poddasza na cele mieszkaniowe w bloku 3 pietrowym

Adaptacja poddasza na cele mieszkaniowe.Do wykonania:Ocieplenie dachu wełną mineralną, wycięcie w stropie otworu 0,8m x 2,20m pod przyszłe schody, ścianki działowe z betonu komórkowego (suporeks)
do końca 59 dni
od dzisiaj

Wykończenie łazienki

Zlecę remont łazienki o wymiarach 1,65 cm x 1,92 cm wysokość 2, 60 cm . Remont polegał by na skuci starych płytek i położeniu nowych ok 23 m , fugowaniu, zamontowaniu stelaża podtynkowego wraz z miską , zamontowaniu wanny wraz z zabudowaniem , umywalki , batreii .
do końca 59 dni
od dzisiaj

Remont łazienki

Zlecę remont łazienki i o wymiarach 1,65 cm x 1,92 c wysokość 2,60 . Remont polega na skuci starych płytek i położeniu nowych z fugowaniem . Zamontowanie wanny wraz z zabudową , stelaża podtynkowego z miską , umywalke i baterie . Proszę o wycene
do końca 59 dni
od dzisiaj

Zlecę wyniesienie mebli z mieszkania

Zlecę przeniesienie mebli z mieszkania (2 piętro) do garażu mieszczącego się 50 m od domu.Do przeniesienia 6 elementów.
do końca 59 dni
od dzisiaj

Cieślę, zbrojarzy, murarzy oraz majstra budowy zatrudnię !

Zlecę prace przy budowie bloków oraz pracach remontowo- wykończeniowych.
do końca 59 dni
od dzisiaj

Zlecę różne prace remontowo-budowlane w domu jednorodzinnym

Zlecę na umowę zlecenie różne prace (materiały kupuję w uzgodnieniu ze specjalistą) remontowo-budowlane w domu jednorodzinnym np.- zrywanie starego i kładzenie nowego gresu,- wykańczanie nowo wstawionych okien wraz z montażem parapetów,- montaż umywalek, toalet,- montaż płyt KG na ścianach…
do końca 29 dni
od dzisiaj

Zlecę wykonanie wieńca ,więżby , posadzki , komina

Zlecę wykonanie wieńca , więżby , posadzki , komina .Dach jednospadowy .Termin od zaraz
do końca 58 dni
od wczoraj

Zlecę wykonanie wieńca więżby posadzki

Zlecę wykonanie wieńca , więźby dachowej , wymurowanie komina , oraz posadzki .Dach jednospadowy , domek letniskowy , powierzchnia ok 35 metrów kwadratowych.Termin wykonania od zaraz . Kontakt telefoniczny.
do końca 58 dni
od wczoraj

Ułożenie kostki brukowej lub granitowej - ok. 70m kw.

Zlecę wykonanie podjazdu w domu szeregowym ok. 70m kw.Na obecnym etapie nie zdecydowałem czy będzie to bruk czy granit - prosze o uśrednienie ceny lub o dwie oferty. Koszt proszę uwzględnić z pracami ziemnymi, z podsypkami, z utwardzaniem terenu (obecnie jest kora asfaltowa). Tzw. "na…
do końca 8 dni
od wczoraj

Poszukiwany płytkarz

Zlecę wykonanie wymiany uszkodzonych płytek gresowych w zakładzie produkcyjnym. Zlecenie obejmuje wykonanie usługi, bez materiału.Wykonanie robót możliwe jest tylko w weekend kiedy zakład produkcyjny nie pracuje.Czas wykonania zlecenia: do końca września.
do końca 5 dni
od wczoraj

Zainstalowanie piecyka gazowego wraz z załatwieniem formalności

Zlecę przyłączenie i ewentualnie zakup kuchenki gazowej wraz z załatwieniem dokumentacji - mieszkanie w bloku w Poznaniu ul.…
do końca 58 dni
od wczoraj

Wykonanie stosika na targi

Zlecę wykonanie stosika na targi branżowe:Szczegóły:- montaż ok 40m 2 ścianek regipsowych- szpachlowanie- malowanie- położenie tapety Termin prac- 26-28.09 - MTP PoznańCena do uzgodnienia.
do końca 58 dni
od wczoraj

Zlecę budowe domu stan deweloperski dom w budlejach ver2

zlecę budowę domu Archon dom w budlejach ver2 stan deweloperski z instalacjami, tynki wewnętrzne, posadzki, okolice Gniezna. Termin wykonania do września 2015, wydane warunki zabudowy, prąd, woda na działce,
do końca 58 dni
od wczoraj
Podkategorie