Lista zleceń

Naprawa ogrodzenia betonowego

Zlecę naprawę ogrodzenia betonowegoDo wymiany jesten słup w kształcie litery H oraz ok 11płyt betonowych Zdjęcia wzoru prześlę na maila.
do końca 12 dni
od wczoraj

Wkonanie stóp betonowych oraz nawierzchni

Zlecę wykonanie wylewki betonowej oraz fundamentu i szklanek pod słupy stalowePowierzchnia wylewki - 9x5,5m + 2 stopy 1x2,2x1,5m + 5szt szklanki fundamentowe do zabetonowania fi 1000mmŁącznie ok. 18m3 betonu.Termin realizacji - do końca października 2014r.Proszę o oferty. Na terenie zakładu…
do końca 12 dni
od wczoraj

Wkonanie łat asfaltowch na drodze wewnątrzzakładowej ok 50m2

Zlecę wykonanie łat asfaltowych na drodze wewnętrznej w firmie.Preferowane łatanie asfaltem na gorąco.Łączna ilość łat do wykonania ~ 50m2 Na terenie zakładu do wykonania również inne prace związane z utwardzaniem nawierzchni, proszę o kontakt w celu przekazania szczegółowych informacji.
do końca 12 dni
od wczoraj

Wywóz gruzu, rozbiórka nawierzchni betonowo asfaltowej

Zlecę demontaż nawierzchni betonowo asfaltowej wraz z wywozem gruzu powierzchnia 50m2 + 150m2, grubość warstwy utwardzonej 10 do 20cm. Na terenie zakładu do wykonania również inne prace związane z utwardzaniem nawierzchni - możliwość zlecenia kompleksowego wykonastwa, proszę o kontakt…
do końca 12 dni
od wczoraj
40
średnia wycena
za m2

Wykonanie ocieplenia budynku

Zlecę wykonanie ocieplenia budynku wielorodzinnego.Zakres robót:- ok 1000m2- montaż styropianu- wykonanie elewacji tynkiem mineralnymW odpowiedzi na ogłoszenie proszę podać cenę za wykonanie 1m2 ocieplenia.
do końca 33 dni
od 28 września 2014

NASZE SERWISY

Sklepy budowlano-dekoracyjne Leroy Merlin Serwis dla pasjonatów dekoracji